Zmiana złotej pogody— nowa aktualizacja do gwinta już dostępna!

+
Ramalian;n8889710 said:
Nawet nie zauważyłem... szkoda go... i tak średnio 12-13 max wyciągał... 15-16 to od naprawdę wielkiego dzwonu.

U mnie ok 18 do maks. 26 po potrójnym zagraniu. Idealny cios końcowy w 3 rundzie dzięki nekromancji w decku pod przenoszenie . Wielka szkoda. :(
 
Ja, rozumiem że Łowca Klanu Brokvar był silny i jak wyskakiwał napakowany w 3 rundzie to było ciężko, ale inne frakcje też mają karty które można było rzucić z ręki z dużymi wartościami, Łowców nie dało się jedynie skontrować bombą jak pozostałe. I zamiast kartę starać się zbalansować to dostał podwójnego nerfa (stracił weterana i został niestabilny), to nawet zbrojmistrzem i grzybkami nie można go ulepszyć. Zrobili z karty po prostu kupę. Wyżaliłem się, dziękuję i pozdrawiam.
 
Mam pytanko dotyczące mielenia złotych kart premium a konkretnie czy po zmieleniu takiej karty np suszy dostaniemy 800 czy 1600 skrawków ?
 
Dostaliście już skrawki za kupione beczki? Obejmuje to wgl CB?
Dobra nieważne, zalogowałem się i jest :)
 
Last edited:
Djaxu;n8891080 said:
Mam pytanko dotyczące mielenia złotych kart premium a konkretnie czy po zmieleniu takiej karty np suszy dostaniemy 800 czy 1600 skrawków ?

Przecież gdy klikniesz na kartę w kolekcji to masz tam napisane, ile za zniszczenie dostaniesz.
 
Seavro;n8892080 said:
Przecież gdy klikniesz na kartę w kolekcji to masz tam napisane, ile za zniszczenie dostaniesz.

hehe dzięki za szybką odpowiedź jakoś wyleciało mi głowy na myśl o tych wszystkich skrawkach jak już wrócę i zacznę mielić :)
 
W jednym ze streamów było coś wspomniane od zwrocie pyłu meteorytowego za tworzenie "Brzesku" w werski premium podczas samouczka. Czy to dalej aktualne?
 

Guest

Guest
Być może przegapiłem to w patchnotes, ale nigdzie nie widzę wzmianki o tym, że dowódcy nie wypadają już z beczek. Co z tą zmianą?
 
Czarni nadal grywalni ale Calveit i ten random z golemami jest strasznie irytujący. Na 8 gier musiałem 4 razy wybierać golema po odpaleniu umiejętności dowódcy bo nie maiłem lepszej opcji. A dobiło mnie na końcu 2 x golem i GIgni :( Nie wkurza mnie próba znerfowania, ale wkurza mnie to, że to czy wygram czy przegram w sporej mierze jest uzależnione od randomu.

Nie wspomnę już o tym że jak wybierzesz emisariusza to praktycznie 100% że będziesz mieć golemy do wyboru i tylko je.
 
Po aktualizacji na PS4 gra zatrzymuje się na "Załadowano Ekwipunek". Gra ma problem z prawidłowym wyświetlaniem obrazu w rozdzielczości 1920x1200 (karty są źle skalowane).

Aktualizacja.
Po usunięciu danych gry Gwint wszystko działa prawidłowo. Dziwi mnie fakt, że została wydana aktualizacja na PS4 z tak poważnym błędem. Widać trochę olewanie graczy PS4.
 
Last edited:
Jeżeli chodzi o zacinanie gry, przerywanie połączenia itd. to obecna aktualizacja nadal nic nie wnosi do poprawy w tym kierunku. Nadal mam te same problemy z grą. Nie wspominając o lagach podczas przewijania kart lub wykładania ich na stół, a zmiana opcji graficznych nie pomaga. Wciąż nie jestem w stanie zrozumieć jak prosta gra karciana możne sprawiać tyle problemów na sprzęcie, który odpala W3 na najwyższych detalach.
 
dynamowy U mnie problemy z lagami naprawia wyłączenie vsync'a w opcjach.

Ogólnie zauważyłem, że synchronizacja pionowa w Gwincie nie działa tak jak powinna, ponieważ w menu i w tworzeniu talii ustawia limit 60 fps, a w kolekcji i w trakcie rozgrywki - 30 fps (przy monitorze 60 Hz ofc.).
 
Last edited:
genniuss;n8898380 said:
Czarni nadal grywalni ale Calveit i ten random z golemami jest strasznie irytujący. Na 8 gier musiałem 4 razy wybierać golema po odpaleniu umiejętności dowódcy bo nie maiłem lepszej opcji. A dobiło mnie na końcu 2 x golem i GIgni :( Nie wkurza mnie próba znerfowania, ale wkurza mnie to, że to czy wygram czy przegram w sporej mierze jest uzależnione od randomu.

Nie wspomnę już o tym że jak wybierzesz emisariusza to praktycznie 100% że będziesz mieć golemy do wyboru i tylko je.

To wyrzuć z talii golemy i wsadź coś wartościowszego :) Niestety nie zawsze uda się odessać deck, o to w tej zmianie chodziło.
 
W żadnych patchnotsach tego nie widzę ale mój Letho z Gulety też się coś poprawił z 5 na 7.
 
Te 5 dni to rozumiem ze do 18 włącznie tak? chce wiedzieć ile jest czas una przycebulenie, już 3 złota przycebuliłem za free to może i 4 zdążę :p
 
Ja gram od tygodnia, kupiłem tylko 400 meteorytowego pyłu, żeby "na chwilę" zrobić premium Cahira, za 300 co miałem zrobiłem premium Petera (też na chwilę) potem zdisenchantowałem wszystko co dawało pełną wartość i mam 4,5k skrawków. Nie mówię nawet ile trzeba grać (lub zapłacić) w HSie żeby tyle mieć a tam każda legenda kosztuje 1600. I jeszcze gram w grę o Geralcie a nie jakichś dinozaurach (wiem, że nie powinienem porównywać, ale w tym wypadku nie mogę się powstrzymać).

Także: brawo REDZi i dziękuję! :)

Teraz mi jeszcze powiedzcie co będzie grane, żebym tych skrawków nie przewalił na głupoty ;)

 
Top Bottom