Zlecenia w akcie II

+
Użyj pylonów. Aktywujesz wszystkie trzy kiedy golem jest w środku, a ty poza trójkątem tworzonym przez pylony. Trzy razy i golem pada.
 
Witam Ja mam taki problem jak zebrać 5 kwiatów dwugrotu bo podchodzę do niego i nic. Musze jakaś książkę przeczytać żeby zerwać ten kwiat ?
 
Musisz wykupić umiejętność pt. Zielarstwo. Wtedy będziesz mógł zebrać te kwiaty. O ile się nie mylę książka nie jest potrzebna do zbierania dwugrotu.
 
Kajtek603 said:
Witam Ja mam taki problem jak zebrać 5 kwiatów dwugrotu bo podchodzę do niego i nic. Musze jakaś książkę przeczytać żeby zerwać ten kwiat ?
Nie jestem pewien ale można też z kimś pogadać. Któryś druid albo krasnolud-drwal.
 
Garram said:
Garram said:
Witam Ja mam taki problem jak zebrać 5 kwiatów dwugrotu bo podchodzę do niego i nic. Musze jakaś książkę przeczytać żeby zerwać ten kwiat ?
Nie jestem pewien ale można też z kimś pogadać. Któryś druid albo krasnolud-drwal.
Trzeba gadać z krasnoludem-drwalem, Yarenem Boltem.
 
Tvinnar said:
Tvinnar said:
Tvinnar said:
Witam Ja mam taki problem jak zebrać 5 kwiatów dwugrotu bo podchodzę do niego i nic. Musze jakaś książkę przeczytać żeby zerwać ten kwiat ?
Nie jestem pewien ale można też z kimś pogadać. Któryś druid albo krasnolud-drwal.
Trzeba gadać z krasnoludem-drwalem, Yarenem Boltem.
Możesz też kupić kwiat u starszego druida, z tym żę nie wiem czy ma akurat 5 sztuk :) a co do znajomości ziółka - przeczytanie zielnika druidzkiego również załatwi sprawę
 
Marecki78 said:
Marecki78 said:
Marecki78 said:
Marecki78 said:
Witam Ja mam taki problem jak zebrać 5 kwiatów dwugrotu bo podchodzę do niego i nic. Musze jakaś książkę przeczytać żeby zerwać ten kwiat ?
Nie jestem pewien ale można też z kimś pogadać. Któryś druid albo krasnolud-drwal.
Trzeba gadać z krasnoludem-drwalem, Yarenem Boltem.
Możesz też kupić kwiat u starszego druida, z tym żę nie wiem czy ma akurat 5 sztuk :) a co do znajomości ziółka - przeczytanie zielnika druidzkiego również załatwi sprawę
Na początku rozdziału warto kupić wszystkie książki o potworach i roślinach. Choć lepiej grać z poradnikiem, ponieważ większość książek można znaleźć / dostać.
 
ja tam bez poradnika nawet nie włączam gry...;]Po to go dają w zestawie w końcu hehJa próbowałem jakoś ominąć quest z baranina żeby z nim nie walczyć ale mi sie nie udało zawsze dochodzę do tego samego a problem leży w tym ze nie mogę sobie poradzić z tyloma oprychami..;/
 
dawidq100 said:
Ja próbowałem jakoś ominąć quest z baranina żeby z nim nie walczyć ale mi sie nie udało zawsze dochodzę do tego samego a problem leży w tym ze nie mogę sobie poradzić z tyloma oprychami..;/
To zdobądź więcej doświadczenia swoim wiedźminem, wykup odpowiednie talenty i przygotuj się na walkę. ( eliksiry, oleje, osełki itd) Po za tym zawsze możesz postarać się
uniewinnić Baraninę
;).
 
A gdzie mozna sprzedac wino ;P to takie prastare, znalazlem je w opuszczonym domu w poradniku pisze ze mozna te 3 winiacze sprzedac za niezla sumke wychodzi ponad 500oreniakow dlatego nie oddalem jednego smakoszowi za info gdzie je znalesc poniewaz sam jej znalazlem wczesniej ;P a teraz mam problem zeby znalesc kupca ..... help me :)
 
SirHamer said:
A gdzie mozna sprzedac wino ;P to takie prastare, znalazlem je w opuszczonym domu w poradniku pisze ze mozna te 3 winiacze sprzedac za niezla sumke wychodzi ponad 500oreniakow dlatego nie oddalem jednego smakoszowi za info gdzie je znalesc poniewaz sam jej znalazlem wczesniej ;P a teraz mam problem zeby znalesc kupca ..... help me :)
Możesz je sprzedać kelnerce w karczmie za 80 orenów/sztuka.
 
Aalaron said:
Aalaron said:
A gdzie mozna sprzedac wino ;P to takie prastare, znalazlem je w opuszczonym domu w poradniku pisze ze mozna te 3 winiacze sprzedac za niezla sumke wychodzi ponad 500oreniakow dlatego nie oddalem jednego smakoszowi za info gdzie je znalesc poniewaz sam jej znalazlem wczesniej ;P a teraz mam problem zeby znalesc kupca ..... help me :)
Możesz je sprzedać kelnerce w karczmie za 80 orenów/sztuka.
Za 80 orenow jedna sztuka, straszna lipa. Sprawdzilem dokladnie w poradniku pisze wyraznie, ze mozemy zatrzymac cale wino dla siebie. Jedna butelka jest warta 240 orenow.
 
SirHamer said:
Za 80 orenow jedna sztuka, straszna lipa. Sprawdzilem dokladnie w poradniku pisze wyraznie, ze mozemy zatrzymac cale wino dla siebie. Jedna butelka jest warta 240 orenow.
W poradniku są błędy.
 
Jedna butelka jest warta 240 orenów. To prawda. Ale odsprzedajemy ją za 1/3 ceny. Jak sprzedacie i będziecie chcieli odkupić to zarząda pelnej ceny - 240 orenów ;]
 
A wcale że nie. Karczmarka żąda 400 orenów czyli pięć razy tyle. Ale jeśli sprzedamy wszystkie 3 to faktycznie dostaniemy 240. Może piszącym poradnik pomieszało się.
 
Nie pamiętam by ktoś o tym pisał, ale jakby co przepraszam za powtarzanie. Odkryłem niedawno, że zlecenie na echinopsy można wykonać w akcie I. Staruszki z Podgrodzia w zamian za jedzenie opowiadają o ziołach i potworach. Jako ostatnią opowieść słyszymy tę o echinopsach, co dodaje wpis w Bestiariuszu bez konieczności zakupu książki. Następnie udajemy się do jaskini pod murami (tej z ciałem przyjaciela Levaardena) i zbieramy kłącza echinopsów.
 
Bo wtedy kasę i exp. za zlecenie szybciej dostanę i nie muszę latać na bagna :D. Zaliczam po wyjściu z loszku i mam zadanie z głowy. Zresztą metodę "zbierz w tym akcie, oddaj w następnym" da się zastosować praktycznie przez całą grę (oczywiście w stosunku do potworów, które w rzeczonym akcie występują, np.
Akt III - zlecenie na wywerny lub fledery (odpowiednio ilość można ubić w Akcie II), Akt IV - na wywerny królewskie (są w Akcie III), Akt V - na cmentary (jest parę w Akcie IV), o zleceniu na upiory w Akcie V nie wspomnę, wymagane składniki można znaleźć dużo wcześniej.
A wtedy tylko czytamy ogłoszenie i w te pędy do zleceniodawcy po nagrodę. PS. Tak na marginesie. Wcześniej ma się niższy poziom, a wiadomo - "niższy poziom = więcej exp. za ubicie"
 
Top Bottom