Zmiana języka w intro

+
Dzień dobry,
mam pytanie odnośnie Cyberpunka na Playstation 5. Zmieniłem wszystkie 3 opcje językowe z języka polskiego na angielski. Język jest zmieniony wszędzie oprócz intro otwierającego grę ("Dzień dobry Night City..."). Czyli cinematic jest po polsku, a cała reszta po angielsku. Jak zmienić język tego intro na angielski?

Wszystko co się miało ściągnąć już się ściągnęło. Konsola wyłączana i włączana kilka razy.
 
Dzień dobry,
mam pytanie odnośnie Cyberpunka na Playstation 5. Zmieniłem wszystkie 3 opcje językowe z języka polskiego na angielski. Język jest zmieniony wszędzie oprócz intro otwierającego grę ("Dzień dobry Night City..."). Czyli cinematic jest po polsku, a cała reszta po angielsku. Jak zmienić język tego intro na angielski?

Wszystko co się miało ściągnąć już się ściągnęło. Konsola wyłączana i włączana kilka razy.
Z uwagi na to, że język konsoli mam ustawiony na angielski i u mnie jest w tej chwili odwrotnie, czyli intro mam po angielsku, a całą resztę gry po polsku, zakładam że chodzi właśnie o język domyślnie ustawiony na konsoli.
Wersja językowa tego intro jest uzależniona od języka systemu i o ile mi wiadomo - nie da się tego zmienić.

I tak dobrze, że jest to tylko intro, a nie całość wersji językowej, jak choćby w Dying Light 2.
 
Sprawdziłem, działa! Przepraszam za tak proste pytania, zamiast skojarzyć to z ustawieniami globalnymi konsoli założyłem że ma to związek z polską dystrybucją Cyberpunka 2077.

Dzięki za pomoc :)
 
Top Bottom