Zjazd Wiedźmińskiej Społeczności – Relacja

+
Vojtas said:
Czy tylko wg mnie Masos wyszedł tu jak melancholijny wampir? />
Po co miałnbym trzymać Zmierzch w pracy? Moja własna biografia ma ołtarzyk mojego ego w domu. Miło jednak, ze wpsółpracownicy poznają moje życie.
 
Sawu97 said:
Na początku chciałem zaznaczyć, że Pani Und jest naprawdę damą niezwykłej urody ^^
Sawu97 said:
[...]
Moją prywatną listę już od lat okupują nasi zacni Stróże Prawa i Lewa, na czele z pewną zjawiskową Panią, którą [...]

Chcecie po banie może?
Foch!

Nie lubię Was i już. Kropka.

@Masos: dzięki za miłą i długą pogawędkę - nie sądziłam, że masz gust zbliżony do mojego ;)
 
PiknaiNiebezpiecznaPaniModerator said:
Chcecie po banie może?
Foch!

Nie lubię Was i już. Kropka.

Kurde, wpadłem... :|

Niech Szanowna Moderatorka nie idzie. Bez Pani to Forum wiele traci.
 
@up Pogarszasz swoją sytuację. "Wymuszone to się nie liczy". Zaciśnij więc zęby albo mów "czerwone Panie są fajne" (interpretacja może być tu szeroka, dyplomatycznie [zgodnie z prawdą!!!!] można np. uznać, że wszystkie moderatorki są cool, albo wręcz, że wszystkie forumowiczki są fajne, no bo to RED forum :p).
 
@Yngh

O Panie, moja sytuacja była skomplikowana już od dawien dawna. Nie wierzę, że może być jeszcze gorzej!

Iwona jest przesympatyczną osobą. Zawsze mi się z nią zacnie konwersowało, zwłaszcza poza kulisami. Żadne droczenie się tego nie zmieni. Prawda?

@Serek

Banany zawsze i wszędzie!
 
Przekomarki to moja druga natura - kto mnie zna, ten wie, że ze mną czasem ciężkie życie bo jestem jedyna w swoim rodzaju :p

Nie zmienia to faktu, że podpadliście i sobie Was zapamiętałam :p

PS. nie chcecie bym banowała - bo ja tylko permanentnie się nauczyłam - forum mnie nie słucha ;)
 
Sawu97 said:
A tak poza tym, to... Hostile - boję się Ciebie :p.
No i masz... ;P Nie taki Hostile straszny, jak go malują - poza zakazaną gębą jestem całkowicie niegroźny ;P

BTW: A co do tego zdjęcia - WO REUNITED!

Sawu97 said:
Musiałbyś zobaczyć jak Host kupuje browary. To jest dopiero powód do strachu :p
A przecież ostrzegałem, że w monopolowym nie ma ze mną żartów! ;P
 
kptwlodzimierz said:
Mniej więcej tak?

Podobnie :p Wypełnił cały koszyk chmielowym napojem, więc rzuciłem dla żartu "Może jeszcze dwa?", Host otworzył lodówkę, zabrał prowiant i z kamienną miną odpowiedział "Ze mną nie ma takich żartów" :D
 
Ło matko... Pijoki! :p/> No i dobrze, że ja nie pisałem nic do tej pory, no ale czerwone jest fajne. :D/> I każdy niech to zinterpretuje jak chce... albo lepiej nie, bo boje się interpretacji Serka albo Awrila :p/>



A te reklamówki to mam nadzieje ekologiczne...? :D
 
Najlepsze było potem przy kasie ;P
Hostile: Biorę te piwa i poproszę jeszcze reklamówkę. Albo najlepiej cztery reklamówki...
Wallace: No tak, jak szaleć, to szaleć...

xD
 
NapoleonPL said:
Ło matko... Pijoki! :p/> No i dobrze, że ja nie pisałem nic do tej pory, no ale czerwone jest fajne. :D/> I każdy niech to zinterpretuje jak chce... albo lepiej nie, bo boje się interpretacji Serka albo Awrila :p/>
Zgadzam się z tym czerwonym. Nic nie jest tak dobre, jak stary dobry ser gouda w czerwonym opakowaniu (niestety już nie widuję).
 
Hostile said:
Najlepsze było potem przy kasie ;P
Hostile: Biorę te piwa i jeszcze poproszę reklamówkę. Albo najlepiej cztery reklamówki...
Wallace: No tak, jak szaleć, to szaleć...

xD
Kto bogatemu zabroni:p
 
NapoleonPL said:
A te reklamówki to mam nadzieje ekologiczne...? :D


;P xD
 
Top Bottom