Zmartwychwstanie Radowida?

+
Zmartwychwstanie Radowida?

Ukończyłem drugiego Wiedźmina blisko dziesięć razy. Teraz, po latach trochę się stęskniłem i przyszła pora na blisko jedenasty.
Miałem sprawdzić to, czego przed laty sprawdzić mi się nie udało; jak będzie wyglądał III akt po śmierci wszystkich królów. Nic trudnego. Radowid zginął we mgle w II akcie (na dowód wziąłem jego miecz), a Henselta ubił pasiasty.
Coś po drodze musiało pójść nie tak, bo w III akcie gra każe mi porozmawiać z władcą Redanii, który po zaszlachtowaniu przez upiory cieszy się zaskakująco dobrym zdrowiem.

Dlaczego ten burak jeszcze dycha? Błąd Redów, mój, czy może mgławice duchów działają na Radowida usypiająco? Byłbym bardzo wdzięczny za odpowiedź.

btw. szukałem w Google, Bingu, na forum i nic nie znalazłem.
 
We mgle ginie Stennis z Aedirn... fakt, modelu używa niemal identycznego, co Radek, jednak po godłach na piersi rozróżnić ich powinieneś :coffee:
 
Może trza jakiś mod reteksturowy zrobić, coby ich rozróżnić?:hmm:



Po kij? jak przechodzimy obok jego ciała to Henselt rozpoczyna rozmowe jakoś tak:

,,To książe STENNIS, czy on żyje?"
a Geralt odpowiada coś ala ,,Raczej już nie" czy jakoś tak. Po tej rozmowie raczej łatwo rozróżnić...

BTW. I tak by nie zabił wszystkich królów. Jest jeszcze Król Koviru, Władczynii Lyrii i Rivii itd
 
Last edited:
Dokładnie, są całkowicie różni i nie widzę sensu w rozgrzebywaniu ich tekstur bez powodu.

Pomysł retekstury naszedł mnie z powodu pomyłki autora tematu. Jeśli komuś będzie się chciało, czemu nie?

Od razu uprzedzam - mi się nie chce :p Jak komuś zależy, na Interze zapewne znajdzie sporo chętnych. Lub na interowym forum REDkita.
 
Pomysł retekstury naszedł mnie z powodu pomyłki autora tematu. Jeśli komuś będzie się chciało, czemu nie?

Od razu uprzedzam - mi się nie chce :p Jak komuś zależy, na Interze zapewne znajdzie sporo chętnych. Lub na interowym forum REDkita.

Jeżeli ktoś jest Daltonistą i nie rozróżnia kolorów ani Godeł na zbroi lub latającej nazwy nad głową LUB jeżeli ktoś ma nowe świeżo kupione okulary i nigdy nie chodził w okularach to tak jest. Nie żebym obrażał autora, ale.. Spójrzmy tak, Książę Penn... Tfu, Stennis ma całą łysą łepetynę. A Radowid aż tak nie ma wygolonej głowy :p. Do tego Radowid nosi KORONE :p.(No i ma inny Dubbing)
 
Oczywiście. Mnie i tak raczej to zwisa. Mówię tylko, że jeśli ktoś chce, to nikt mu nie broni.
 
Jestem pełen podziwu, ile można napisać w temacie zapoczątkowanym przez zwykłe pomylenie Pe... Stennisa z Radowidem :blink:
 
Last edited:
Top Bottom