Zlecenia w akcie II

+
Czasami miałem wrażenie, że żeby się postać pojawiła o danej porze nie można na nią czekać, ale wejść do lokacji akurat w tym momencie kiedy ona ma być. Spróbuj też tak
 
Niezdri said:
No ale ja smigalem juz juz chyba kazda pora i tego kolesia nie ma ani kolo wyjscia z kanałow ani powyzej no nie wiem o co kaman :/
Zajrzyj do poradnika który jest dołączony do gry, tam chyba jest dokładnie napisane w jakich godzinach można go spotkać.
 
Ja mam inny problem.Mam wpisy o Alhulah wszytkie ksiazki przeczytane, zabilem tego dziadostwa od groma i ... nie ma szpiku ??!!Zbiera inne zeczy ale nie szpik ;/co mogłem pominąć?
 
nightowl said:
Ja mam inny problem.Mam wpisy o Alhulah wszytkie ksiazki przeczytane, zabilem tego dziadostwa od groma i ... nie ma szpiku ??!!Zbiera inne zeczy ale nie szpik ;/co mogłem pominąć?
Hmmm... umiejetnosc zbierania artefaktow? To jest w Inteligencji.Ewentualnie pomyliles Alghule ze zwyklymi Ghulami, co jest bardzo mozliwe, bo Alghuli w II akcie wcale nie ma "od cholery", wrecz przeciwnie - juz tych 3 trzeba sie solidnie naszukac...
 
W akcie drugim jest ich ok. 8 :1 cmentarz2 jaskinia3 i więcej jest na bagnach obok wieży,(dokładnie jedzą zwłoki które tam leżą) !!!!najlepiej!!!!!!! iść tam nocą po wykonaniu zadania z przeprowadzeniem NPC do cmentarzyska golemów.
 
Sporo jest też w krypcie w kanałach - klucz do niej otrzymujemy od cfaniaczka ktory stoi o świcie przy kracie w wyzimie klasztornej.
 
Witam,Mam pewien problem z następującymi zleceniami :-Zlecenie na alghule-Zlecenie na topielce-Zlecenie na echinopsyOtóż nie mogę podnosić wymaganych przedmiotów z ciał potworków, gdyż wymaga tego wpis o danejkreaturze w Bestiariuszu. Przeczytałem dzieła mówiące o danych potworach ("Potowry Bagienn", "KsięgaTrwogi i Obrzydzenia Tom II"), lecz mimo tego nadal nie mogę podnosić danych przedmiotów. W bestiariuszumam te monstra dobrze opisane, lecz zadanie jakby tego nie widzi i wymaga odemnie wpisu w bestiariuszu.Co powinienem zrobić w takiej sytuacji ?Serdecznie Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc
 
KoNiO said:
Sobczak a gdzie jest ten respawn ??
dokładnie w tym samym miejscu się pojawiają. tyle, że resp w Wiedźminie jest co najmniej dziwny (w pozytywnym znaczeniu) - nie zawsze wystarczy pomedytować i już jest. CZasem trzeba wrócić do Wyzimy, itd
 
kptwlodzimierz said:
Sporo jest też w krypcie w kanałach - klucz do niej otrzymujemy od cfaniaczka ktory stoi o świcie przy kracie w wyzimie klasztornej.
Mówisz o graveriach, a nie alghulach :)
 
na bagnach pojawiają się w nocy, niedaleko wieży, przy ogniskubtw, do questów pobocznych jest specjalny, przyklejony topic ;)
 
Ech, poszwendaj się niedaleko cmentarzu i w nim i najlepiej tam, gdzie są jakieś trupy itd.
 
Potwierdzam. Na bagnach przy dwóch trupach niedaleko wieży - znalazłem naraz 3x sztuki .... krótka medytacja i potem zaraz grupka dostała respawnu i jeszcze raz 3x sztuki .... polecam
 
Top Bottom