Zmiana złotej pogody— nowa aktualizacja do gwinta już dostępna!

+

Guest 3974940

Guest
budzoo;n8905070 said:
Ja gram od tygodnia, kupiłem tylko 400 meteorytowego pyłu, żeby "na chwilę" zrobić premium Cahira, za 300 co miałem zrobiłem premium Petera (też na chwilę) potem zdisenchantowałem wszystko co dawało pełną wartość i mam 4,5k skrawków.

Jedno ciśnie się na klawiaturę: no comment.

Inna sprawa, że tyle zmian, a animacji RNR zmienić się nie dało i co turę trzeba tracić czas...

 
Mnie się ciśnie co innego, ale powiem tak: skoro Redzi z pełną świadomością na to pozwalają to dlaczego mam tego nie robić? Jakby chcieli, żeby ludzie tego nie robili to, by nie dawali takiej możliwości. A nie mówią o tym otwarcie, bo domyślam się że wyglądało by to tak: dajemy wam "free" karty, ale pokombinujcie z pyłowaniem, żeby nie było dajemy wam free karty, bo i tak już dużo daliśmy. Co by pewnie marketingowo nie za dobrze wyglądało.

Grałem w Hearthstona długo i tam naprawdę nic nie masz za free. Tu masz. Dlatego będę teraz grał w Gwinta. Ja się cieszę. Twórcy gry się cieszą (bo mają nowych graczy i zarabiają jednak kasę na tym pyłku). Ale szukający dziury w całym się zawsze znajdą.
 
@budzoo nie bierz do głowy, większość która ma ból wiadomo czego ma przy okazji spory problem emocjonalny, tak jak powiedziałeś Redzi jak widać dali na to wszystko ciche przyzwolenie i każdy robi co chce ale znajdą się tacy strażnicy moralności z wyimaginowanymi teoriami co to powinno się robić w tej sytuacji a czego nie że śmiać się chce ;d Najlepsze jest to że pewnie sami spyłowali co trzeba i też na tym zarobili tylko wiadomo że ciężko przyznać się przed samym sobą, jestem ciekawy ile z tych wielkich obrońców jest w stanie wrzucić np screena z ekranem kolekcji kart premium i ilością pyłu meteorytowego ;d
 
@Popieluch chłopie Ty nie rozumiesz że uroiłeś sobie coś co nijak ma się do rzeczywistości ? Już o tym wspominałem w rozmowie z Tobą ale oczywiście do niewygodnych argumentów nie odnosisz się bo jesteś "twardogłowy" bez obrazy ale to określenie najlepiej pasuje. Mianowicie gdyby była to kradzież jak mówisz to Redzi powiedzieliby o tym, nie sądzisz ? Uważasz że potrzebują prawników takich jak Ty bo nie wiedzą co się dzieje ? Poza tym nikt niczego nie kradnie, do tworzenia kart premium wykorzystywane są zdobyte skrawki i zdobyty albo kupiony pył meteorytowy. Uświadom sobie że to przeszkadza TYLKO Tobie i Tobie podobnym. Dla najważniejszych osób czyli tych którzy tworzą tą grę jak widać NIE ale Ty i tak mimo to próbujesz być strażnikiem moralności w sprawie która w ogóle tego nie wymaga.
 
Last edited:
Popieluch;n8909370 said:
@fullmonkPL

Jakby ci pozwolili kraść bez ograniczeń, to byś kradł, bo ci pozwolili? :)

Nie wiem o jakim kradzeniu mowa, pył nie jest za darmo, jest o wiele rzadszy niż fragmenty i ilościowo (chociaż niby tego nie da się tak przeliczyć) też jest droższy. Debatowanie nad tym jest niepotrzebne, każdy sobie i tak zrobi to co chce.
 

Guest

Guest
fullmonkPL;n8909570 said:
chłopie Ty nie rozumiesz że uroiłeś sobie coś co nijak ma się do rzeczywistości ? Już o tym wspominałem w rozmowie z Tobą ale oczywiście do niewygodnych argumentów nie odnosisz się bo jesteś "twardogłowy" bez obrazy ale to określenie najlepiej pasuje. Mianowicie gdyby była to kradzież jak mówisz to Redzi powiedzieliby o tym, nie sądzisz ? Uważasz że potrzebują prawników takich jak Ty bo nie wiedzą co się dzieje ? Poza tym nikt niczego nie kradnie, do tworzenia kart premium wykorzystywane są zdobyte skrawki i zdobyty albo kupiony pył meteorytowy. Uświadom sobie że to przeszkadza TYLKO Tobie i Tobie podobnym. Dla najważniejszych osób czyli tych którzy tworzą tą grę jak widać NIE ale Ty i tak mimo to próbujesz być strażnikiem moralności w sprawie która w ogóle tego nie wymaga.


Jakie "niewygodne" argumenty masz na myśli? Chętnie się odniosę do każdego, o ile będzie sensowny.

Otóż nie powiedzieli by, bo mogliby sądzić, iż ludzie są na tyle uczciwi, że potrafią odróżnić działania legalne, od tych (z moralnego punktu widzenia) nielegalnych. Albo przeprowadzili taki mały eksperyment, by zmierzyć poziom "zaradności" ludzkiej... Kto ich tam wie. :hmm:


Jakoś wcześniej nikt nigdzie nie napisał, że nie wolno się od razu po rozpoczęciu gry poddawać, by skorzystać z opcji GG i otrzymywać i farmić w ten sposób surowce. Dopiero po zaobserwowaniu tego zjawiska REDzi wystosowali oficjalne ostrzeżenie, iż osoby działające w ten sposób poniosą karę. A przecież to również było całkowicie legalne, bo tak został skonstruowany system. Tak działał i można było go tak używać, zatem czemu by tego nie robić? Co niektórzy przecież uskuteczniali...
Czyli co? Nikt nie powiedział, że nie można, no to róbta co chceta. Ale jak już powiedzieli, to oficjalnie zostało to uznane za przestępstwo, co znaczy, że ludzi wykorzystujących ową okoliczność można oficjalnie nazywać przestępcami? Stąd moje pytanie, na które mi nie odpowiedziałeś.
Czy też może zaraz dowiemy si od ciebie, że nie, bo (tu wstaw dowolną ilość wymówek) prawo nie działa wstecz?
A tak poza tym to ja nie powiedziałem, że tu ktokolwiek cokolwiek kradnie. Ciekawym jest, że w ten sposób to odebrałeś. Czyżbym słyszał cichutki pisk sumienia?
 
@Popieluch nie powiedziałeś tego dosłownie ale chyba z Twojej wypowiedzi jednoznacznie to wynikało więc nie wiem po co teraz zaprzeczasz sam sobie. Bez sensu. To może inaczej. Odpowiedz mi na pytanie:

Dlaczego REDzi nie zwracają za karty premium bo o nie tutaj chodzi 800 skrawków i 400 pyłu ?

Każdy kto zrobił kartę premium przed patchem właśnie w ten sposób dostałby dokładnie to samo, Ci którzy skraftowali premium za skrawki w ilości 1600 dostaliby możliwość zrobienia DOWOLNEJ innej złotej karty również w wersji premium czyli de facto również mieliby to samo czyż nie tak ? Poza tym Ci którzy robili karty premium za skrawki prawdopodobnie z jakichś powodów woleli wydać je niż zużyć pył a tutaj dostaliby go „gratis”. Jakby nie patrzeć to właśnie w taki sposób REDzi powinni robić refund a mimo to zrobili inaczej. Powiedz mi dlaczego ?
 
Last edited:

Guest

Guest
@fullmonkPL

Nie biorę odpowiedzialności za twoją błędną (nad)interpretację moich słów. Nie rozmawiam z ludźmi, którzy chcąc dopasować rzeczywistość do swoich teorii wmawiają innym to, czego nie zrobili.
Najwyraźniej moje pytanie jest dla ciebie nad wyraz niewygodne, skoro tak usilnie wzbraniasz się przed odpowiedzią na nie. Zatem i ja na twoje nie odpowiem. Zresztą, rozmowa z kimś, kto próbuje dopasować rzeczywistość do swoich teorii poprzez wmawianie innym tego, czego nie zrobili jest chyba mało sensowna.
Wszystko odnośnie tematu zamieściłem już w poprzednich postach.

Pozdrawiam serdecznie. :hatsoff:
 
Wszystko w temacie. Pokazałeś właśnie poziom dorosłej, merytorycznej dyskusji. Nie wiem co powiedzieć to się obrażę, gratuluję ;) Nie potrafisz odpowiedzieć na moje pytanie w sposób jaki byś chciał dlatego uciekasz się do infantylnych porównań i odwracasz kota ogonem że niby ja nie odpowiadam na pytania, chociaż nie widzę żadnego konkretnego ;) a kto tu próbuje dopasować rzeczywistość do swoich śmiesznych teorii "eksperymentu zaradności" to już przemilczę.
 
Last edited:
Ciekawe jest też to że podwyższone ceny (zwroty) za karty obowiązują cały czas i tyczą się też nowych kart. Dziś wbiłem 16 rangę (wpadło 6 beczek), do tego beczki które kupiłem i otworzyłem od wejścia patcha i przejrzałem swoją kolekcję, spaliłem 2x animowany QG (800scrapu), animowanego strażnika Dol Blathana i jeszcze kilka(naście) nieanimowanych/animowanych nadwyżek jak rębacze itp, do tego karty z beczek o podwyższonej na stałe kwocie niszczenia (imho nie potrzeba zmiana, teraz każdy będzie miał full kolekcje w 2 miesiące).
I co się okazało że mimo iż wydałem po wejściu patcha wszystkie scrapy, to z tych beczek co zdobyłem ostatnio zebrało się 4,5k skrawków. Już w zasadzie nie wiem jakie karty tworzyć, bo z tych grywalnych to mam już chyba wszystkie.

 
paku93;n8910930 said:
Ciekawe jest też to że podwyższone ceny (zwroty) za karty obowiązują cały czas i tyczą się też nowych kart. Dziś wbiłem 16 rangę (wpadło 6 beczek), do tego beczki które kupiłem i otworzyłem od wejścia patcha i przejrzałem swoją kolekcję, spaliłem 2x animowany QG (800scrapu), animowanego strażnika Dol Blathana i jeszcze kilka(naście) nieanimowanych/animowanych nadwyżek jak rębacze itp, do tego karty z beczek o podwyższonej na stałe kwocie niszczenia (imho nie potrzeba zmiana, teraz każdy będzie miał full kolekcje w 2 miesiące). I co się okazało że mimo iż wydałem po wejściu patcha wszystkie scrapy, to z tych beczek co zdobyłem ostatnio zebrało się 4,5k skrawków. Już w zasadzie nie wiem jakie karty tworzyć, bo z tych grywalnych to mam już chyba wszystkie.
Nie wiem po co ten post chwalisz się czy narzekasz? Źle jak się kart nie ma, źle jak się karty ma... no nie dogodzisz. Ludzie którzy pracują w CDPR nie są głupi i skoro przyjęli taki model biznesowy to taki najwyraźniej jest najlepszy. Zawsze jak nie pasuje posiadanie kart można iść grać f2p w hsa gwarantuje że szybko ich nie uzbierasz.
 
Trochę z innej beczki ale sa dwie karty co najmniej zbugowne po tym patchu :

1 karta ASSIRE VAR ANAHID można wybierać dowolną kartę ze cmentarza przeciwnika ( widzimy te karty jak wybieramy ) ale po wybraniu nie mamy jej w swojej talii tylko prawdopodobnie jest w tali przeciwnika. :) ze swojego cmentarza działa normalnie.

2 karta EGZEKUTOR BRYGADY IMPERA pisze w opisie o jednostkach karty natomiast uaktywnia sie również od kart specjalnych wcześniej tego nie było nie mozna juz tym deckiem grac .
 
Jest też chyba problem z piratem ze Skelige co się bufuje. Chodzi o to, że jak się go zjada wampirem wyższym to zjada go nabufowanego, a jak się go używa z Szalonym Lugosem to liczy 5 pkt. Czasem 5 a czasem liczbę nabufowaną.
 
2jacks;n8915660 said:
Jest też chyba problem z piratem ze Skelige co się bufuje. Chodzi o to, że jak się go zjada wampirem wyższym to zjada go nabufowanego, a jak się go używa z Szalonym Lugosem to liczy 5 pkt. Czasem 5 a czasem liczbę nabufowaną.

Lugos szalony zadaje obrażenia od siły bazowej karty.
 
el_ah;n8917130 said:
Oni nie kradną. Oni "korzystają". :)

Też chcesz czymś zabłysnąć ? To odpowiedz na pytanie które zadałem dla Popielucha bo jego przerosło ;)
 
Last edited:

Guest 3974940

Guest
A jak niby brzmi to trudne pytanie? Przy czym teksty o "zabłyśnięciu" możesz sobie darować. Na nikim nie zrobią wrażenia.
 
@el_ah nie mają robić wrażenia, zwyczajnie określają Twoje zachowanie poza tym mało mnie obchodzi jak to odbierasz czy ktokolwiek inny. To sobie przeczytaj kilka postów wyżej ignorancie.
 
Top Bottom