Zoltan Chivay - brak karty

+
Zoltan Chivay - brak karty

Tutorial do gwinta robiłem gdy gra nie była jeszcze spatchowana i każda próba rozgrywki kończyła się crashem gry.
Przydałaby się opcja zdobycia tej karty w inny sposób jako że postaci w grze już nie ma po wyjściu z Białego Sadu.
Jako karta losowa nie wypada ponieważ granie ze sprzedawcami już mi nie przynosi kart.
Bardzo to nie fajne że zebrałem wszystkie poza "pierwszą" karta której zebrać się nie dało. :(
...albo chociaż żeby talia gwinta zapisywała się i była dostępna pomiędzy różnymi przejściami gry - wtedy można by się wrócić po brakujące karty przy kolejnym przejściu jeżeli ktoś planuje.
 
jakas odpowiedz ? bo mi tez tylko tej brakuje nie ma jak inaczej jej zdobyc czy trzeba cala gre od nowa ?
 
Tak samo po zniszczeniu wsi sztygary nie można zdobyć już karty od tamtejszego kupca a przeszukałem każdą skrzynię i zwłoki
 
czyli mozna je zdobyc tylko w konkretnej sytuacji a jak sie ich nie ma to po zawodach ?

---------- Updated at 09:36 AM ----------

ma ktos pojecie czy da sie ta karte z zoltanem zdobyc gdzies indziej ?
 
Ja mam wrażenie ze już wszystkich kupców ograłem, a karty mam jako takie
jednak widać ze maja potencjał, ponieważ moi przeciwnicy często mają fajne karty z postaciami znanymi z gry, a nie tylko jakimiś leśnymi dziadkami.

w sumie fajne karty tylko w zadaniu można trafić, a u kupców to tylko leśnie dziadki, raz nawet spróbowałem wczytywać w kółko z nadzieją że los będzie łaskawy, ale po 10x zrezygnowałem
 
aha czyli nie warto isc ? poczekac do upa ?

---------- Updated at 08:18 AM ----------

albo w sumie juz i tak nowa gre zaczalem moze sie wyrobie przed upem z tym :p
 
To nie jest temat o zbieraniu kart tylko o tym że karta Zoltana jest zbugowana.
Albo dostaje się ją w tutorialu którego nie mogłem zaliczyć albo powinna być pod drzewem wisielców ale jej tam nie ma.
 
To nie jest temat o zbieraniu kart tylko o tym że karta Zoltana jest zbugowana.
Albo dostaje się ją w tutorialu którego nie mogłem zaliczyć albo powinna być pod drzewem wisielców ale jej tam nie ma.

Ja kartę Zoltana wygrałem od jakiegoś gościa z baru z Vellen tak że nic nie jest zabugowane!
 
Ja kartę Zoltana wygrałem od jakiegoś gościa z baru z Vellen tak że nic nie jest zabugowane!
Dlatego powinieneś czytać ze zrozumieniem i nie wypowiadać się na tematy, które nie masz pojęcia. Jeżeli nie wygrasz z nim, a ruszysz na Velen to nie ma już możliwości zdobycia tej karty w inny sposób niż przeszukanie miejsca pod ciałem, pod Drzewem Wisielców, ale karty tam nie ma przez błąd w grze. Ogólnie mają to naprawić, ale wuj wie kiedy -_-
 
Dlatego powinieneś czytać ze zrozumieniem i nie wypowiadać się na tematy, które nie masz pojęcia. Jeżeli nie wygrasz z nim, a ruszysz na Velen to nie ma już możliwości zdobycia tej karty w inny sposób niż przeszukanie miejsca pod ciałem, pod Drzewem Wisielców, ale karty tam nie ma przez błąd w grze. Ogólnie mają to naprawić, ale wuj wie kiedy -_-

Toć napisałem że wygrałem kartę od gościa z VELEN co musiało nastąpić po wyruszeniu do VELEN... Karte wygrałem przed wyruszeniem i opłaceniem kapitana statku podczas questa w drodze na Skelige... I kto tu czyta bez zrozumienia?
 
W tym właśnie jest rzecz że ta karta jest niby randomowa.
- do wygrania w tutorialu
- do znalezienia pod Drzewem Wisielców
- do wygrania losowo

...niestety ja, jak i część graczy którzy nie mogli lub nie wiedzieli że trzeba ją wygrać w tutorialu później tej karty na oczy nigdy nie zobaczyło. :(
 
W tym właśnie jest rzecz że ta karta jest niby randomowa.
- do wygrania w tutorialu
- do znalezienia pod Drzewem Wisielców
- do wygrania losowo

...niestety ja, jak i część graczy którzy nie mogli lub nie wiedzieli że trzeba ją wygrać w tutorialu później tej karty na oczy nigdy nie zobaczyło. :(
Dokładnie. Gówniane trofeum -_-
 
Top Bottom