Zmiana wyglądu naszego V [włosy] [poradnik?]

+
Siemanko! Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że nie mam bladego pojęcia czy w ogóle można wrzucić tutaj taki post ALE - jak to mawiają w Night City - kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana.

Zatem, jak zmienić fryzurę naszego bohatera? Jak dobrze wiemy w grze nie ma takiej możliwości i jest to naprawdę mega smutne, zwłaszcza, że w Wiedźminach była taka możliwość. Jednak aby ją zmienić będziemy musieli nieco pogrzebać w pliczkach naszego save. Zacznijmy od początku!

Potrzebujemy:
pogram HxD (wystarczy kliknąć w nazwę programu obok aby pobrać!)
kodów szesnastkowych włosów oraz JPG z numeracją fryzur (do pobrania klikając w napisy pomiędzy nawiasami) - trzeba założyć konto na nexusmods

Instalacja:
1. Otwieramy zapis gry (domyślnie C\Użytkownicy\Użytkownik\Zapisane Gry\CD Projekt Red\Cyberpunk 2077)
2. Wyciągamy stamtąd plik sav.dat
3. Wrzucamy ten plik do HxD
4. Odszukujemy w folderze z kodami szesnastkowymi i JPG kolejno: fryzurę, którą mamy (JPG) oraz jej kod szesnastkowy
5. W programie HxD klikamy CTRL + F i odnajdujemy fryzurę poprzez hex włosów
6. Wybieramy włosy, które chcemy aby nasza postać posiadała i podmieniamy z pomocą CTRL V w programie HxD
7. Zapisujemy program i wrzucamy podmieniony plik sav.dat do folderu z zapisem gry
8. Przeładowujemy grę. NIE trzeba wyłączać gry aby instalacja zaszła poprawnie.

PS: można także użyć włosów kobiecych do postaci męskiej i odwrotnie ale nie zawsze da to wymarzony efekt! :)
Instalacja z filmem video na YouTube:

 
I po co to wszystko skoro nie ma TPP ?? .........w lustrze mam się przeglądać żeby coś zobaczyć ?
Kompletnie bez racji bytu ten mod.
 
Last edited by a moderator:
I po co to wszystko skoro nie ma TPP ?? .........w lustrze mam się przeglądać żeby coś zobaczyć ?
Kompletnie bez racji bytu ten mod.

Ponieważ jest gro osób których to interesuje. Proste.
 
Last edited by a moderator:
I po co to wszystko skoro nie ma FPP ?? .........w lustrze mam się przeglądać żeby coś zobaczyć ?
Kompletnie bez racji bytu ten mod.

Ponieważ dużo osób używa trybu fotograficznego i lubią bawić się wyglądem pod tym kątem?
 
I po co to wszystko skoro nie ma TPP ?? .........w lustrze mam się przeglądać żeby coś zobaczyć ?
Kompletnie bez racji bytu ten mod.
Mody tworzą pasjonaci na swoje potrzeby i dzielą się z innymi pasjonatami.
Twórca moda widział sens stworzenia takiej modyfikacji więc ją zrobił.
Ty nie uznajesz sensu istnienia takiej modyfikacji więc jej nie instalujesz.
Ważne by mieć wybór
 
Top Bottom