Zróbcie coś z kulami i Alzurem

+
Zróbcie coś z tymi kulami i Alzurem mam dosyć gry z tym.
To jest niezbalansowane tyle w temacie bez głupich odpowiedzi jak z tym grać tylko to naprawiacie jakoś.
 
Last edited by a moderator:

Lexor

Forum veteran
Jeśli jeszcze tego nie wiesz, to twórcy gry od dawna przestali się udzielać na forum - siedzą tu i piszą w zasadzie tylko gracze.

Twórcy gry ograniczają się jedynie do postów informacyjno-zapowiedziowych. Nie odpisują, nie wdają się w dyskusje.

Gracze nic z tym co piszesz nie zrobią "bez głupich odpowiedzi jak z tym grać". Zakładanie osobnych tematów takich jak Twój, nie ma najmniejszego sensu, a pojedyncze posty możesz sobie dopisywać tutaj:

 

Ely74

Forum regular
Zróbcie coś z tymi kulami i Alzurem mam dosyć gry z tym.
To jest niezbalansowane tyle w temacie bez głupich odpowiedzi jak z tym grać tylko to naprawiacie jakoś.
Ale co mają z tym zrobić jak schemat jest prosty. Na cmentarzu sav2 kule więc trzeba wyrzucić tę która ma licznik 1 wtedy nie ma automatu i można blokować Alzura. Wbrew pozorom to można złamać. To nie jest czas dla pasywek chyba że grasz potworami na reliktach i koscieju
 

Lexor

Forum veteran
Ale co mają z tym zrobić jak schemat jest prosty. Na cmentarzu sav2 kule więc trzeba wyrzucić tę która ma licznik 1 wtedy nie ma automatu i można blokować Alzura. Wbrew pozorom to można złamać. To nie jest czas dla pasywek chyba że grasz potworami na reliktach i koscieju
Nie pisz mu "głupich odpowiedzi". On tego nie chciał. ;)
 
Ale co mają z tym zrobić jak schemat jest prosty. Na cmentarzu sav2 kule więc trzeba wyrzucić tę która ma licznik 1 wtedy nie ma automatu i można blokować Alzura. Wbrew pozorom to można złamać. To nie jest czas dla pasywek chyba że grasz potworami na reliktach i koscieju
Daj sobie do decku 2 wiewiórki i najlepiej coś do kopiowania nich, potem dodaj do tego brudasa co ma gębę jak bigos za 6 prowizji i będziesz mieć super talie. Te cholerne kule nie mają być do złamania tylko do normalnej gry z tym a nie że na 10 gier wygrywa się 1 albo góra 2 partie.
Nie może być tak że 3 nowe karty elfów za 5 prowizji robią tyle punktów z kulami.
Te nowe elfki za 5 prowizji robią tyle punktów że powinny być za 6 prowizji. A kule powinny stracić status zaklęcia i będzie spokój.
Te karty są teraz najmocniejsze i nic z tym nie wygrywa.
 
Last edited by a moderator:

Ely74

Forum regular
Ja wygrywam z kulami całkiem często. Przed chwilą autorska talią krasnoludów. Tylko mu kasowałem prorokinie i czarodziejki...to że sobie z czymś nie radzisz a patrząc po Twoich wpisach to chyba z żadną talia z Tier 1 i 2 i 3 to nie oznacza że możesz kogoś obrażać albo pisać że nikt z tym nie wygrywa.
 
Ja wygrywam z kulami całkiem często. Przed chwilą autorska talią krasnoludów. Tylko mu kasowałem prorokinie i czarodziejki...to że sobie z czymś nie radzisz a patrząc po Twoich wpisach to chyba z żadną talia z Tier 1 i 2 i 3 to nie oznacza że możesz kogoś obrażać albo pisać że nikt z tym nie wygrywa.
Też nie mam większych problemów z tą Elfią talią z kulami. Z tym że nie ubijałem prorokiń, a tych Elfich magów kopiujących zaklęcia. A w talii cała jedna wiewiórka, która też nie zawsze dochodzi, ale i bez tego się spokojnie to da ograć.
Syndykat na Świdrze jest dużo groźniejszy/trudniejszy do ogrania.
 
To czym ty to kasujesz krasnalami nie gra się kart ofensywnych.
Jakiś magiczny deck :)
Ech zapewne własny gdzie właściciel sam obmyślił jego strukturę...
Zaskoczenie przeciwnika to też taktyka która w gwincie często się sprawdza. Przeciwnicy nie wiedzieć czemu :coolstory: spodziewają się mety/ogranych kopi talii a tu masz ci los niespodzianka ;)

Zresztą sam jesteś najlepszym tego przykładem. Obrażenia w krasnalach no jak to przecież tak nie wolno...

Nie piszę tego by cię obrazić ale by uwypuklić sposób myślenia całkiem sporej według mnie grupy graczy.
 
Last edited:
Nikt krasnale mają dużo kart dających dużo punktow i wtedy jest to maksymalnie efektywne jak tam powrzucasz karty ofensywne to w większości gier na tym tracisz
 
To czym ty to kasujesz krasnalami nie gra się kart ofensywnych.
Jakiś magiczny deck :)
2x pirotechnik. 2x lekcja przyrody północny wiatr i Carlo varese jak ktoś wylosuje niebieski żeton do kasacji pierwszej karty. Punkty i tak robi nowigardzka i brouver hoog. A i mam igni bo to też pomaga. Że względu na hyperthin dołożyłem sobie Iquaroxa bo mi ściąga Hooga a jemu ostatnią kartę i już na pro kilka razy. Wygrałem. Granie krasnalami na samym wzmocnienie kończy się źle. Tak jak granie KP na wzmocnieniu

@Reunion33 przecież ten czarodziej kopiujący kule to właśnie Elfia Prorokini więc wydaje mi się że unikasz te same karty co ja
 
Top Bottom