Zróbcie coś z talią ojcobójcza furia Nilfgaardu i tarczami KP

+
Tak jak w temacie nie pytajcie o zestaw kart do tej talii bo jest standardowy, talia jest przegięta tak jak teraz tarcze KP.
Osłabić jedno i drugie.
 
Kurde muszę grać bez najnowszych aktualizacji bo nie mam tej umiejki... a już Pro wbiłem :( Pewnie po aktualizacji zacznę od 30 rangi znowu...
 
A ja tam wolę Woń Krwi Syndykatu i Manewr Okrążający na Skojasach.
No i protip ode mnie: jak wrzucicie mróz na Ves to się (niestety) ubierze. Potwierdzone info.

Faktycznie proponuję "Osłabić jedno i drugie": autorów takich wątków i.. autorów takich wątków po raz drugi - tak dla pewności :beer:
 
Last edited:
A co z Schirru nie do skontrowania? Karta ta dalej sieje postrach na rankedach i wszyscy gracze top 1000 Gwinta mówią żeby dać mu inicjatywę i 1 siły. Karta ta obecnie jest przegięta i jest poważnym problemem, Anseisa można przecież skontrować nie wyrzucając jednostek na stół, a jak widzę talię z Schirru to od razu poddaje w R1 bo już wiem że nie wygram, proszę to w końcu znerfić.
 
Ja to czekam kiedy w końcu znerfią skin Gascona. Coś jest w tym jego uśmiechu, że zawsze jak przeciwko niemu gram, to przegrywam. Zdecydowanie OP.
Najbrzydszy skin w grze , ostatnio był dostępny za pyl wiec dlatego taki teraz wysyp Gasconow.
 
A co z Schirru nie do skontrowania? Karta ta dalej sieje postrach na rankedach i wszyscy gracze top 1000 Gwinta mówią żeby dać mu inicjatywę i 1 siły. Karta ta obecnie jest przegięta i jest poważnym problemem, Anseisa można przecież skontrować nie wyrzucając jednostek na stół, a jak widzę talię z Schirru to od razu poddaje w R1 bo już wiem że nie wygram, proszę to w końcu znerfić.
No no rozmawiałeś z 1000 najlepszych gwintowników nic tylko pozazdrościć znajomości i czasu.
Polecam zobaczyć finał ostatniego "opena" i sposób gry Poisounda na Schiru Tailbota z wcześniej wypowiedzi wnioskuję że czas na to na pewno znajdziesz. Następnie możesz przekazać tę nowinę top 1 K Najlepszych gwintowników oczywiście z pominięciem dwóch wyżej wymienionych panów ;)
 
Przynajmniej wesoło się zrobiło na tym drętwym forum :) dajcie polskie nazwy to się człowiek nie będzie mylił zamiast jakiegoś Skelige wikingowie, zamiast jakiegoś Ojnarfa Mietek i będzie git :)
 
Przynajmniej wesoło się zrobiło na tym drętwym forum :) dajcie polskie nazwy to się człowiek nie będzie mylił zamiast jakiegoś Skelige wikingowie, zamiast jakiegoś Ojnarfa Mietek i będzie git :)
Czytałeś ty chociaż jedną książkę z wiedźmińskiego uniwersum lub miałeś styczność z czymkolwiek z tego świata przed gwintem? Lore to Lore
Wniosek jest jeden nawet w gwincie świeży "jesteś" nic w tym złego lecz w takim wypadku kwesti związanych z balansem się nie tykamy. Takich przejęzyczeń nikt grający kilka miesięcy nie robi.
 

Hod74

Forum regular
Wg Pawła Burzy Tarcze są na 4 miejscu więc nie widzą potrzeby zmian
Z drugiej strony Ojczobójcza Furia jest nr 1 na wszystkich możliwych poziomach
 

Lexor

Forum veteran
Wg Pawła Burzy Tarcze są na 4 miejscu więc nie widzą potrzeby zmian
Z drugiej strony Ojczobójcza Furia jest nr 1 na wszystkich możliwych poziomach
Skąd masz te dane? Ja widzę tylko dane z zeszłego sezonu (przed kolejnym nerfem SK i przed wprowadzeniem Ściany).

EDIT: Znalazłem twitta Burzy o Ścianie, ale wciąż nie wiem skąd masz dane o aktualnym radzeniu sobie Furii po nerfach SK.
 
Last edited:
Skąd masz te dane? Ja widzę tylko dane z zeszłego sezonu (przed kolejnym nerfem SK i przed wprowadzeniem Ściany).

EDIT: Znalazłem twitta Burzy o Ścianie, ale wciąż nie wiem skąd masz dane o aktualnym radzeniu sobie Furii po nerfach SK.
Post automatically merged:

Post automatically merged:

Masz racje zbitka mi wyszła co do danych za ten sezon bo twitt był w tym samym co twitt o tarczy
 
Top Bottom