Zlecenia w III akcie (ghule, graveiry, fledery, wywerny, kikimory, archespory)

+
Geralt010 said:
kikimory lejesz stylem silnym a nie szybkim!!!
Pysiu, kikimora wojownik = silny, kikimora robotnica = szybki. Kolega po prostu zastosował skrót myślowy. :)
 
k0m0r said:
7. Kuroliszki - jak zobaczysz na przystani na bagnach Carmen, to weź od niej questa o wilkołaku. Po rozmowie z hierofantem wystarczy pójśc do jaskinii po psilocyby, a tam spotkasz kuroliszków aż nadto :)
Hmm.. Nie wiem, czy to ciągle w temacie, ale byłam już w jaskini, wybiłam kuroliszki, zebrałam psilocyby i dopiero wtedy zaczęłam realizować zadanie z Carmen i wilkołakiem. I tu pojawia się problem - hierofant nie zleca mi zebrania tych psilocybów. Ktoś wie może, czy zmieni zdanie, czy lepiej sobie darować to zadanie?
 
Ja miałem tak samo, ale nie przeszkadza to w rozwiązaniu zadania Piękna i Bestia. Gdy już dowiesz się kto jest wilkołakiem, to najpierw zrywasz 5 liści blekotu dla Carmen i zanosisz je. Czekasz dobe i idziesz sprawdzić czy pomogło. Pewnie nie pomoże, więc idziesz do Kalksteina i mówisz żeby zrobił na to eliksir. To i tak nie pomoże, a potem czeka Cię rozmowa z wilkołakiem o miłości. Dopiero to pomoże.
 
Dobry poradnik :). Ale myślę, że dla prawdziwych graczy, Jest to proste ; ] A wracająć do zleceń xD co najważniejsze dużo expa można załapać ;] 8)
 
cheza said:
cheza said:
kikimory lejesz stylem silnym a nie szybkim!!!
Pysiu, kikimora wojownik = silny, kikimora robotnica = szybki. Kolega po prostu zastosował skrót myślowy. :)
Każdą kikimore lejemy stylem silnym....Kikimora robotnia może wydawać się słaba ale wystarczy ściągnąć flash_moda...
 
Co do zlecenia na archespory ja w III akcie znalazlem tylko 2 archespory :(.Wiec najlepiej zostawic sobie 1 sok archespora z kokacydium.
 
Pozwole sobie nadmienić o tych kikimorach. Naprawde dużo kikimor robotnic pojawia się w Wyzimie Handlowej o północy,więc wystarczy troszkę pobiegać,a kikimory same wyskoczą ;)
 
RzeznikzBlaviken11 said:
Pozwole sobie nadmienić o tych kikimorach. Naprawde dużo kikimor robotnic pojawia się w Wyzimie Handlowej o północy,więc wystarczy troszkę pobiegać,a kikimory same wyskoczą ;)
święta racja - ubić można tego na pęczki i punktów exp'a przybywa
 
Marecki78 said:
Marecki78 said:
Pozwole sobie nadmienić o tych kikimorach. Naprawde dużo kikimor robotnic pojawia się w Wyzimie Handlowej o północy,więc wystarczy troszkę pobiegać,a kikimory same wyskoczą ;)
święta racja - ubić można tego na pęczki i punktów exp'a przybywa
Expienie na kikimorach w Handlowej się wg mnie nie opłaca- to jest za bardzo czasochłonne. Już lepiej w jaskini polować na kuroliszki.
 
Tvey said:
Tvey said:
Tvey said:
Pozwole sobie nadmienić o tych kikimorach. Naprawde dużo kikimor robotnic pojawia się w Wyzimie Handlowej o północy,więc wystarczy troszkę pobiegać,a kikimory same wyskoczą ;)
święta racja - ubić można tego na pęczki i punktów exp'a przybywa
Expienie na kikimorach w Handlowej się wg mnie nie opłaca- to jest za bardzo czasochłonne. Już lepiej w jaskini polować na kuroliszki.
ale kuroliszki się kończą a kikimor nie ubywa, wciąz się pojawiają
 
Jedno wejście do jaskini kuroliszków daje więcej expa niż parę dni łażenia po Wyzimie i czekania na kikimory, za które może z 250 XP jest za jedną sztukę.
 
Tvinnar said:
Jedno wejście do jaskini kuroliszków daje więcej expa niż parę dni łażenia po Wyzimie i czekania na kikimory, za które może z 250 XP jest za jedną sztukę.
Dni to może i tak, bo kikimory wychodzą tylko nocą. Poza tym Kikimory wojownicy na bagnach to każdorazowo ponad 450 pkt doświadczenia. Ale dość już licytowania ;). Najszybciej doświadczenie zdobywa się wpadając na te wszystkie miejsca i tłukąc co wylezie - czyli każdy ma rację :)
 
Tvinnar said:
Tvinnar said:
Tvinnar said:
Pozwole sobie nadmienić o tych kikimorach. Naprawde dużo kikimor robotnic pojawia się w Wyzimie Handlowej o północy,więc wystarczy troszkę pobiegać,a kikimory same wyskoczą ;)
święta racja - ubić można tego na pęczki i punktów exp'a przybywa
Expienie na kikimorach w Handlowej się wg mnie nie opłaca- to jest za bardzo czasochłonne. Już lepiej w jaskini polować na kuroliszki.
A ja polecam polowanie na wywerny. Również dobrym sposobem jest medytowanie do 20, na bagnach w pobliżu zwłok niedaleko Wieży Maga. O 20 zazwyczaj jest tam pełno gravierów i alghuli.
 
Top Bottom