Znaki, czarodzieje i magia wszelaka w grach, książkach i filmach

+
wiem jakos tak jeszcze bylo tchnienie smierci i w g2 mozna bylo 5 takimi czarami zwalic ostatniego smoka
 
Korgan said:
i krogulec gothica 2 przeszeldem 4 razy a jednyke 5 wiec nie gadaj mi tutaj w gothicu nie podoba mi sie system zucania czarow. Mianowicie jak mamy malo many nie zucimy dobrego czaru. jak mamy duzo many to zucimy kilka dobrych albo kilkanascie slabszych. Ale jak mamy duzo many to nie mozemy sie dobrze poslugiwac bronmi :) a co zatym idzie nie mozemy walczyc wrecz. . Jak mamy maga srednio poslugujacego sie magia i srednio walczacego to mamy problem bo za trudno sie gra wyjatkiem jest paladin . Rozwiazanie trzymac sie tylko jednej sciezki rozwoju co nie jest latwe dla poczatkujacych graczy albo grajac magiem dolaczyc jakas postac wladajaca mieczem co niestety jest niemozliwe
hahaha...a czego Ty oczekujesz? Przeciez jak sie parasz magia to trudno, zeys tez dobrze machal mieczem...
 
lol jak chcecie sie bawic magia to poproscie ladnie programistow o wydanie dodatku w ktorym bedzie sie gralo Yen a wezcie mnie nie rozsmieszajcie i nie robcie z Geralta wrozki... moze jeszcze bedzie tiare nosil?? bo blizne potterowa juz ma
 
Korgan said:
wiem jakos tak jeszcze bylo tchnienie smierci i w g2 mozna bylo 5 takimi czarami zwalic ostatniego smoka
ja zabiłem go JEDNĄ "falą śmierci"cóż to było za wyzwanie szkoda że tak spartolono ostatniego bossa
 
Paolus said:
lol jak chcecie sie bawic magia to poproscie ladnie programistow o wydanie dodatku w ktorym bedzie sie gralo Yen a wezcie mnie nie rozsmieszajcie i nie robcie z Geralta wrozki... moze jeszcze bedzie tiare nosil?? bo blizne potterowa juz ma
paolus ma rację :p geralt rzucający czarami jak yen to przecież paranoja, paradox i paracośtaminnego, poprostu śmieszne :p
 
Yarpen Zirgin said:
Mnie jednak wizualizacja czarów martwi... To co było na filmiku... Ale licze że to poprawią.
Na razie nie widzieliście wizualizacji ani jednego znaku, to co było na filmiku jednym to pozostałości po NWN.
 
No właśnie poznałem ten czar z NWN i mam nadzieje że wasze czary będą lepiej wyglądały :)
 
Fallen Zen said:
Na razie nie widzieliście wizualizacji ani jednego znaku, to co było na filmiku jednym to pozostałości po NWN.
A powiesz nam kiedy będziemy mieli szanse je zobaczyć bo mnie aż ciekawość zżera :p.Czyli jeśli dobrze rozumiem to zmieni się także m.in. ten czar którego na filmiku używał nekromanta??
 
BlackKnight said:
A powiesz nam kiedy będziemy mieli szanse je zobaczyć bo mnie aż ciekawość zżera :p.Czyli jeśli dobrze rozumiem to zmieni się także m.in. ten czar którego na filmiku używał nekromanta??
Jeśli ja dobrze rozumim to zmienią sie wszystkie czary widziane w NWN.
 
Sib Ah said:
Mi tam efekty czarów w NWN bardzo się podobały, co w nich złego?
W tej chwili są juz troche przestarzałe, nie sądzisz? mi też sie podobały, ale w NWN a nie w wiedźminie!
 

Rioo

Forum veteran
W takim razie czekamy w napieciu na pokaz czarow... Mozna by go pokazac w najblizszym tyg wiedzminskim
 
Rioo said:
W takim razie czekamy w napieciu na pokaz czarow... Mozna by go pokazac w najblizszym tyg wiedzminskim
tylko kiedy on sie odbędzie... W każdym razie licze na porządny trailer....
 
Yarpen Zirgin said:
Rioo said:
W takim razie czekamy w napieciu na pokaz czarow... Mozna by go pokazac w najblizszym tyg wiedzminskim
tylko kiedy on sie odbędzie... W każdym razie licze na porządny trailer....
Trzeba wierzyc, ze w trakcie tego tygodnia. W koncu ma byc tam gameplay, a na Inter forum na zarzut o braku screenow z przedstawiona jakas akcja Fallen wlasnie wspomnial o tym filmiku
 
W sumie czary zwykle mają to do siebie, ze w dużym topniu wpływają na działanie gry. Chodzi mi o warunki techniczne, w zamieszaniu, gdy dużo dzieje się na ekranie kolorowy jak malowanka czar z mnóstwem efektów może przerodzić się w slide show...
 
Na INTERze jest wspomnienie o znaku AXEE (coś w rodzaju perswazji) - ktoś coś słyszał o tym..? Czyżby twórcy dodali znak od "siebie"...? Maybe i'm wrong....but....
 
Top Bottom