Zniknęłą Arena całkowicie WTF

+
Zniknęłą Arena całkowicie WTF

No i jak zwykle musi jakiś bug się u mnie pojawić. Całkowicie zniknęła Arena u mnie dzisiaj, akurat w premium weekend. Ponadto gra czasami nie chce się uruchomić, tzn zawiesza się gdy załaduje sklep, karty i jak Wczytuje dane to się zawiesza.
Dałem napraw instalację w Gogu ale to nie naprawia problemu. Pomocy kurczę, jest premium weekend w końcu, chce nabić beczki :p

Mam zainstalowaną wersję 0.9.23 jako aktualną.

Edit. Jak w grze w zakładce nowości i wydarzenia kliknę na Krzywe zwierciadło nic się nie dzieje.
Edit 2 No i teraz to już sie wkur.... Nie mogę wejść do sklepu aby wymienić 17700 ore na beczki. Pojawia się błąd "Brak produktów". To już jest jakaś kpina. A jak napiszę do support to otrzymam odpowiedź za tydzień jak będzie po premium weekendzie. Plz pomocy
 
Last edited:
No dobra, widzę, że nie tylko ja mam taki problem. U mnie jakoś pomogło ( nie wiem czy jak zrestartuje grę to będzie dalej problem czy nie, wolę jeszcze nie sprawdzać)
mi pomogło wielokrotne restartowanie gry, restartowanie GoGa, i kilkukrotne klikanie napraw grę w Gogu. Ponadto robiłem restart kompa ale to chyba nie ma wpływu.
 

Alicja.

CD PROJEKT RED
Jeśli używacie trackerów to one mogą być przyczyną błędów w grze - odinstalujcie i sprawdźcie jak działa GWINT.

Jeśli to nie pomoże, zachęcam do kontaktu z pomocą techniczną. :)
 
Tak jak w tym przysłowie:
"Pamiętaj chemiku młody, nigdy nie lej kwasu do wody", to tutaj będzie mniej więcej tak: Pamiętaj gwintowniku młody, nie włączaj trackera, gdy gwint nie gotowy. =]
 
Top Bottom