Zwycięstwa Duchem Lasu i Demawendem nie zaliczone w kontraktach

+
Witam,

Chciałem zgłosić drobny problem. Dzisiaj pierwszy raz zagrałem talią pod dowództwem Ducha Lasu, wygrałem 4-5 meczy rankingowych, a w kontrakcie nadal mam 0/100 wygranych. Do tej pory Innymi dowódcami zwycięstwa naliczały się prawidłowo... Zauważyłem to przypadkiem, bo zdziwiło mnie to 0, skoro dzisiaj miałem kilka wygranych.

Zastanawiam się, czy zwycięstwa zostaną mi naliczone później, czy może jest z tym jakiś problem? Miał ktoś coś podobnego?

Pozdrawiam,
Michał
 
Hmm dzięki za info.

No to oby zwycięstwa zostały naliczone po aktualizacji w grudniu (chyba, że jakimś cudem się odbugują wcześniej) :)
 
Zauważyłem, że zwycięstwa Demawenda też się nie zaliczają, czyli chyba faktycznie niektóre kontrakty są niestety obecnie zabugowane...
 
Sprawdziłem po aktualizacji i zwycięstwa Duchem Lasu (póki co nim grałem i wygrałem 3 gry) wciąż się nie zaliczają... czy powinienem to gdzieś zgłosić? Czy może wciąż trwają prace w tej sprawie i będzie to poprawione z kolejnym patchem?

Trochę szkoda, że nie mam możliwości zaliczyć tego kontraktu (domyślam się, że sprawa wygląda analogicznie z Demawendem). Będę wdzięczny za jakąś informację :)

Edit: Wygląda na to, że problem został rozwiązany - zwycięstwa Duchem Lasu zaczęły się naliczać (nie zostały naliczone wstecznie, ale przynajmniej teraz jest już w porządku - nie sprawdzałem jeszcze zwycięstw Demawendem, ale mam nadzieję, że jest już wszystko ok).
 
Last edited:
Top Bottom