Zresetowana lista zaliczonych kontraktów

+
Witam,

Wczoraj odblokowywanie kontraktów (osiągnięć) w grze działało bez problemu. Dzisiaj gdy włączyłem GWINT-a to widzę, że moje zaliczone osiągnięcia pojawiają się tylko na koncie GOG, natomiast w grze nie da się ich w ogóle podejrzeć (widnieje informacja o 0/0 zaliczonych kontraktów). Chciałem się zapytać czy jest to znany błąd czy może u mnie jest coś nie tak?

Pozdrawiam,
Michał
 
U mnie jest podobny problem. Nie pomogła nawet powtórna instalacja gry. Zgłosiłam do supportu.
Na razie odłożyłam Gwinta na półkę. Niech czeka na naprawę problemu, bo nie wiem, czy mi zaliczy kontrakty czy nie.
 
Dzięki za info, w takim razie pozostaje czekać aż sprawa pozostanie rozwiązana (mam nadzieję, że wtedy wszystkie "zaległe" kontrakty zostaną poprawnie naliczone w grze) :)
 
U mnie to samo, zakładka "Kontrakty' w ogóle zniknęła z profilu. Jednak nie jest to problem u wszystkich. U większości graczy z którymi rozmawiałem, Kontrakty ogólnie działają, tylko są problemy z poszczególnymi kontraktami. Od Supportu otrzymałem wiadomość że na razie się temu przyglądają, i tyle. Mam nadzieję że nie będziemy musieli czekać kilka tygodni zanim to naprawią.
 
Last edited:
Tak czy inaczej u mnie dziś nadal kontraktów brak. Nie wiem, czy grac, czy nie grać. W końcu nawet gra w Wojnę krwi zalicza jakieś kontrakty... Stracę je bezpowrotnie?
 
Problem z brakująca zakładką z Kontraktami został dzisiaj rozwiązany, także sprawdźcie czy wam działają. Burza napisał na Twitterze że kontrakty/osiągnięcia dotyczące kolekcji są nadal wyłączone ale reszta powinna działać.
 
Potwierdzam, problem z zakładką został rozwiązany i zostały zaliczony brakujące osiągnięcia, więc tym nie trzeba się było martwić. A co do problemu z osiągnięciami dotyczącymi kolekcji, to w takim razie czekamy cierpliwie :)
 
Ech, niestety problem powrócił... znów zakładka z kontraktami zniknęła, mam tylko nadzieję, że nie na długo :)
 
Kontrakty dotyczące wydawania punktów nagród w końcu mi się zaliczyły. Pojawił się za to inny problem. Jak można wyłączyć z obserwowanych kontraktów te które już są zaliczone? Ktoś to rozgryzł?
 
Kontrakty dotyczące wydawania punktów nagród w końcu mi się zaliczyły. Pojawił się za to inny problem. Jak można wyłączyć z obserwowanych kontraktów te które już są zaliczone? Ktoś to rozgryzł?
Masz tam śledzenie, jak o to chodzi, w kontraktach po prawej stronie 2 od góry.
 
@MaRIB1 Gdzie? Wchodzę w Profil -> Kontrakty -> Aktualnie śledzone i co dalej? W niezaliczonych mam kwadrat "Śledź" który mogę odznaczyć i kontrakt znika z "Aktualnie śledzone", ale przy zaliczonych tego kwadratu nie ma :/
 
@MaRIB1 Gdzie? Wchodzę w Profil -> Kontrakty -> Aktualnie śledzone i co dalej? W niezaliczonych mam kwadrat "Śledź" który mogę odznaczyć i kontrakt znika z "Aktualnie śledzone", ale przy zaliczonych tego kwadratu nie ma :/
Nie wiem ja mam 0 śledzonych, a ręcznie nie da się usnąć z zaliczonych tak ? To jakiś błąd widać =]. W ogóle miał być patch w listopadzie i następny w grudniu, teraz tylko w grudniu, ciekawe =]
 
@MaRIB1 Biorąc pod uwagę jak coraz więcej ludzi narzeka na brak balansu (przede wszystkim Eithne na artefaktach i Schirru) to do grudniowego patcha zostaną w grze tylko najwięksi fani :/ Zupełnie nie rozumiem tej polityki. To jednak jeszcze pikuś. Zupełnie dla mnie idiotyczną decyzją jest natomiast pierwszy patch do WK dopiero w grudniu. To już wydawcy gier Indie szybciej łatają swoje produkcje. Aż się cieszę, że nie kupiłem tej gry na premierę choć się jeszcze wczoraj zastanawiałem czy nie wydębić jej od szefa z okazji moich dzisiejszych imienin :D
 
@MaRIB1 Biorąc pod uwagę jak coraz więcej ludzi narzeka na brak balansu (przede wszystkim Eithne na artefaktach i Schirru) to do grudniowego patcha zostaną w grze tylko najwięksi fani :/ Zupełnie nie rozumiem tej polityki. To jednak jeszcze pikuś. Zupełnie dla mnie idiotyczną decyzją jest natomiast pierwszy patch do WK dopiero w grudniu. To już wydawcy gier Indie szybciej łatają swoje produkcje. Aż się cieszę, że nie kupiłem tej gry na premierę choć się jeszcze wczoraj zastanawiałem czy nie wydębić jej od szefa z okazji moich dzisiejszych imienin :D

No ja pisałem, że zagram w Wojnę Krwi w grudniu (czeka na dysku), bo pewnie wtedy będzie już połatane :D, ale nie przypuszczałem, że w grudniu wyjdzie 1 patch :D. Raczej miałem nadzieję na minimum 2 patche z jakimiś hotfixami na samym początku.

Przecież to odrzuca nowych graczy tylko. Nie wiem, czy te zamknięte PTR coś wnoszą, tyle streamerów grało w PTR i byli zachwyceni. Nie wychwycili takich zagrań ? Teraz dopiero wydają filmiki, że coś jest nie tak, po premierze... np. Kondzio cały czas zachwala gwinta, jakby miał klapki na oczach, taka bezwarunkowa miłość =]. W sumie on zawsze gra gotowcami, więc nic ciekawego tam się nie zobaczy nowego.
 
@MaRIB1 Ja miałem nadzieję, na patch usuwający bugi wykryte przez graczy najdalej w drugim tygodniu od premiery gry. Na patch balansujący liczyłem z końcem sezonu. Wychodzi, że nie doczekamy się do grudnia ani jednego, ani drugiego i kolejny sezon przynajmniej przez połowę jego trwania będziemy grali na tym co mamy teraz czyli zapewne będzie jeszcze gorzej bo meta do reszty się zabetonuje na przegiętych buildach. Teraz widać, że gracze jeszcze bawią się w testowanie wszystkiego.

Co do KW. W grudniu pewnie będą pierwsze promocję na tą grę z okazji świąt wiec jeśli planujesz grać dopiero wówczas to pewnie przepłaciłeś :) Co do samych bugów to z tego co czytałem nie ma ich aż tak wiele. Największym problemem jest durnota AI nawet na najwyższym poziomie trudności. Nie wiem jak mogli coś takiego w ogóle wydać. Jak sobie nie radzili ze stworzeniem sensownego AI to trzeba było olać bitwy z komputerem na zasadach z Gwinta i porobić jedynie zagadki logiczne jak swego czasu na czasowych eventach w OB.

Co do kondzia i innych streamerów to nigdy nie możesz mieć pewności czy nie dostają jakiejś gratyfikacji od studia. Swego czasu wyszło na jaw ze jeden z polskich streamerów zajmujących się sprzętem komputerowym promuje produkty pewnego producenta bo ma z tego odpowiednie korzyści (daruję sobie pisanie o kogo chodzi bo nie w tym rzecz). Podejrzewam, ze tak jest ze wszystkim. A z innej beczki. Ostatnio z nudów włączyłem sobie jakiś filmik kondzia na youtube. Muszę powiedzieć, że miło mnie zaskoczył. Pamiętam go sprzed roku czy dwóch gdzie po prostu nie dawałem rady go oglądać bo wydawał mi się strasznie infantylny (w sumie nic dziwnego bo między nami jest jakieś kilkanaście lat różnicy). Teraz jego filmiki są naprawdę fajne i rzeczowe, a przede wszystkim przestał pajacować z jakimiś przebierankami. Oby tak dalej. A, że kopiuje buldy? Co z tego. Przecież właśnie o to chodzi by jako streamer pokazywał jak działają najsilniejsze comba w grze. Najważniejsze, że umie nimi grać oraz omówić ich zalety.
 
Top Bottom