Znaczki pocztowe Wiedźmin

+
Status
Not open for further replies.
Znaczki kiedyś zbierałem, ale to było mocno w poprzednim stuleciu. Już się tym nie zajmuję.
Teraz zrobię wyjątek. Będzie ładna pamiątka. :)
 
Gdzie to kupić ?

w piątek na stronie filatelistyki Poczty Polskiej , jak na górze w linku
 
Miły kąsek. Dobrze, że są ludzie trzymający rękę na pulsie i wrzucają informacje na forum :) Z drugiej strony szkoda że nie ma jakiegoś sklepu oferującego asortyment wiedźmiński w naszym pięknym kraju - mam na myśli kubki termiczne, artykuły szkolne, plecaki, odzież, etui na komórkę itd. (jeżeli się mylę proszę mnie przykładnie ukarać!) Lubię kolekcjonować "pierdółki" z wiedźmińskiego uniwersum, oczywiście w granicach pewnych sum (biedronkowe zeszyty z drugiej części / ołówki). Sklep cdp ma pewne możliwości jednak to nie jest to o czym do końca myślę. Brak oficjalnego sklepu z różnymi klamotami w Polsce ciutkę boli.
 
Last edited:

Guest 2364765

Guest
Chyba tylko ciekawostka dla kolekcjonerów. Nie jestem pewien kto w docelowej demografii wieśka jeszcze wysyła tradycyjne listy.
Okolicznościowo chyba pocztówki byłyby lepszym pomysłem niż koperta.
 
jeżeli się mylę proszę mnie przykładnie ukarać!
Patrząc po awatarze, może być stosik? :p

Pamiętam, że kiedyś widziałem w Internecie do sprzedania za stówkę szkicownik z blokiem z nadrukowanym na jego kartkach wilkiem (coś jak wewnętrzne strony okładek zeszytów z W2, o których pisałaś/-łeś) oraz z "soczewkowatym" (nie wiem jak się to fachowo nazywa) ołówkiem, na którym były nadrukowane runy z W2. Swoją drogą, jak chcesz, to ci mogę przesłać naklejki z W3, które były w środku, bo do niczego nie są mi potrzebne.
Nie jestem pewien kto w docelowej demografii wieśka jeszcze wysyła tradycyjne listy.
U mnie jedyne listy, które się śle, to do dziadków na ichnie dni oraz na ichnie urodziny, ale oni raczej na koperty z Wieśkiem nie zareagują tak jak powinni.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom