Życie w Kaer Morhen

+
Status
Not open for further replies.
Życie w Kaer Morhen

Witam.
Mam prośbę-propozycje dla tych od przygód. Wpadłem na pomysł z przygodą pt "Życie w Kaer Morhen". Przygoda była by oparta na życiu w twierdzy i walce z potworami. Ja niestety mam djiini'ego ale nie działa. Więc gdyby któraś z grup od przygód lub zwykłe parę osób zrobiło przygodę było by zapewnie fajnie. Po prostu w przygodzie było by się Geraltem i pomagało Triss Vesemirowi Lambertowi Eskelowi Berengarowi i Ciri (wiem że troche dziwne że Ciri ale było by fajnie)
pomagało by się im np. w szkoleniu, zbieraniu skór wilków, albo w przygotowaniu jedzenia. Więc prosze piscze co sądzicie i prosze nie zamykać tematu
 
Naprawdę myślisz, ze ktoś poświęci kilka miesięcy, może i lat nad tym, żeby zrobić ci przygodę, bo ci przyszedł na nią pomysł?:) Zwłaszcza, że to tylko taki chaotyczny, ogólny szkic pomysłu;)?
 
Skąd wiesz że mam tylko pomysł? Ja już troche nad tym myślałem i to nie jest tylko zarys mam prawie całą przygode opracowaną
 
Wiesz ile ja mam opracowanych przygód? Ale takie przygody robi się długo i mozolnie, wiem to choć się na tym nie znam.
Myślę że rozdroża będą ostatnią przygodą do 1 wiedźmina.
PS:Możesz o życiu Geralta w Warowni napisać opowiadanie.
 
Proponuję może nie zniechęcać kolegi tak od razu, bo scenarzyści też są potrzebni - a, o ile rozumiem, kolega właśnie scenariusz ma do zaproponowania.
No to uznajmy, że dał ogłoszenie ;)
Tym niemniej temat do zamknięcia, bo niespecjalnie jest o czym pisać.
@Kaenthas - najlepiej napisz maila do któregoś z autorów już istniejących przygód. Jeśli będą zainteresowani, to odpowiedzą.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom