Zmiana Patcha

+
Witam mam pytanie jak mogę zmienić wersje gry aktualnie mam 1.30 a chcę zmienić na 1.32 i nie mam pojęcia jak to zrobić.
Szukałem wszędzie jak to zrobić i nigdzie nie znalazłem.
Pomoże mi ktoś z tym ?
 
Witam mam pytanie jak mogę zmienić wersje gry aktualnie mam 1.30 a chcę zmienić na 1.32 i nie mam pojęcia jak to zrobić.
Szukałem wszędzie jak to zrobić i nigdzie nie znalazłem.
Pomoże mi ktoś z tym ?
Masz grę na GOGu, czy Steamie?
Musisz odpalić update z platformy cyfrowej, na której kupowałeś Wiedźmina.
 
Ja kupiłem pudełkową wersje i mam na GOGu .
Nie wiem do końca jak to się robi.
Wchodzisz w GOG Galaxy -> później w bibliotekę (tam gdzie są twoje gry) -> klikasz Wiedźmina -> koło przycisku „GRAJ” jest przycisk „WIĘCEJ” -> klikasz go, rozwija się lista -> na liście jest przycisk KONFIGURUJ -> tam będzie info o aktualizacjach.

Piszę z pamięci, ale z grubsza tak to powinno wyglądać.
 
W GOG Galaxy wybierz Wiedźmina 3. Po prawej od przycisku "GRAJ" jest kwadratowy guzik z rysunkiem dwóch suwaków (nie jest podpisany). Po jego wciśnięciu lewym przyciskiem myszy, z rozwijanego menu wybierz "Sprawdź aktualizacje".
@Szincza - całkiem nieźle, jak na pisanie z pamięci. :) Ja sprawdziłem "w naturze".
 
Problem w tym że ja nie mam czegoś takiego jak "Sprawdź aktualizacje".
I tak samo w konfiguracji nic nie mam na ten temat.
Post automatically merged:

Jak wchodzę w "Konfiguruj" to nie mogę nic zrobić z rzeczmi związanymi z GOG Galaxy.
 
Coś mi mówi, że masz stare Galaxy. Pobierz i zainstaluj Galaxy 2.0. Karta Wiedźmina 3 w Galaxy 2.0. powinna wyglądać tak:
2020-06-04(1).png
 
I tak mam.
Post automatically merged:

A takie pytanie jak odpalasz Wiedźmina to przez GOG Galaxy czy samą grę ?
 
Przez Galaxy. Wszystkie gry odpalam przez Galaxy - jak widzisz mam podpięte wszystkie możliwe launchery. Czekam na możliwość podpięcia gier zainstalowanych na dysku np. z płyt lub instalatorów bez wykorzystania laucherów.
Mimo wszystko spróbuj uaktualnić albo przeinstalować Galaxy.
 
Last edited:
Bo ja mam tak że jak nacisnę na ikone Wiedźmina 3 to mi się gra odrazu uruchamia bez GOG Galaxy.
Ale mam ją normalnie grę połączoną z tą platformą.
Post automatically merged:

Przechwytywanie.PNG

Post automatically merged:

Jak wejdę w ,,Konfiguruj" to mam coś takiego.
 
Sprawdzę po południu, to napiszę Ci jak to wygląda u mnie. Ale już widzę, że z jakiegoś powodu masz odznaczone "Zapisy gier w chmurze" i "Overlay", a zaznaczone "Parametry uruchamiania - niestandardowe pliki wykonywalne". Masz możliwość przeprowadzenia weryfikacji plików instalacyjnych gry? Lewy klik na kwadratowy przycisk obok "Graj" i wybierz "Zweryfikuj pliki instalacyjne gry" (czy jakoś tak, tym razem to ja piszę z pamięci).
 
@Bodzio_44 - Ty na pewno masz tą grę kupioną na GOG-u? Karta konfiguracji twierdzi, że masz grę zainstalowaną z innego źródła ("Other" pod tytułem gry) i po prostu na piechotę dodałeś ją do biblioteki. Z lewej strony okna kliknij w bibliotekę gier GOG (oznaczyłem cyfrą 1), następnie wśród gier znajdź i kliknij Dziki Gon (oznaczyłem cyfrą 2). Powinna otworzyć Ci się karta Gry taka, jak w moim poście z czwartku. Jeśli w bibliotece GOG (1) nie masz Dzikiego Gonu (2), to znaczy że nie kupiłeś tej gry na GOG. Wtedy musisz szukać aktualizacji w tym sklepie, w którym ją kupiłeś.

2020-06-10 (1).png


A tak wygląda karta konfiguracji gry u mnie. Gra zainstalowana z GOG za pośrednictwem Galaxy:

2020-06-10.png
 
Top Bottom