Zniknięcie Pani Jeziora

+
Status
Not open for further replies.
Zniknięcie Pani Jeziora

Siemka, mam problem. Ukończyłem questy w Pełnym Słońcu i w kręgu wody, czy jakośtam i Pani jeziora zniknęła. Nie wiem gdszie jej szukać. Przeszukałem całą wyspę Rybitw i nic. proszę o pomoc. Z góry dzieki.:p
 
Hmm z tego co kojarzę po ukończeniu zadania kręgi an wodzie (czyli zabiciu dagona), pojawia sie ona w jego świątyni gdzie pogada z nami, wręczy nagrodę i razem z kapłanem znika pod wodą ;) i już jej na wyspie nie znajdziesz ;) ale jeśli sie mylę nich mnie ktoś z błędu wyprowadzi.
 
Ja jej tam nie spotkałem(Chyba,że chodzi Ci o cutscene z pasowaniem na rycerza)W jej starym miejscu pojawia się za to nasz poprzedni miecz srebrny
 
Zniknięcie Pani Jeziora to normalne zdarzenie w grze. Jeśli wykonałeś zadanie z Berengarem, a potem zabiłeś Dagona, to będzie filmik, na którym zobaczysz jak Pani Jeziora daje Ci nowy miecz srebrny. Potem znika. Tak ma być.
 
mam problem:wykonalem wlasnie zadanie w pelnym sloncu i ktos powiedzial mi ze mam isc do rybaka i pisalo ze to zad. alvin a w poradniku nic takiego nie pisze no i rybak powiedzial mi ze mam isc do pani jeziora a jej nie ma. bardzo prosze o pomoc albo to jakis bug?????pozdrawiam
 
Jak to jej nie ma? Nie wiesz gdzie jest, czy nie ma jej na wyspie na która sie płynie łódka?
 
po rozwiazaniu problemu ludzi i vodianoi, pani jeziora, bedzie wraz z kaplanem siedziec w swiatyni dagona...
 
było... szukaj następnym razemhttp://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=5086.0
 
Toście napomagali... Dobra wskrzeszę ten wątek bo mam podobny problem. Otóż porobiłem wszystkie questy poboczne, pogadałem z Berengarem o przeznaczeniu bodajże i potem zabiłem dagona sposobem proponowanym przez Panią Jeziora (tzn jej krew, w zamian za dary ludzi i ryboludzi), potem gdy z nią rozmawiałem wybrałem kwestie o śmierci dagona (wydaje mi się, że druga do wyboru była właśnie o sprawie Berengara, ale głowy nie dam), teraz Pani Jeziora dała mi mieczyk i zniknęła pod wodą, a ja zostałem z aktywnym zadaniem "alvin" które wiedzie mnie właśnie do Pani Jeziora... Tyle że jej już nie ma, przy kapliczce pojawiałem się o każdej porze dnia i nocy, gadałem z sołtysem o tym przymierzu między ludźmi i ryboludźmi i z julianem. Mimo to Pani Jeziora nie ma. Przełaziłem całą mapę 10 razy i nijak nie moge ruszyć dalej z tym questem... Jeśli ktoś wie o co chodzi to niech podpowie bo naprawdę siły już nie mam do tego IV aktu, taki fajny a tak zabugowany...
 
Tak jest. Co ciekawe wczytałem save sprzed walki, zabiłem gościa raz jeszcze, pogadałem z Panią Jeziora, najpierw wybrałem kwestię o przeznaczeniu, ona oznajmiła, że dostane jakąś nagrodę czy coś w tym stylu. Potem powiedziałem, że zabiłem dagona i sytuacja się powtórzyła, znowu scenka, mieczyk i Pani Jeziora przepadła bez echa, ni widu ni słychu... poczekałem, pochodziłem, poodpoczywałem przy ognisku a jej dalej nie ma, wczytywałem zapisy, przechodziłem przez różne lokacje i dalej jej nie ma a podobno ma stać w tej kapliczce dagona.EDITPoczytałem w solucji, że w tym momencie powinni pojawić się zakonnicy i berengar który chce uciec. To mam kolejny problem - berengar grzeje się ciągle przy ognisku nieopodal krypty, a zakonników nigdzie nie widać.
 
A rozwiązałeś do końca
wątek Aliny?
To też jest główne zadanie i trzeba je wykonać, by przejść rozdział.Może dlatego akt IV nie chce się skończyć, wprowadzając zakonników.
 
Jasne że zakończyłem. I kręgi na wodzie też...Cholera ja już nie wiem, odinstalowałem grę, zainstalowałem na nowo, bez ER, i ciągle to samo..
 
Nie wiem, może spróbuj od nowa cały IV akt?A może nie zacząłeś questu Zbroja Kruka, czyli nie pogadałeś z kowalem i elfem oraz nie odnalazłeś części zbroi w krypcie?Albo nie dałeś naszyjnika Alvinowi, lub nie odpowiedziałeś na list (w moim przypadku od Triss).Może to blokuje.
 
Postaraj się zrobić to co napisał Hit477. Szczególnie quest z Alvinem, bo bez niego nie można przejść dalej. Jeżeli to nie pomoże, to spróbuj wczytać poprzedniego save'a, a jeśli to też nic nie da to poproś lub poszukaj działającego save'a w tym temacie:http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=6866.450EDIT: Już poprosiłeś, tak że ostatnia porada jest nieaktualna ^^.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom