Żółta karta dla CD PROJEKT RED

+
Ja jestem bardzo pozytywnie nastawiony do gry nie mniej i mnie dotknęły bugi. Pierwszy to ogólnie znany z nieprzyznawaniem expa. Drugi to Geralt nie chce przestać skakać :p. Nie za bardzo wiec co robić, bo jak wyłącze i włączę grę to cały czas skacze. Nawet jak wczytam wcześniejszy save, to w dalszym ciągu skacze... Jak ktoś wie co z tym zrobić, to prosze o kontakt.

Także wszystko ok, ale takie błędy mimo wszystko przeszkadzają...
 
@krzew Też tak miałem, z tym skakaniem. Jak odłączyłem pada i pograłem chwilę na klawiaturze, to potem było ok. No chyba, że nie grasz na padzie.
 
hmm nie wiem jak wy to robicie bo ja skończyłem gre po 72h na przedostatnim poziomie trudności i zrobiłem wszystkie misje poza wyścigami...
 
Nie mam czasu na patche, skończyłem grę bez problemów na patchu premierowym 1.0.2.

 
Błędów jest sporo jeśli patrzeć na ich liczbę. Ale jak porównać ją do wielkości gry... to proszę Was. Też mi się śmiać chciało jak mi paru ludzi lewitowało w Novigradzie z głowami dwa metry od nich, jak Płotka się zablokowała i chodziła zanurzona do połowy w terenie (w sensie wystawał kuper ;P), też za parę questów dostałem jakieś 10 XP... ale ludzie ludzie ludzie... dajcie Wy wszyscy święty spokój i cieszcie się wspaniałą grą zamiast szukać dziur w całym.
Z bugami blokującymi questy - pewnie żal. Ale przecież problem dotyczy pojedynczych osób, a zdecydowana większość nie dość, że przechodzi dalej to jeszcze kończy ją z powodzeniem.
A Bug z XP? A co to za różnica skoro się dobrze bawisz robiąc kolejne ? :)
 
Ja jestem tak wku...iony tym brakiem xp ze wogole przestane chyba grac! Wszystkie bugi moge przezyc, ale zeby ku..a w rpg-u nie dostac xp za questy? CDPR zjeb...cie!!!!! Zrobilem dosc sporo istotnych questow i teraz co? GOWNO!!!!!! XP przepadlo!
 
Ja jestem tak wku...iony tym brakiem xp ze wogole przestane chyba grac! Wszystkie bugi moge przezyc, ale zeby ku..a w rpg-u nie dostac xp za questy? CDPR zjeb...cie!!!!! Zrobilem dosc sporo istotnych questow i teraz co? GOWNO!!!!!! XP przepadlo!

***

Tak w ogóle, to z tym expem to jest bug czy nie? Bo mi się wydaje, że tak powinno być. I tak tego xp leci w cholerę..
 
Last edited by a moderator:
@x22Hawkey co rozumiesz przez "tak powinno być"? Jeżeli pytasz czy taki był zamysł twórców to tak, ta miało być. Tylko, że ten system jest po prostu bez sensu i sprawia, że zamiast beztrosko robić co chcemy i kiedy chcemy, musimy oblecieć na początku cała mapę, żeby zebrać questy i wykonywać je mniej więcej w ustalonej przez twórców kolejności. Sam mam dopiero poziom 14 i jeszcze nie ruszyłem nawet na Skellige. Nie śpieszy mi się. Niemniej ktoś pisał tutaj o sytuacji w której przechodził grę lokacjami i po odfajkowaniu Velen, na Skellige miał albo questy szare (za które nie dostanie expa) albo przewyższające go o kilka poziomów. Jeżeli faktycznie może się zdarzyć taka sytuacja to coś tu nawaliło. Zresztą sam miałem zamiar najpierw zakończyć całe Velen, a tu wychodzi na to, że jak dostanę się na wyspy to z miejsca będę miał masę questów, których nie będzie sensu wykonywać, bo i tak nic tego nie będę miał. To jest RPG i jednak logicznym jest, że grę chcemy ukończyć na jak najwyższym poziomie, rozwijając przy tym naszą postać.
 
***

Tak w ogóle, to z tym expem to jest bug czy nie? Bo mi się wydaje, że tak powinno być. I tak tego xp leci w cholerę..
Ja nie wiem o co chodzi. Z żadnym bugiem z XP się nie spotkałem. Ba! Mam potencjalnie mnóstwo zadań, których nie zrobiłem (pełno tablic z zadaniami w Velen/Novgradzie) i dopiero dotarłem na Skellige mają poziom 20 (zalecany do wykonania zadania na dopłynięcie tam to 16). Powiedziałbym, że doświadczenia, jest raczej za dużo.
No ale może faktycznie jakiś błąd jest. Niemniej na pewno nie występuje u wszystkich.
 
Last edited by a moderator:
Tak wogole to jest bug jak nie dostajesz xp za zielone questy... jak widac sie rozmnozyles!

---------- Zaktualizowano 23:16 ----------

Kurczaczek panowie sa na ten temat posty na anglojezycznym forum! Doszedlem do szukania Jaskra majac 16 lvl i zrobilem cala serie questow okreslonych jako lvl 12 za ktore Siusiaka dostalem! Da sie dokladniej wam to wytlumaczyc? Jeszcze taki baran x22Hawkey mnie tutaj bedzie obrazal...
 
Last edited by a moderator:
Wlasnie probowalem i znowu to samo... quest na 20 level a ja mam 16 i zero xp po wykonaniu! Brawo! Bo w rpg to nie chodzi o xp! Skad!
 
Bo w rpg to nie chodzi o xp!

No bo nie chodzi.i spokojnie można by zrobić WYBITNE rpg w którym nie będzie rozwoju postaci. A kolega widzę nie rozumie, że "it's a bug, not a feature", który się pojawił i nad którym pracują.
 
No i do *** nedzy za szukanie Juniora i poete w opalach jest cos kolo 1500 xp i *** z tego mam... szare questy nic nie daja wiec po co je robic? To nie ma zupelnie sensu! Naprawcie to ***! Niech jest kara jak -50% do xp ale nie zeby nic nie bylo bo jak tu zrobic lvl 40? No jak sie pytam?

---------- Zaktualizowano 00:40 ----------

No bo nie chodzi.i spokojnie można by zrobić WYBITNE rpg w którym nie będzie rozwoju postaci. A kolega widzę nie rozumie, że "it's a bug, not a feature", który się pojawił i nad którym pracują.

Super! Gra ktora niczym nie nagradza? Ciekawe ile kopii sie sprzeda? 1! Tylko ty ja chyba kupisz...
 
Last edited by a moderator:
Super! Gra ktora niczym nie nagradza?
O, to w gry gra się teraz dla otrzymania jakiś wirtualnych punktów, a nie dla frajdy? Rany, tyle lat żyłem w błędzie...

A poza tym gratuluję kultury wypowiedzi.
 
Frajde to mi sprawia wlasnie rozbudowywanie postaci w takiej grze! Po co mam ten miecz od 17 lvl w plecaku jesli nie moge go uzyc? Nie pierdziel kolego bo w rpg rozwuj postaci jest rownie wazny jak fabula ktora tutaj jest fantastyczna!
 
Top Bottom