Zlecenia w III akcie (ghule, graveiry, fledery, wywerny, kikimory, archespory)

+
MOj problem polega na tym ze na cmentarzysku golemow nie pojawia sie woref ani jego wataha wywerne utluklem a chcialbym tez utluc tego worefa jakies sugestie ? tylko bez takich typu wgraj poprzedniego sava bo po prostu nie wiem ktorego mialbym wgrac poniewaz nie gralem ponad 4 miechy i po prostu nie pamietam, moze jest jakas opcja wywolac tego worefa kodem ? z gory thx za pomoc.
 
Free64om said:
MOj problem polega na tym ze na cmentarzysku golemow nie pojawia sie woref ani jego wataha wywerne utluklem a chcialbym tez utluc tego worefa jakies sugestie ? tylko bez takich typu wgraj poprzedniego sava bo po prostu nie wiem ktorego mialbym wgrac poniewaz nie gralem ponad 4 miechy i po prostu nie pamietam, moze jest jakas opcja wywolac tego worefa kodem ? z gory thx za pomoc.
Hmmm... Woref pojawia się w pobliżu cmentarzyska, a nie na samym cmentarzysku. Możesz poszukać na północ od cmentarza golemów, zazwyczaj się tam kręci ;).Po za tym skoro nie grałeś cztery miesiące to ja bym sprawdził, czy przypadkiem tego zadania nie wykonałeś. :pPS: W tej grze nie ma chyba) kodów do wywoływania postaci ;).
 
hmm ok dzieki za pomoc a jak sprawdzic czy juz go ubilem? w dzienniku nic na ten temat nie ma w ogole nie ma nic na temat ubijanych potworow z ktorych sa trofea jest tylko na temat zlecen np " zlecenie na kuroliszki" itp
 
Jak go ubiłeś i zabrałeś jego łeb (na haku na trofea), to pojawi się początek zadania "Biały Kieł"
 
k0m0r said:
6. Archespory - pobiegaj w tę i spowrotem po bagnach, to 3 upolujesz. Pamiętaj że rosną one tylko na ścieżkach przy uczęszczanych szlakach (jak zrobisz trasę od przystani do druidów i od przystani do domu dziadka PO ŚCIEŻCE! to 3 spokojnie zbierzesz).7. Kuroliszki - jak zobaczysz na przystani na bagnach Carmen, to weź od niej questa o wilkołaku. Po rozmowie z hierofantem wystarczy pójśc do jaskinii po psilocyby, a tam spotkasz kuroliszków aż nadto :)EDIT: Pomyliło mi się - quest z Carmen i wilkołakiem to nie ta bajka :) W trakcie śledztwa na bagnach hierofant (albo starszy druid, nie pamiętam) zleca Ci zebranie psilocybów przed spotkaniem z Wiewiórkami, i wtedy natkniesz się na sporą gromadę kuroliszków. Oczywiście niezbędna jest wiedza o ornitopterylach - książkę kupisz u sprzedawcy na targu, chyba że na początku II aktu zgodziłeś się, żeby Zygfryd pomógł Ci upolować kuroliszka i pogadałeś z nim trochę, to wtedy on daje Ci wpis o samych kuroliszkach w Bestiariuszu.
Robiłem tak jak tu pisze. Po pierwsze, latałem po bagnach w tą i z powrotem i nie natknołem się na żadnego Archespora.Po drugie, hierofant nic mi nie zlecił przed spodkaniem z wiewiurkami ani po, tylko gadałem z nim o problemie Carmen.pomocy :p
 
Dobra ;D Przeszedłem się nocą po bagnach i napotkałem kilka archerosporów a kuroliszki znalazłem w jaskini, ale zostaje jeszcze sprawa hierofanta i psilocybów.Moze ktoś pomoże??
 
Aby zebrać psilocyby trzeba najpierw uwolnić ceglarzy (a przy okazji odnaleźć zaginione dziecko), a następnie pogadać z Vaską. Ona skieruje do hierofanta.
 
No to po ptokach ;DZbieranie psilocybów możliwe jest tylko wtedy, jeśli nie wchodzi się do obozu Scoia'tael niedaleko zawalonej wieży. Jeśli tam wszedłeś i wytłukłeś tamtejsze Salamandry, grzyby nie są ci do niczego potrzebne - służą one do wybawienia Rolanda B. i jego świty z obozu.
 
Acha, no to szkoda, ale przynajmniej nie mam, żadnego wpisu w dzienniku ;DDzięki za szybką i dobrą odpowiedź. W nagrode dostaniesz oreniaka (tylko tak moge cię wynagrodzić) :peace:
 
Co do 1 Postu...Autora Tego Tematu...Wszystko jest w Poradniku...Lub innych Forach:)Widziałem Wiele Razy...Ale dla niektórych przydatne:D
 
k0m0r said:
k0m0r said:
bez obrazy ale o wszystkim co tu napisałeś już było... wystarczy poszukać
Wiem, ale chciałem to zebrać do kupy w przypływie irytacji, jaka mnie ogarniała przy szukaniu tych wszystkich potworów, które już zdążyłem wcześniej wytłuc...Trochę to niestety denerwujące w Wiedźminie, że jak się coś zrobi za wcześnie, to potem tylko same problemy z tym są :mad:A już szczytem tego był quest z Konradem w II akcie :mad: Te fledery porykujące z piwnicy same się prosiły, żeby tam wejść i je skasować. A wino jak wino - nie wyróżniało się jakoś specjalnie, to je wywaliłem :)To były Graveiry xD]
 

Vattier

CD PROJEKT RED
@Wiedźmin_VesemirPierwszy post ma już prawie 4 lata, problem został już dawno rozwiązany, a Twoja porada kompletnie nic nie wnosi. Nie odkopuj wątków, jak nie masz nic do dodania.@TichoPodobnie: nie odkopuj wątków, jak nie masz nic konstruktywnego do dodania.
 
Gdzie w III akcie można kupić/zdobyć olej przeciw wąpierzom? Pojawiły się fledery i bez oleju nie da rady ich nawet tknąć, oczywiście chodzi mi o gre z FCR. Wiem że jest on w księdze Gromu ale ona jest do zdobycia dopiero w krypcie Kruka w V akcie.... :/
 
Przepraszam za "złoty szpadel za odkopywanie starożytnych tematów", ale jest, kurde, problem.

Istotna kwestia: GRAM NA FCR , a więc flederów jest w cholerę mało i nie odradzają się, proszę więc uprzejmie o powstrzymanie się od komentarzy osoby, które w w/w moda nie grały.

Do zlecenia na fledery potrzebuję trzech kłów, a dane było zabić mi tylko dwa fledery w misji "złoto dla zuchwałych". Trzeci z zadania "strapiona sanitariuszka" w ogóle nie zostawia "szczątków" po przeczytaniu książki o wampirach, a przed zostawiał wszystko, tylko nie kieł. W drugim akcie były dla mnie za mocne, a teraz nie ma ich w miejscach, gdzie wcześniej się pojawiały. Czy ktoś się orientuje, gdzie (jeśli w ogóle) można w tym modzie spotkać fledera w trzecim akcie?
 
Top Bottom