Zrecenzuj Wiedźmina 2

+
Zrecenzuj Wiedźmina 2



Uwaga pasjonaci gier komputerowych na całym świecie! Jak wiecie, zdanie graczy jest dla nas niezmiernie ważne, dlatego też chcemy żebyście podzielili się z nami Waszymi recenzjami Edycji Rozszerzonej gry Wiedźmin 2: Zabjcy Krlw na konsole Xbox 360.
Przygotowaliśmy 1000 darmowych kopii gry dla graczy, ktrzy przekonają nas o tym, że to właśnie oni powinni otrzymać wersję recenzencką. Bez względu na to czy piszesz recenzje, prowadzisz blog, czy też posiadasz kanał w serwisie YouTube, bardzo nam zależy na usłyszeniu Waszych opinii o grze.
Jak zostać recenzentem Wiedźmina 2? Nic prostszego! Zapraszamy na stronę, ktrą przygotowaliśmy specjalnie na potrzeby tej akcji. Wypełnijcie znajdujący się tam formularz i wyślijcie go do nas czekamy na Wasze zgłoszenia do końca poniedziałku (09/04/2012). Niedługo potem odezwiemy się do Was z informacją zwrotną i poinformujemy o wyniku. Skontaktujemy się z wszystkimi, bez względu na wynik Waszej aplikacji. Z niecierpliwością będziemy czekać na Wasze opinie!
 
MM360 said:
Przygotowaliśmy 1000 darmowych kopii gry dla graczy, którzy przekonają nas o tym, że to właśnie oni powinni otrzymać wersję recenzencką.
A mogę wiedzieć w jakiej formie jest owa "wersja recenzencka" i co ona zawiera? Słuchając konferencji jakoś umknął mi ten szczegół :p
 
"Zdanie graczy jest dla nas niezmiernie ważne" - bardzo przepraszam za uszczypliwość, ale ciekawi mnie czemu w takim razie w changelogu ER znalazło się tak mało uwag, które sumiennie raportowaliśmy w specjalnym temacie na forum? Czemu na pytanie, czy korzystaliście z owego tematu odpowiedziliście tylko milczeniem?
 
Tak jak zakładałem szału nie było ale miłe zaskoczenie a i owszem, w porównaniu do innych deweloperów dających wszystko odpłatnie jestem mile zaskoczony - starają się ludziska jak mogą - bierzcie też poprawkę że są więksi deweloperzy którzy chcą zapewne CDPR ukrzyżować za ich postępek darmowej spontanicznej dobroci, niestety zawsze znajdzie się jakiś smerf maruda w grupie :) - daj palec a odrazy chcą ci rękę wyrwać :)
 
Nie mam "klocka", a moje talenty humanistyczne oraz uwaga recenzencka chyba są już na wcześniejszej emeryturze .

Życzę jednak powodzenia innym (domorosłym?) recenzentom .
 
Mimek23 said:
Czyli mam dać recenzje wiedźmina i mam szanse dostać za to darmową wersje na x360 ?

Nie.. bo jak masz zrecenzować coś w co nie grałeś i nie widziałeś prócz różnych tam filmików. Składasz swoją chęć uczestnictwa w tym przysyłają Ci recenzencką wersję gry nie myśl że to cała tylko powiedzmy I akt grasz i wysyłasz recenzję i tyle :)
 
Mimek23 said:
Na przykład tak,że grałem już na pc :)

Tyle, że na X-box to jest już nieco inna gra (pomijając to iż jest to ER) na zdecydowanie innej platformie.
 
TAAA tylko trzeba coś innego wcześniej zrecenzować (podziel się z nami twoimi dotychczasowymi recenzjami i pole twoja strona)... Raczej bez tego to nie ma ci liczyć na wybranie.
 
Nikt (są w końcu tylko dwie). Musiałbym coś innego zrecenzować ale kto chciałby wziąć to na swoją stronę? A swojej strony tym bardziej nie mam...
 
energy123 said:
Musiałbym coś innego zrecenzować ale kto chciałby wziąć to na swoją stronę? A swojej strony tym bardziej nie mam...

I to Cię właśnie z już góry wyklucza, bo w tym wszystkim też (czy raczej przede wszystkim) chodzi o to abyś podzielił się z innymi swoją (najlepiej dobrą ;) ) opinią o grze (nie będąc też dużym "korporacyjnym" serwisem, któremu przecież na ogół wierzy się mniej niż zwykłym niezależnym zapaleńcom, czy znajomym).
 
ja nie rozumiem jak wy ludzie słuchacie przecież mowa była o napisaniu w paru zdaniach "dlaczego zasługujesz na darmową wersję" a nie o recenzje
 
Ja nie posiadam Xboxa i nie jestem recenzentem ale fajnie że istnieje taka możliwość. Gra na pewno jest wyśmienita bo gdyby była badziewiem to wątpię aby 'Redzi' rozdawali aż 1000 kopi.
 
Top Bottom