Zlecenia w III akcie (ghule, graveiry, fledery, wywerny, kikimory, archespory)

+
mam nietypowy problem: zebralem wszystkie rzeczy dal velerada ale nie moge go znalesc ;/ gdzie moge go spotkac?;)
 
jest jeszcze drugie wejście wyżej... w uliczce na końcu której znajdziesz wielkiego łowczego
 
kapura said:
ps. ich mnogosc sprawila ze moja 4-letnia cora stala sie ich wierna fanka i jak sie bawimy w "wedzmina" to chce leczyc wszytskie "kikimorki" uszkodzone podczas walki ;) hihi
No bracie nie chcę być nieuprzejmy ale ta gra jest od 18 roku życia więc granie na oczach 4-letniej córki jest chyba nierozsądne. Nie to że się czepiam ale moja młodsza 6-letnia córka po kwadransie patrzenia jak gram nie mogła spokojnie usnąć, pomógł "ochronny czar wiedźmina", który przed uśnięciem na nią "rzucałem". ;)
 
Poszedłem do jaskini - wybiłem kuroliszki - zebrałem pióra - kur.....oliszkowe pióra zaplątały się przy przygotowywaniu eliksirów - brakuje mi jednego dla skryby.I to by było na tyle bo więcej kuroliszków w trzecim akcie NIE MA ?- w jaskini same wilki.
 
mam ten sam problem z bazyliszkami w akcie IV.. tyle ze nie marnotrawilem tego co z nich wyciagnalem.. jest och po prostuy za malo by skonczyc quest... ps. i niech mi nikt nie mowi ze sie respawnuja.. bo sie nie respawnuja.. nigdzie w akcie IV ;p
 
no niestety... jeśli nie zamierzacie wczytywać zapisów to nie dane Wam będzie ukończyć te zadaniamaybe next time ;D
 
Shaiya said:
Adanos Wielki, ale tutaj chodzi o zlecenia w III akcie, więc do I aktu do krypty nie da sie wrócić.
Niekoniecznie. Często zadania poboczne przechodzą do następnego aktu(tak się dzieje w aktach 1-3). A ghuli sporo, więc bez problemu można nazbierać ponownie...
 
no raczej Juliana nie spotkam w nastepnym akcie.. zreszta niewiem bo nie chce sobie odbierac przyjemnosci...nie wiem tylko co ma do tematu wczytywanie wczesniejszych save'ow????
 
kapura said:
nie wiem tylko co ma do tematu wczytywanie wczesniejszych save'ow????
spróbuj a będziesz wiedział!po co pytasz skoro później sceptycznie podchodzisz do porady??szwagier miał problem z bazylami; były tylko 2 i nie chciały się respićwczytał grę przed pierwszym "lądowaniem" na wyspie i miał 3, i 3, i 3, i 2... razem 11xzresztą twoja sprawa
kapura said:
i niech mi nikt nie mowi ze sie respawnuja.. bo sie nie respawnuja.. nigdzie w akcie IV ;p
respią się... IV akt, wyspa rybitwkwestia szczęścia
 
kapura said:
no raczej Juliana nie spotkam w nastepnym akcie.. zreszta niewiem bo nie chce sobie odbierac przyjemnosci...nie wiem tylko co ma do tematu wczytywanie wczesniejszych save'ow????
Napisałam że w Rozdziałach 1-3 taka możliwość częściej występuje, potem to sporadycznie (np zadanie od dentysty). A akty 4 i 5 są inne i należy je zakończyć przed przejściem do następnego...A wcześniejsze save'y to chyba po to by wrócić i zakończyć to i owo. Kosztem postępów z początków następnego aktu...
 
Iwona said:
A wcześniejsze save'y to chyba po to by wrócić i zakończyć to i owo. Kosztem postępów z początków następnego aktu...
Iwona said:
spróbuj a będziesz wiedział!po co pytasz skoro później sceptycznie podchodzisz do porady??
no tak... to oczywiste... ale moje sceptyczne podejscie polega na tym ze wlasnie koncze akt 4 (wlasciwie tu juz go skonczylem) i nie chce mi sie wracac az do jego poczatku... zreszta nie wiem czy i gdzie mam tak odleglego save'a... a gdyby sie okazalo ze wczeniejszy save nie pomogl? ;panyway.. dzieki za rade... :)
Iwona said:
kwestia szczęścia
ano wlasnie.. te slowa mowia same za siebie.. niestety
 
Mianowicie mam problem Tongue Dostałem zlecenie na graveiry (Velerad). Wybiłem graveiry na cmentarzu, w krypcie na cmentarzu, na bagnach obok Wieży i w opuszczonym domku w Wyzimie Klasztornej i w kanałach. Nie mam pojęcia gdzie mogą być jeszcze... Miałem chyba 5 czaszek, ale zużyłem na kota Sad zostały mi 2, potrzebuje jeszcze 3. Od paru godzin chodzę po cmentarzu, bagnach itp. (oczywiście w nocy) i nie mogę dać rady ich odnaleźć. Jak to jest z tymi spawnami. Co ile czasu potwory się spawnują? Proszę o pomoc, chce wykonać tego questo i mnie ch**j strzela Tongue.
 
nie ma jakiejś konkretnej zasady na respawn... czasem moby się pojawiają czasem niezauważyłem tylko, że jak już przestaną się pojawiać to choćbyś odwiedzał miejsce jeszcze kilka dni (razy), to już i tak się nie respiąvelerad pojawia się jeszcze w V akcie - może wtedy można skończyć questa... ale głowy nie dam ]:->
 
a ja mam chyba jakiś nader nietypowy problem... Jestem w III akcie i mam już 5 piór kuroliszka dla skryby.... ale nie mogę go nigdzie znaleźć! javascript:void(0);Huh? wchodzę i do banku i do ratusza zgodnie z zadaniem, ale skryby nigdzie nie ma... Pomóżcie :(
 
Skryba siedzi za dnia w banku. Nie wiem w jakim przedziale czasowym, ale ja na niego trafiłam tuż po świcie. Oczywiście żeby z nim pogadać musisz wejść przez magazyn przy banku. Nie sądzę, żeby wpływ na jego obecność miał wybór stron podczas napadu (?)
 
Top Bottom