Złote Myśli z forum

+
Status
Not open for further replies.
Złote Myśli z forum

1 Dlaczego Władca Pierscieni jest złym filmem?"Nie no, za pierwszym razem byl swietny, za drugim tak samo, trzeci? Zbyt przwidywalny sie okazywal"2 Pytanie o TZW, post z 6 czerwca:"Chej! Dziadu, co się dzieje z tygodniem z "Wiedźminem", mamy już 13 06 2006 roku, a miałsię zacząć 12 06 2006 roku, a tu nic! coto za checa jeśli wolno spytać?" Pół godziny później:"Sorry! to chyba przez to, że 12 mam egzamin, którego się boję bardzo i chyba dlatego bym chciał by już był 13." 3 Młodzi zdolni"(...). Cokane formowym imieniem mu było, jeszcze przed chwilą był z nami, a za chwilę zginął (...)." 4 Gracz komputerowy-Nie wiem co to za idiotyczny pomysł z castingami na G. ? I kto by go oglądał, Geje? Rozumiem casting na L. C. bo miło patrzy się na zgrabne ciałko, ale wybieranie jakiegoś pajaca by robił za G.? To jakieś nieporozumienie, moim skromnym zdaniem.-kaszpir. czy ty zdajesz sobie sprawę że istnieje także druga płeć?5 Przenikliwość to tylko jedna z jego zaletRownolegle na calym swiecie...Moze zle rozumiem ale czy to nie oznacza, ze na calym swiecie premiera bedzie tego samego dnia, albo w przyblizonym czasie?6 Płynne przejście Będzie to płynne przejście ( gra stanie na chwilę w miejscu, żeby wczytać kolejny obszar)7 Problemy z czytaniem Z tego co widać na filmikach z prezentacji gry, w lewym górnym rogu ekranu są dwa wskaźniki - czerwony i niebieski (dwie strony medalionu). Prawdopodobnie ten drugi oznacza coś w rodzaju ilości many, albo raczej energii magicznej -Nawet w gameplay'ach widac w rogu (nie pamietam ktorym xP) licznik czerwony (wiec zapewne HP) i licznik niebieski ("cos jak mana").8 Piosenka promująca Wiedzminatwierdzę śmiało że teledysk do wieśka powinien nagrać zespół przedstawiający mroczna i mocną stronę muzyki - może VADER????9 Człowiek żelaznych zasadDajcie "se"siana z lamentowaniem bo to i tak nic nie zmieni ,co ma byc to będzie i "trza" nam czekac . Mi tylko rzucił się w oczy kolejny nieistotny detal :D Chodzi mi tu o odbijanie strzał - Po odbiciu strzały Geralt macha mieczem po raz drugi jakby odbijając kolejną
 
- umówilismy się z Masem że wrzucimy taki dowciapniasty temat. Mas będzie zbierał "zabawne" cytaty z forum i wrzucał je tu co jakiś czas. Bez podawania autorów - chodzi o dobrą zabawę a nie obrażanie kogokolwiek. Temat będzie zamknięty zeby się spam nie robił. Jak macie własne typy to podsyłajcie je Masowi. On dokona selekcji i będziemy co jakiś czas wrzucać nowe teksty:)
 

tibor

Forum veteran
Przypiąłem temat ponownie, bo moim zdaniem warto poczytać te perełki :)Mas, jeśli możesz, to poszukaj proszę czegoś nowego :)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom