Znak Igni pomocy

+
Znak Igni pomocy

Przepraszam jestem w 2 akcie i chyba przegapilem nauczenie sie znaku Igni i nie mam go więc co mam zrobic chyba nie moge sie wrocic spowrotem wiec jakies pomysly czy musze sobie radzic bez niego?P.S. przepraszam za bledy ortograficzne...
 
Jest kilka Kręgów Ignii. W II rozdizale o ile się nie mylę jest w:
Krypcie Kultystów, w Kanałach pod Wyzimą Klasztorną.
 
bondd said:
a klucz do nich skad wziasc bo jak tam ide to krata jest zamknieta?
W kanałach, w pewnym 'ciemnym zaułku' znajdują się zwłoki rycerza. W nich jest klucz.
Zabić,albo w jakiejś misji....ściągnij Edytora Saveów i po sprawie
Jak nie wiesz to się nie udzielaj. Klucz mozna zdobyć tylko jednym sposobem.
 
DarthMetal said:
DarthMetal said:
a klucz do nich skad wziasc bo jak tam ide to krata jest zamknieta?
W kanałach, w pewnym 'ciemnym zaułku' znajdują się zwłoki rycerza. W nich jest klucz.
Zabić,albo w jakiejś misji....ściągnij Edytora Saveów i po sprawie
Jak nie wiesz to się nie udzielaj. Klucz mozna zdobyć tylko jednym sposobem.
Nie chcę spamować,ale tutaj się nie zgodzę Edytor pozwala się nauczyć all znaków i zdobyć all przedmioty :p
 
GlenVkit said:
Nie chcę spamować,ale tutaj się nie zgodzę Edytor pozwala się nauczyć all znaków i zdobyć all przedmioty :p
A powiedz mi, co to za przyjemność grać w grę, w której ma się wszystko od samiutkiego początku?
 
DarthMetal said:
DarthMetal said:
Nie chcę spamować,ale tutaj się nie zgodzę Edytor pozwala się nauczyć all znaków i zdobyć all przedmioty :p
A powiedz mi, co to za przyjemność grać w grę, w której ma się wszystko od samiutkiego początku?
Koledze chodziło o to, że edytorem można dodac klucz nie szukając go lub nauczyc się znaku na podstawowym poziomie.
Ty napewno edytorem nauczyłbyś się znaku na max?
 
mieszny said:
Ty napewno edytorem nauczyłbyś się znaku na max?
Tak, edytorem można nauczyć się wszystkiego (wszystkie style, znaki i itemy można mieć w prologu). Nawet na początku 1 aktu możesz dodać sobie glejt :pAle to psuje zabawę z gry, dlatego nie polecam.
 
A039Feainnkarczma said:
A039Feainnkarczma said:
Ty napewno edytorem nauczyłbyś się znaku na max?
Tak, edytorem można nauczyć się wszystkiego (wszystkie style, znaki i itemy można mieć w prologu). Nawet na początku 1 aktu możesz dodać sobie glejt :pAle to psuje zabawę z gry, dlatego nie polecam.
Ale kolega zapomniał nauczyć się Igni
 
mieszny said:
mieszny said:
mieszny said:
Ty napewno edytorem nauczyłbyś się znaku na max?
Tak, edytorem można nauczyć się wszystkiego (wszystkie style, znaki i itemy można mieć w prologu). Nawet na początku 1 aktu możesz dodać sobie glejt :pAle to psuje zabawę z gry, dlatego nie polecam.
Ale kolega zapomniał nauczyć się Igni
To może go dodać, przecież mówię, że wszystkiego da się nauczyć. Może nawet Axii, Yrden, albo Quen (Aarda pewnie już ma)
 
A039Feainnkarczma said:
A039Feainnkarczma said:
A039Feainnkarczma said:
A039Feainnkarczma said:
Ty napewno edytorem nauczyłbyś się znaku na max?
Tak, edytorem można nauczyć się wszystkiego (wszystkie style, znaki i itemy można mieć w prologu). Nawet na początku 1 aktu możesz dodać sobie glejt :pAle to psuje zabawę z gry, dlatego nie polecam.
Ale kolega zapomniał nauczyć się Igni
To może go dodać, przecież mówię, że wszystkiego da się nauczyć. Może nawet Axii, Yrden, albo Quen (Aarda pewnie już ma)
nieda się nie mieć Aarda
 
mieszny said:
mieszny said:
mieszny said:
mieszny said:
mieszny said:
Ty napewno edytorem nauczyłbyś się znaku na max?
Tak, edytorem można nauczyć się wszystkiego (wszystkie style, znaki i itemy można mieć w prologu). Nawet na początku 1 aktu możesz dodać sobie glejt :pAle to psuje zabawę z gry, dlatego nie polecam.
Ale kolega zapomniał nauczyć się Igni
To może go dodać, przecież mówię, że wszystkiego da się nauczyć. Może nawet Axii, Yrden, albo Quen (Aarda pewnie już ma)
nieda się nie mieć Aarda
Da się, bo edytorem możesz zarówno UCZYĆ się umiejętności i je USUWAĆ (czyli mieć np Axii bez Aarda)
 
A039Feainnkarczma said:
A039Feainnkarczma said:
A039Feainnkarczma said:
A039Feainnkarczma said:
A039Feainnkarczma said:
A039Feainnkarczma said:
Ty napewno edytorem nauczyłbyś się znaku na max?
Tak, edytorem można nauczyć się wszystkiego (wszystkie style, znaki i itemy można mieć w prologu). Nawet na początku 1 aktu możesz dodać sobie glejt :pAle to psuje zabawę z gry, dlatego nie polecam.
Ale kolega zapomniał nauczyć się Igni
To może go dodać, przecież mówię, że wszystkiego da się nauczyć. Może nawet Axii, Yrden, albo Quen (Aarda pewnie już ma)
nieda się nie mieć Aarda
Da się, bo edytorem możesz zarówno UCZYĆ się umiejętności i je USUWAĆ (czyli mieć np Axii bez Aarda)
Grając bez edytora musimy mieć aarda
 
Na pewnym forum znalazłem taką wypowiedź więc ja przyklejam. Mam nadzieję, że okaże się pomocna:
Code:
W krypcie Lwiogłowego Pająka można nauczyć się zarówno znaku Igni jak i znaku Aard.Aby dostać się do kręgu Wewnętrznego Ognia gdzie nauczysz się Igni po wejściu do krypty na pierwszym skrzyżowaniu skręć w prawo na następnym prosto, następnie lekkim łukiem dojdziesz do komnaty, przejdź ją i za nią na skrzyżowaniu w prawo i na następnym w lewo[code/]
 
Ludzie ogarnijcie się! Spoilery nie służą do tego zeby przez pół strony gadać o tym czy w edytorze można dodać cos do swoich umiejętności! A kręg igni można znaleźć w kanałach w którejś z krypt i w elfiej świątyni i w odmetach na polach i chyba gdzieś na bagnach za starą wyzimą ale tego nie jestem pewien
 
Top Bottom