Zygfryd nie chce walczyć.

+
Status
Not open for further replies.
Zygfryd nie chce walczyć.

W drugim akcie, w kanałach zgodziłem się wspólnie z Zygfrydem walczyć z kuroliszkiem. Jednak zamiast walczyć głupek stoi w miejscu i nigdzie się nie rusza. Nawet jak tuż obok niego siekam się ze zgrają utopców. Muszę sam iść ubić kuroliszka, a kiedy już to zrobię rycerz podchodzi do mnie i mówi, ze teraz zaprowadzi mnie do wyjścia. Idziemy tam wspólnie, pojawiają się zabójcy z salamandry i znów walczę z nimi sam, a Zygfryd jakby nigdy nic stoi tuż obok. Po ubiciu bandytów żegnam się z Zygfrydem i mogę wyjść z kanałów, ale nie pojawia mi się filmik (czy jak to nazwać) na którym Geralt wyraża swoja opinię o młodym rycerzu.Mam ER Wiedźmina, ściągnąłem również i zainstalowałem patcha 1.5 oraz Flash mod, żeby zwiększyć poziom trudności.
 

garram

Forum veteran
Filmik o Zygfrydzie pojawia się gdy podejdziesz do bramy na groblę (lub pod drzwi szpitala jeśli walczysz bez Zygfryda). Po wyjściu z kanałów powinien się wyświetlić filmik o Wyzimie Klasztornej.A to, że nie walczy to faktycznie dziwne. A jak pomocnicy w I akcie (strażnicy przy bramie, wiejska milicja, Vesna). Walczyli?
 
Wg. mnie olewanie walki przez Zygiego jest spowodowane tym modem utrudniającym rozgrywkę :) wkońcu jest to jakieś utrudnienie swego rodzaju
 
Ja na Twoim miejscu nie przejmowałbym się tym, że Zygfryd nie pomagał Ci w walce, bo może być to jednorazowy błąd. Poczekaj do jakiejś większej walki jak np.
walka z zakonem/wiewiórkami na wiewiórki/zakon
i wtedy sprawdź czy sprzymierzeńcy też nie walczą. Jeżeli tak będzie to wtedy napisz tu znowu, a my może znajdziemy jakiś sposób. ( W sumie to jest chyba tylko jeden- ponowna instalacja gry :p.)
ForrestPL said:
Wg. mnie olewanie walki przez Zygiego jest spowodowane tym modem utrudniającym rozgrywkę :) wkońcu jest to jakieś utrudnienie swego rodzaju
Hmmm... Bardzo dziwne utrudnienie jak na mod zwiększający poziom trudności :D.
 
Mam wrażenie że kolega już rozwiązał swój problem, bo od miesiąca się nie logował ;)A po drugie - tak jak mówisz - nie ma wielkiej różnicy.Więc zamykam :)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom