Rozpoczął się nowy sezon!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED
Rozpoczął się nowy sezon!



Wiatr ustał, a elfy odeszły do Gór Sinych. Na śmiałków czeka jednak nowe wyzwanie — właśnie rozpoczął się Sezon Żmii!

Oto łupy o które walczycie w tym miesiącu:



Szkoła Żmii się odrodzi... Letho o to zadbał.

Ale to nie wszystko — dzisiaj rozpocznie się piąty sezon Pro Ladder! Więcej informacji znajdziecie na stronie GWENT Masters.
 
Last edited by a moderator:
Dlaczego ramki z posta różnią się od tych z klienta gry ? Te tutaj wyglądają bardziej jak na sezon gryfa.
 
Nevilll;n10896601 said:
Dlaczego ramki z posta różnią się od tych z klienta gry ? Te tutaj wyglądają bardziej jak na sezon gryfa.

Te z klienta na szczęście ładniejsze. Mam nadzieję, że te z pierwszego posta dopracują, bo nie są zbyt ładne.
 
Nevilll;n10896601 said:
Dlaczego ramki z posta różnią się od tych z klienta gry ? Te tutaj wyglądają bardziej jak na sezon gryfa.

Faktycznie, od samego początku mi tu coś nie pasowało. Letho i medalion gryfa? Wiedziałem, że coś tu się nie zgadza.
 
Co chwila jakieś babole przecież są =], dlatego czarno widzę ten homecoming, z powodu bałaganu w organizacji. Poradnik ostatnio tez miał błędy podany w oficjalnych kanałach. Brakuje tutaj jakiegoś nadzoru, co jest wypuszczane w obieg. I znowu mamy powtórkę jak z poradnikiem, błędne informacje poszły w świat =]

https://forums.cdprojektred.com/foru...1#post10880001
 
Last edited:
Jeżeli nie potrafią wyrobić się z zapowiedzianą tydzień wcześniej aktualizacją to czarno widzę ten cały "Homecoming"...
 
Wikli;n10897981 said:
Jeżeli nie potrafią wyrobić się z zapowiedzianą tydzień wcześniej aktualizacją to czarno widzę ten cały "Homecoming"

Dlaczego? Całe elementy muszą dopracować żeby mina odpadła,o !
 
Patch balansujący zapowiedziany był na maj- teraz mamy kwiecień. Dodatkowo na reddicie Redzi podawali, że najprawdopodobniej patch pojawi się po majowym openie. Mamy miesiąc dłużej obecnej mety, za to miesiac krócej tej przyszłej- niekoniecznie lepszej.
 
Brak patcha przez cały sezon to oczywiste wedle zasady ze nie można wprowadzać zmian podczas sezonu, oznacza ze again brover w tasaka... to już w poprzednim sezonie mi się znudziło.
 
TraN999;n10898101 said:
Patch balansujący zapowiedziany był na maj- teraz mamy kwiecień

O ile dobrze pamiętam, w wątku "sezon elfów dobiega końca" była informacja o tym, że sezon kończy się 30 kwietnia, a tego samego dnia możemy spodziewać się patcha balansującego. Niestety tej informacji już nie ma.

Jednocześnie stawiam dolary przeciw orzechom, że było tam coś takiego napsiane.
 
Ciekawe jak jest ten wynik punktowy na podstawie poprzedniego sezonu liczony. W poprzednim sezonie nie dostrzegłem sensu w rozegraniu jakiegokolwiek meczu rankingowego czy PL, spadając sobie spokojnie na miejsce 100k+. Przez cały czas miałem około 1600 MMR. Dziś włączyłem sobie rozgrywki rankedowe aby mi naliczyło niby 50% MMR z poprzedniego sezonu, ale ku mojemu zdziwieniu dostałem ponownie jak na początku poprzedniego sezonu ~1600 MMR oraz 10 rangę.

No nic, poczekam sobie trochę aż zapaleńcy wystrzelą w górę, po czym spacerkiem dojdę sobie do 15 rangi po awatarka, którego akurat jeszcze nie mam.


P.S. poprawcie licznik kart. Mam pełną kolekcję, a mimo to u zielonych i czarnych wyświetla brak jednej karty. A znowuż dla neutralnych mam 168/167...
 
Wikli;n10898761 said:
O ile dobrze pamiętam, w wątku "sezon elfów dobiega końca" była informacja o tym, że sezon kończy się 30 kwietnia, a tego samego dnia możemy spodziewać się patcha balansującego. Niestety tej informacji już nie ma.
Jednocześnie stawiam dolary przeciw orzechom, że było tam coś takiego napsiane.

Nie kojarzę, być może. Pytanie skąd taka decyzja. Bo jak mówiłem- z jednej strony dobra decyzja o wydłużeniu "sezonu" elfów, bo pewne znużenie metą lepiej się rozłoży w czasie, z drugiej natomiast dziwne tak trochę dawać taki patch balansujący w środku pro laddera. Osobiście mi to aż tak nie przeszkadza, bo przyzwyczaiłem się już do tej mety i poza kilkoma rakowymi zagraniami gra mi się dobrze i mogę tyle przeczekać.
 
Keymaker7 Twój MMR nie ulega zmianie jeśli nie grałes sezonu wtedy masz 100% tego co miałeś, jeśli grałeś choćby jeden mecz jest wartość równa 50%
 
Twilightus;n10899011 said:
Twój MMR nie ulega zmianie jeśli nie grałes sezonu wtedy masz 100% tego co miałeś, jeśli grałeś choćby jeden mecz jest wartość równa 50%



Hmm jeżeli faktycznie tak jest to dobrze wiedzieć, dzięki. Swoją drogą podsunąłeś mi pewien niecny plan :hmm:
 
Keymaker7;n10898951 said:
P.S. poprawcie licznik kart. Mam pełną kolekcję, a mimo to u zielonych i czarnych wyświetla brak jednej karty. A znowuż dla neutralnych mam 168/167...



https://imgur.com/a/YlLvhpF

tak jest przy pełnej kolekcji - niebiescy 3 za dużo, widać u zielonych i czarnych masz jakiś brak :) ale faktycznie neutralne 168/167.... Chociaż kto wie jak to wygląda u innych...

A NA POWAŻNIE - to może czas naprawić najwspanialszy "feature" gry a nie tylko pisać, że już jest ok :) bo nie jest :) jeśli faktycznie nie tak często wracają te same karty to w 1 grze na 100 :D a to chyba nie o to chodziło :p
 
Last edited:
Dla potomnych zostawię punktację MMR, którą trzeba było osiągnąć na konkretne progi w poprzednim sezonie.

https://www.reddit.com/r/gwent/comme...n_end_cutoffs/

Mocno się zawiodłem brakiem patcha - co prawda nie liczyłem na 30 kwietnia, ale może kilka dni później - no ale majówka, a później to już jednak zbyt daleko w sezon ( proladderowy i tak będzie trwał dłużej, więc będzie zmiana w trakcie ). Kolejny duży minus dla Redów z mojej strony.
 
Top Bottom