Zlecenia w III akcie (ghule, graveiry, fledery, wywerny, kikimory, archespory)

+
cheza said:
Oczywiście żeby z nim pogadać musisz wejść przez magazyn przy banku.
Nie trzeba przez magazyn, weszłam do banku normalnym wejściem i oddałam mu pióra.
 
uratuje mi to zycie, ja natluklem wiwern a jak zaatakowalem moa to sie ich zjawilo tyle bylo po jablkach.aha czy ktos wie jak zdobyc olej na ornitoleptyle? mam wszystkie a tego nie moge odblokowac?
 
mam gdzies zapisany, nawet sobie upichcilem ze 2.. ale w ogole ich nie stosuje, bo nie ma za bardzo z kim walczyc...kuroliszkow jest tyle co kot naplakal ( nawet mialem problem zeby zebrac 3 piora dla Juliana), a bazyliszki sa chyba ze 2 w ost akcie i zalatwia sie je jednym ciosem stalowego ;)
 
ktos rzucil haslo, zeby sie przekimac na wycince a graveiry same cie dopadna, ja mam 1.2 i sypiam juz od tygodnia wszedzie na bagnach i nic. :(
 
SA!!! nie na poludnie od wiezy maga ale przy ognisku o polnocy, ktore znajduje sie POMIEDZY wieza maga i ruinami wiezy. Kurcze 2 dni sypialem przy kazdym ognisku na bagnach ale warto bylo 8)
 
6. Archespory - pobiegaj w tę i spowrotem po bagnach, to 3 upolujesz. Pamiętaj że rosną one tylko na ścieżkach przy uczęszczanych szlakach (jak zrobisz trasę od przystani do druidów i od przystani do domu dziadka PO ŚCIEŻCE! to 3 spokojnie zbierzesz).no spoko tylko gdzie mozna przeczytac jakas ksiazke albo jak sie ona nazywa zeby przyniesc te rzeczy SIEMKOWI
 
Tak, musisz wejsc do jakiejs krypty i na pewno znadziesz.Ja wszedlem do krypty na cmentarzu i znalazlem.
 
Siorber said:
Tak, musisz wejsc do jakiejs krypty i na pewno znadziesz.Ja wszedlem do krypty na cmentarzu i znalazlem.
Do czego to w ogóle odpowiedź jest?
Siorber said:
6. Archespory - pobiegaj w tę i spowrotem po bagnach, to 3 upolujesz. Pamiętaj że rosną one tylko na ścieżkach przy uczęszczanych szlakach (jak zrobisz trasę od przystani do druidów i od przystani do domu dziadka PO ŚCIEŻCE! to 3 spokojnie zbierzesz).no spoko tylko gdzie mozna przeczytac jakas ksiazke albo jak sie ona nazywa zeby przyniesc te rzeczy SIEMKOWI
No u sprzedawcy książek w wyzimie handlowej, albo u antykwariusza w wyzimie klasztornej...Mam jeszcze taki problem... nie mogę znaleźć nigdzie flederów w 3 akcie... znaczy już chyba wszystkie możliwe zatłukłem, a potrzebuje jeszcze jednego kła fledera...No i nagle ZBAWIENIE znalazłem, że jest jeszcze quest "Strapiona sanitariuszka" ... no i podjarany idę do domu staruszki, rozwalam fledera, a tu... ZONK, nie ma w nim kła, jest tylko jakaś błona xDMa ktoś jakiś pomysł na zdobycie tego kła?
 
Hym, fledery można załatwić już w II akcie. W zależności od naszego szczęścia można znaleźć w samej Wyzimie Klasztornej 3 flederki (zaułek w Małym Mahakamie, pole przy Szpitalu P. L., ognisko w pobliżu Misia Kudłacza).Jeśli nie trafi się na powyżej wymienione należy udać się do krypty na cmentarzu. W głębszych kryptach można spokojnie upolować kilka wampirów. Osobiście trafiłam na dwa podczas wykonywania questa, w którym znajdujemy ciało prawdziwego Raymonda.
 
przecież kolega wyżej napisał, że jest już w III akcie i te wcześniejsze fleddery wykończyłpoza tym ukryj ten spoiler - wyobraź sobie, że są jeszcze ludzie, którzy od niedawna grają / czytają forummaxiqspróbuj powtórzyć quest dla sanitariuszki, sprawdź lochy pod cmentarzem albo w misji "złoto dla zuchwałych" [size=4pt]wejdź do banku przez magazyn[/size]
 
j3zus said:
przecież kolega wyżej napisał, że jest już w III akcie i te wcześniejsze fleddery wykończyłpoza tym ukryj ten spoiler - wyobraź sobie, że są jeszcze ludzie, którzy od niedawna grają / czytają forummaxiqspróbuj powtórzyć quest dla sanitariuszki, sprawdź lochy pod cmentarzem albo w misji "złoto dla zuchwałych" [size=4pt]wejdź do banku przez magazyn[/size]
 
j3zus said:
przecież kolega wyżej napisał, że jest już w III akcie i te wcześniejsze fleddery wykończyłpoza tym ukryj ten spoiler - wyobraź sobie, że są jeszcze ludzie, którzy od niedawna grają / czytają forummaxiqspróbuj powtórzyć quest dla sanitariuszki, sprawdź lochy pod cmentarzem albo w misji "złoto dla zuchwałych" [size=4pt]wejdź do banku przez magazyn[/size]
 
Jeżeli wyczerpałeś wszystkie możliwe sposoby zdobycia tego ostatniego kła fledera, a bardzo zależy Ci na wykonaniu tego zadania, to pozostaje Ci tylko jeden sposób: zewnętrzna ingerencja w grę zwana powszechnie cheat'ami. Jest to ostateczność, a nadużywanie tej opcji psuje przyjemność.Ale jeżeli się już zdecydujesz to ściągnij sobie program cheatengine lub jemu podobny i "dorób" sobie jednego kła.PS. Nie napisze jak to sie robi, bo uważam w cheat'owaniu nie należy zbytnio pomagać ;)PS2. Na twoim miejscu podarowałbym sobie to zadanie i ukończył je za następnym podejściem. Ja sam wole nie wykonać jakiegoś zadania niż mieć świadomość że oszukiwałem.
 
beciu said:
Jeżeli wyczerpałeś wszystkie możliwe sposoby zdobycia tego ostatniego kła fledera, a bardzo zależy Ci na wykonaniu tego zadania, to pozostaje Ci tylko jeden sposób: zewnętrzna ingerencja w grę zwana powszechnie cheat'ami. Jest to ostateczność, a nadużywanie tej opcji psuje przyjemność.Ale jeżeli się już zdecydujesz to ściągnij sobie program cheatengine lub jemu podobny i "dorób" sobie jednego kła.PS. Nie napisze jak to sie robi, bo uważam w cheat'owaniu nie należy zbytnio pomagać ;)PS2. Na twoim miejscu podarowałbym sobie to zadanie i ukończył je za następnym podejściem. Ja sam wole nie wykonać jakiegoś zadania niż mieć świadomość że oszukiwałem.
A kysz, a kysz demonie :p W życiu cheaty (skończyłem z tym jak byłem mały :p choć teraz też duży nie jestem) już sobie daruje tego questa xD
 
Varimatras said:
6. Archespory - pobiegaj w tę i spowrotem po bagnach, to 3 upolujesz. Pamiętaj że rosną one tylko na ścieżkach przy uczęszczanych szlakach (jak zrobisz trasę od przystani do druidów i od przystani do domu dziadka PO ŚCIEŻCE! to 3 spokojnie zbierzesz).
Nie tylko przy ścieżce. Ja znalazłam archeospora na cypelku, do którego się idzie, zbaczając w lewo od ścieżki prowadzącej do domu dziadka :p. I było to daleko od ścieżki.
 
Maxiq said:
Maxiq said:
Jeżeli wyczerpałeś wszystkie możliwe sposoby zdobycia tego ostatniego kła fledera, a bardzo zależy Ci na wykonaniu tego zadania, to pozostaje Ci tylko jeden sposób: zewnętrzna ingerencja w grę zwana powszechnie cheat'ami. Jest to ostateczność, a nadużywanie tej opcji psuje przyjemność.Ale jeżeli się już zdecydujesz to ściągnij sobie program cheatengine lub jemu podobny i "dorób" sobie jednego kła.PS. Nie napisze jak to sie robi, bo uważam w cheat'owaniu nie należy zbytnio pomagać ;)PS2. Na twoim miejscu podarowałbym sobie to zadanie i ukończył je za następnym podejściem. Ja sam wole nie wykonać jakiegoś zadania niż mieć świadomość że oszukiwałem.
A kysz, a kysz demonie :p W życiu cheaty (skończyłem z tym jak byłem mały :p choć teraz też duży nie jestem) już sobie daruje tego questa xD
Jaki znowu demonie?? Mów mi szatan :p A tak na serio to prawidłowa postawa: cheat'om mówimy nie (chyba że wymagają tego bugi w grze ;))
 
Kilka moich spostrzeżeń na ten temat:Ghule - Wiadomo, easy mode.Graveiry-Cmentarz nocą, jest ich około czterech z odpowiednim talentem bez problemowe do wyciągnięcia po dwóch sztukach.Fledery - II i III akt tylko nocą, najwięcej ich jest na cmentarzu późną nocą, około pięciu, niech ktoś mi nie mówi że nie ma wystarczy pobiegać trochę po grobach i sie pojawiają. Nawet po skończonym quescie. Wywerny - Wiadomo, na zwykłą wywerne styl szybki + aard jak ma mniej niż połowę życia, walka z +3 osobnikami może zakończyć się dotkliwą porażką. Ja jednak preferuje wywerny królewskie o wiele łatwiejsze do ubicia, pulluje jedną sztukę Igni + styl silny, pada po jakichś paru seriach, oczywiście nie możemy dopuścić by nas obaliła.Kikimory - Też easy mode, robotnice to styl szybki + aard, wojownicy ignii x2 i dobijam mieczem.Archeospory - Ile to ja z tymi bydlakami miałem problemów !! Nie mogłem znaleźć tego konkretnego gatunku, tak samo było w akcie drugim, nie mogłem ich znaleźć, po prostu u mnie ich nie ma! Są same echinopsy i kokacydium, na szczęście okazuje się że dużej różnicy nie ma ;-) w II akcie zdobyłem trofeum za roślinkę gdy prowadziłem oddział na cmentarzysko golemów, specjalnie zahaczyłem wojownikami o kokacydium, poległo 4ech a ja dobiłem roślinkę. W III akcie soki zebrałem także z kokacydium, po prostu wpadałem w nią ignii i styl silny.
 
Top Bottom