Żółta karta dla CD PROJEKT RED

+
Obserwacja jednostronna.
Jeśli masz okazję zauważyć czyjeś niewłaściwie zachowanie, to je raportuj, to pomaga.

I moja tolerancja się kończy, kiedy ktoś rzuca imiennie pracownikowi CDPR, że ów jest (bluzg z męskim zwisem w wersji hard), bo w grze wystąpił bug; tak, tu jest granica "wolności słowa" i to nie ma nic wspólnego z brakiem modnej tolerancji. I to jest świeży przykład z tego forum, żeby nie było.
Niektórym powinno być wstyd.

Mam prośbę, żeby jednak nie pisać "co się chce" w momencie, kiedy prosimy o koniec OT. Wszelkie uwagi na temat naszej pracy kierujcie drogą regulaminową, tutaj już proszę na temat..
 
I moja tolerancja się kończy, kiedy ktoś rzuca imiennie pracownikowi CDPR, że ów jest (bluzg z męskim zwisem w wersji hard), bo w grze wystąpił bug; tak, tu jest granica "wolności słowa" i to nie ma nic wspólnego z brakiem modnej tolerancji.
Tylko tytułem wyjaśnienia - odnosiłem się w tym zdaniu (o tolerancji) do tego, że cię/was dziwi to, że pojawiają się krytycy (napisałaś o tym pół strony), w żaden sposób nie popieram trollstwa ani wulgarnej agresji, choć jestem w stanie zrozumieć frustrację tych, którzy nie spodziewali się aż takich problemów, o jakich piszą. Nie jestem natomiast od oceny czy niektóre posty to już przejaw agresji, czy jeszcze brak wyważenia słów i tego nie komentowałem, choć osobiście - nie widzę żadnej różnicy pomiędzy "hahahaha", "nikt ci nie każe grać" a "ty ch....".
 
Last edited:
undomiel9;1744154 Nie rozumiem też said:
Z władza się nie dyskutuje bo władza zawsze ma racje...

Odnośnie żółtej kartki najszybszym skojarzeniem jest mecz piłki nożnej. Ostrzeżeni ze zrobiło się coś nie tak nawet jeśli nie było
to celowe zagranie dlatego pewno władza moderatorska używa koloru czerwonego do ostrzegania innych
 
Top Bottom