Zlecenie na nekkery - problem z wysadzeniem tunelu

+
Zlecenie na nekkery - problem z wysadzeniem tunelu

Gram w W2 po raz pierwszy. Mam Edycję Rozszerzoną, kupioną w dystrybucji cyfrowej, nie znam wersji gry (jak to sprawdzić?).
Jestem w trakcie questa "Zlecenie na nekkery". Trzy wejścia do tuneli już zlikwidowałam, wszystko szło gładko. Czwartego wejścia jednak wysadzić nie mogę. Mój Geralt łazi wokół tego gniazda nekkerów, podchodzi z każdej strony, zbliża się, oddala, a opcja, żeby podłożyć kartacza nie pojawia się na ekranie. Mam kartacze w ekwipunku. Przy skanowaniu otoczenia medalionem kupa ziemi i szkieletów świeci się na pomarańczowo, więc teoretycznie można podjąć interakcję. Powtórzę - zlikwidowałam już trzy inne tunele, było to bardzo proste, a odpowiedni komunikat pojawiał się, kiedy tylko wiedźmin zbliżył się do celu.

Wyłączanie i włączanie gry nie pomogło, nic się nie zmieniło po reinstalce.

Jakieś pomysły? Ktoś miał podobną sytuację?

Z góry dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam,
Z.
 

garram

Forum veteran
Jesteś pewna, że znalazłaś czwarte wejście? Może chodząc po lesie trafiłaś na już wysadzony tunel (medalion nadal je podświetla). Jeśli nie, to najlepiej wrzuć gdzieś save i zgłoś problem w tym temacie: Proszę o przejście fragmentu
Może u kogoś innego zaskoczy.
 
Sprawdź może jeszcze z mapką, czy to to miejsce.



Pamiętam, że strasznie się nałaziłam za tymi gniazdami. Na mapce powinny się odznaczać te wysadzone, moim zdaniem, bo to jednak strasznie frustrujące, takie latanie w kółko.
 
Garram miał rację. Próbowałam dwa razy wysadzić ten sam tunel. BTW, niewysadzony tunel wygląda trochę inaczej. Jest bardziej wybrzuszony i pokryty większa ilością kości.
Dzięki za pomoc i świetną mapkę. Wcześniej zerkałam na jakąś inną i rozmieszczenie obiektów, delikatnie mówiąc, odbiegało od rzeczywistości.
Temat można zamknąć.
 
Top Bottom