Znaczniki na mapie

+
Witam,
Mam uwagę do sposobu oznaczenia aut do kupna. Oznaczone są jak zwykłe questy i to meczy po 100 godz gry szukam na mapce reszty questów i ciągle natrafiam na auto do kupna zamiast normalnego questa. Mam propozycje by ikonkę aut do kupna zmienić albo chociaż oznaczyć innym kolorem.

Pozdrawiam.
 
Nie mam teraz jak sprawdzić ale czy przypadkiem jak najedziesz na takiego questa to nie wyświetla się czego dotyczy? Poza tym, nie lepiej questy z dziennika wybierać? Tam są posegregowane.
 
Nie mam teraz jak sprawdzić ale czy przypadkiem jak najedziesz na takiego questa to nie wyświetla się czego dotyczy? Poza tym, nie lepiej questy z dziennika wybierać? Tam są posegregowane.

Owszem, jest informacja po tym jak najedziesz kursorem na ikonkę, co się tam kryję. Nie zmienia to faktu, że to wciąż wykorzystuję tę samą ikonkę co kontrakty/Gigs.

Kontrakty/Gigs w dzienniku, pojawiają się dopiero, kiedy zbliżysz się na ~50 metrów do nich.
 
W pełni się zgadzam, pod koniec gry znaczników aut jest dosyć duży i mapa staje się niezbyt wygodna w użyciu.

Od siebie dodam że powinien powstań system tworzenia własnych znaczników, z możliwością ich opisu. Dodatkowo powinno dać się filtrować znaczniki, a obecnie jest to mocno ubogie.
 
W znacznikach na mapie najgorsze jest to, że przy scrollowaniu znaczniki zmieniają swoje położenie. Muszą to poprawić :/
 
Prośmy tylko by REDZI wydali patcha 1.3 - 1.4 jak najszybciej by masa błędów z tej gry znikła bo nie napiszę.... sporo ich jest gra jest ogólnie fajna w sensie graficznym ja bardziej patrzę na fabułę w tym temacie wydaje się być superowa (jestem w 2akcie) no może nie przebijająca Wieśka 3 ale daje radę jako tako. Ale jest zbyt dużo tych pytajników i znaczników na mapce, tych dodatkowych aktywności\akcji powinni to jakoś poprawić to się z Wami w 100% zgadzam. Jest tego po prostu zbyt dużo albo nie to że zbyt dużo bo i tyle w grze być powinno ale Redzi tą mapkę z gry zrobili źle.
 
Przegladajac mape mozesz uzywac filtrow i na chwile ukryc czesc znacznikow z kategorii, ktora aktualnie nie jest w Twoim zainteresowaniu. To co jest autentycznie skopane, to brak potwierdzenia celu podrozy na mapie przy korzystaniu z metra - setki razy przenosilo mnie nie tam gdzie chcialem, tylko dlatego ze przypadkowo kliknalem w jakis punkt szybkiej podrozy podczas przewijania mapy, kiedy szukalem punktu docelowego.
 
Ja nie rozumiem, dlaczego nie ma opcji ukrycia znaczników nieodkrytych aktywności na mapie. Była w W3 i tylko w ten sposób zawsze grałem. Taki sposob gry pozwala na bardziej naturalną eksplorację miasta, zamiast latania od znacznika do znacznika.
 
Jestem aktualnie w akcie II i chyba tych punktów na mapie doszło, jest tego po prostu multum i psuje to trochę odbiór gry bo człowiek by sobie chciał na spokojnie powoli poodkrywać po kolei ale niestety nie jest to tak fajnie zrealizowane jak np. w Wieśku 3 już nawet tego patcha 1.21 nie pobierałem spróbuję przejść na 1.2 bo chyba przejdę tę grę na raz i wątpię że będę miał chęć jeszcze kiedyś do niej wrócić... Może jeśli za 2-3 lata faktycznie Redzi doprowadzą tą grę do takiego stanu w jakiej powinna się ona znajdować.
 
Top Bottom