Zwariowane malunki Pająka ;)

+
Zwariowane malunki Pająka ;)

Siemano wszystkim cyberpunczurom i innym fanom sf! Okazało się że od czasu do czasu coś tam naszkicuję/pomaluję także chciałem się tym z wami podzielić. Liczę na jakieś słowa krytyki i sensowny feedback(generalnie napiszcie czy się do czegokolwiek nadaje :p). Postaram się regularnie wrzucać jakieś nowości i dołożyć swoją cegiełkę do rozwoju forum.


View attachment 1360


View attachment 1361


View attachment 1362
 

Attachments

  • 3.jpg
    3.jpg
    95.6 KB · Views: 137
  • cyberpunkcity.jpg
    cyberpunkcity.jpg
    98.9 KB · Views: 148
  • the fight.jpg
    the fight.jpg
    97 KB · Views: 128
Zatem piszę, co myślę. ;P

Rysowanie architektury idzie Ci dużo lepiej, niż postaci. Np. w powyższej pracy, jak dla mnie średniej jakości postacie w scenie, psują ogólne wrażenie ciekawie zaprojektowanego wnętrza. :]
 
Dobra ludzie to jest moja najświeższa pracka, tym razem: uliczna bania przyszłości ;)

Dawajcie znać co sądzicie!



View attachment 1363


Zatem piszę, co myślę. ;P

Rysowanie architektury idzie Ci dużo lepiej, niż postaci. Np. w powyższej pracy, jak dla mnie średniej jakości postacie w scenie, psują ogólne wrażenie ciekawie zaprojektowanego wnętrza. :]

Hmm pewnie masz rację... Rzeczywiście przyznaję, że nie umiem rysować postaci i bardzo możliwe, że maja one taki sobie wpływ na całościowy odbiór... Dzięki za szczere komenty zawsze to cenię!
 

Attachments

  • la fetetotale.jpg
    la fetetotale.jpg
    98.7 KB · Views: 121

iris.

Forum veteran
Przestrzenie jakiegoś budynku/miasta wychodzą Ci najlepiej. :)

Acz na Twojej ostatniej pracy mogło się pojawić więcej głębi,bo gdzieniegdzie jest trochę płasko.
Mimo wszystko-tak trzymaj. ;)
 
Siemano wszystkim! :D

Oto kolejna pracka: freeway maze



Dodatkowo ukryłem 20 ksywek ludzi z amerykańskiego? forum :p + kilka bonusów dla uważnych...

Przestrzenie jakiegoś budynku/miasta wychodzą Ci najlepiej. :)

Acz na Twojej ostatniej pracy mogło się pojawić więcej głębi,bo gdzieniegdzie jest trochę płasko.
Mimo wszystko-tak trzymaj. ;)

No pewnie masz rację, wiesz to taki godzinny szybki szkic( pomysł na to jak będzie wyglądała przestrzeń tak na prawdę się rodził na bieżąco była tylko ogólna koncepcja co to ma być za scena) do tego bez żadnego CTRL Z tylko na żywca jechane piórkiem :)

 

Vattier

CD PROJEKT RED
Bardzo fajne prace, czuć klimat.

Myślę, że szkice warte odwiedzania przez MG'ków w ramach szukania weny.

GJ, czekam na więcej ;)
 
Sieeeema. Nie było mnie tu trochę. :)
Wrzucam ostatni szkic + przyprawiony szkic szczyptą photoshopa.
Ostatnio pisaliście że brak głębi itd. teraz spróbowałem nadać wrażenie ogromnej przestrzeni/nakładających się na siebie planów itd.



[/U
 
Ładne to. Widać rozmach. Jednak znów, ten facet na pierwszym planie bardziej przeszkadza, niż pomaga. :]
 
Siema!:peace:

Trochę czasu mineło od kiedy coś tutaj wrzucałem.

Rysowałem dużo rzeczy teraz stwierdziłem że trzeba pewne pomysły przenieść do 3d.
Wyszło coś takiego. Komentujcie.


HiRes 3,2k x1,8k


detal


tutaj jak zrobiłem sam model:

 
Last edited:
Fajne rzeczy. Robisz coś takiego już w kierunku zawodowym - planujesz być art designerem/level designerem, czy to tylko hobby w wolnym czasie?

Fakt, że te posty są sprzed czterech lat sprawia, że jeszcze bardziej ciekawi mnie odpowiedź. Na jakim etapie teraz jesteś?
 
Top Bottom