Zwycięstwo należy do... Potworów!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


 

Lexor

Forum veteran
Dlaczego informacja o zwycięstwie Potworów została ogłoszona w środę skoro wydarzenie kończyło się w czwartek? :rolleyes:
 

Lexor

Forum veteran
I teraz większość gier pewnie będzie na potwory, beznadzieja.

Ja na pewno nie będę nimi grał (niestety dla mnie, bo mniej XP) z prostego powodu - jako wciąż początkujący gracz cały czas rozwijam tylko jedną frakcję i w innych nie mam z czego złożyć talii.

Szkoda, że tego typu eventy zamiast wspierać początkujących to tworzą jeszcze większą przepaść między nimi a weteranami.
 
No te nagrody są troszkę nieprzemyślane, dość że najwięcej osób grało potworami w czasie eventu to teraz jeszcze bardziej zwiększy się ich popularność...

Ramki/awarary/beczki w sklepie jak najbardziej ok, ale z tym expem to bym się kłócił czy to aby dobry pomysł...

Można by bardziej pomyśleć o jakiejś nowej skórce dla któregoś z dowódcow potworów, i o jakimś polu bitwy, można też dać jakomś kartę premium . Np każdy gracz dostaje specjalną beczkę z 5 kartami klasy epickiej-premium wybiera jedną z nich, a reszta zostaje spalona.
 
Last edited:
A takie pytanie:ile będzie trwał ten boost expa,bo nigdzie to nie jest napisane? To samo z areną. Zakładam że pewnie koło tygodnia ale nie widzę tej informacji.
 

Alicja.

CD PROJEKT RED
A takie pytanie:ile będzie trwał ten boost expa,bo nigdzie to nie jest napisane? To samo z areną. Zakładam że pewnie koło tygodnia ale nie widzę tej informacji.

Informacja znajduje się na grafice, wszystkie bonusy dla zwycięskiej frakcji będą dostępne do godz. 14:00 w czwartek, 31 stycznia.
 

Lexor

Forum veteran
Ramki/awarary/beczki w sklepie jak najbardziej ok, ale z tym expem to bym się kłócił czy to aby dobry pomysł...

Ktoś już napisał fajną, nieco inną propozycję dla tego dodatkowego XP: taki bonus powinien obowiązywać już w trakcie eventu dla frakcji, którą wybraliśmy w nim do grania.
 
Ktoś już napisał fajną, nieco inną propozycję dla tego dodatkowego XP: taki bonus powinien obowiązywać już w trakcie eventu dla frakcji, którą wybraliśmy w nim do grania.
I to jest akurat dobry pomysł :)
 
Szkoda tylko, że beczki potworów kosztują aż o 150% więcej niż standardowe, mogłoby być tak, że taka cena jak i same beczki frakcyjne jest na stałe w sklepie, a po turnieju, dla zwycięskiej frakcji spada ona do kwoty 150 szt. złota.
 
Szkoda tylko, że beczki potworów kosztują aż o 150% więcej niż standardowe, mogłoby być tak, że taka cena jak i same beczki frakcyjne jest na stałe w sklepie, a po turnieju, dla zwycięskiej frakcji spada ona do kwoty 150 szt. złota.
Mnie beczki frakcyjne odrzuciły, gdy właśnie zobaczyłem ich cenę.
 
Mnie beczki frakcyjne odrzuciły, gdy właśnie zobaczyłem ich cenę.

Też nie widzę sensu ich kupowania. Jako gracz, który zaczął grę dopiero po wejściu HC i nie ma jeszcze zbyt wielu kart frakcji Potworów w swojej kolekcji, mimo wszystko wolę kupić "dwie i pół" zwykłe beczki niż jedną beczkę frakcyjną, bo w konsekwencji (płacąc podobnie):
1. bardziej rozbudowuję swoją kolekcję
2. mam więcej szans na wypadnięcie epickiej / legendarnej karty
3. mam więcej kart do ewentualnego przemielenia na fragmenty
 
Też nie widzę sensu ich kupowania. Jako gracz, który zaczął grę dopiero po wejściu HC i nie ma jeszcze zbyt wielu kart frakcji Potworów w swojej kolekcji, mimo wszystko wolę kupić "dwie i pół" zwykłe beczki niż jedną beczkę frakcyjną, bo w konsekwencji (płacąc podobnie):
1. bardziej rozbudowuję swoją kolekcję
2. mam więcej szans na wypadnięcie epickiej / legendarnej karty
3. mam więcej kart do ewentualnego przemielenia na fragmenty
Ja akurat mam z górki, bo dużo grałem przed HC, więc dostałem sporo skrawków, oczywiście dobrze to spożytkowałem, i teraz mam czym grać, i ogólnie z czego budować talie, ale jako gracz, który jest zaznajomiony z tą grą, uważam po prostu, że cena jest z kosmosu, i to dla każdego gracza, nieważne, czy początkującego, czy profesjonalisty, bo każdy myślący człowiek, za 250szt złota, kupi dwie zwykłe beczki, niż jedną frakcyjną, dodatkowo zdobędzie 10 kart, a nie pięć.
 
Tylko 13 punktów prowizji, ciekawe co się pod tym kryje :sneaky:

Nie wiem czy znajdę czas, ale na 100% widziałem jakiś czas temu film z nią na YT - o ile dobrze pamiętam to chyba miała swoją kartę na polu bitwy która potrafiła się "przepoczwarzać".

EDIT: Udało mi się znaleźć szybciej niż myślałem.


Tak, wiem, że filmik jest o TB, ale patrząc na innych dowódców i wysokość prowizji, wcale bym się nie zdziwił, gdyby coś poszło w podobnym kierunku.
 
Last edited:
Nie wiem czy znajdę czas, ale na 100% widziałem jakiś czas temu film z nią na YT - o ile dobrze pamiętam to chyba miała swoją kartę na polu bitwy która potrafiła się "przepoczwarzać".

EDIT: Udało mi się znaleźć szybciej niż myślałem.


Tak, wiem, że filmik jest o TB, ale patrząc na innych dowódców i wysokość prowizji, wcale bym się nie zdziwił, gdyby coś poszło w podobnym kierunku.
Ma to sens, w końcu każdy lider, z wyjątkiem Meve, dostał nową ciekawą umiejętność.
 
Top Bottom