Przerwa techniczna 3-4 grudnia 2018

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


W ramach przygotowań do premiery GWINTA na konsolach, odbędzie się przerwa techniczna podczas której Wiedźmińska Gra Karciana będzie niedostępna.

Przerwa techniczna rozpocznie się na wszystkich platformach w poniedziałek 3 grudnia o godz. 9:00 i potrwa do wtorku 4 grudnia. Na PC gra będzie ponownie dostępna od godz. 10:00, natomiast gracze PS4 i Xbox One będą mogli uruchomić nową wersję gry o godz. 12:00.

Kolekcje wszystkich graczy PS4 i Xbox One zostaną automatycznie zniszczone za pełną wartość fragmentów kart. Więcej informacji o aktualizacji Homecoming znajdziecie tutaj.
 

Lexor

Forum veteran
Ech, zapomniałem już o tej wadzie gier sieciowych. :(

PS. Kiedy można się spodziewać pełnej oficjalnej listy zmian w zapowiadanej grudniowej aktualizacji? Przed czy po tej przerwie?
 
Last edited:
Ech, zapomniałem już o tej wadzie gier sieciowych. :(

PS. Kiedy można się spodziewać pełnej oficjalnej listy zmian w zapowiadanej grudniowej aktualizacji? Przed czy po tej przerwie?
Razem z patchem
 

Lexor

Forum veteran
przerwa techniczna podczas której Wiedźmińska Gra Karciana będzie niedostępna

Zauważyłem, że aby osiągnięcia z WO:WK wpadały do Gwinta to muszę być "zalogowany" - czy w związku z tą przerwą można będzie spokojnie grać w WO:WK i odblokowywać kolejne rzeczy w czasie gdy Gwint bedzie offline, czy też lepiej tego nie robić?
 

Lexor

Forum veteran
@Lexor Przecież przerwa jest w działaniu Gwinta a nie GoGa. Jak grasz w WK na GoGu to przecież jesteś zalogowany.

No tak, ale jeśli Gwint nie będzie działać, to czy te rzeczy zostaną mu przekazane po tym jak skończy się przerwa?
Nie będzie żadnych problemów z "kompatybilnością"? Z nową aktualizacją?
 
Zauważyłem, że aby osiągnięcia z WO:WK wpadały do Gwinta to muszę być "zalogowany" - czy w związku z tą przerwą można będzie spokojnie grać w WO:WK i odblokowywać kolejne rzeczy w czasie gdy Gwint bedzie offline, czy też lepiej tego nie robić?

Spokojnie możesz grać w tym czasie w Wojnę Krwi, po aktualizacji GWINTA wszyscy osiągnięcia powinny się zsynchronizować.
 
Valve skopało Artifact ... ocena Metacitic 2.1 !!!
Dawno nie widziałem tak kiepsko ocenionej przez graczy gry.

Otwiera się szansa dla Gwinta czy CDProjekt ją wykorzysta?

link
https://www.metacritic.com/game/pc/artifact

Oceny recenzentów Artifacta to 7.7 ...płatni streamerzy jak Swim chwalą grę pod niebiosa,

a zwykli zalogowani gracze ocenili grę na 2,1 ... (59 opinii pozytywnych 260 negatywnych) co jest wynikiem tragicznym.
 
Po prostu recenzenci przede wszystkim oceniają grę pod względem gameplayu, a rzadko zwracają uwagę na ilość $ które trzeba wyciągnąć z portfela by się dobrze bawić. Jak spojrzysz sobie co ludzie piszą oceniając tą grę na 0 to wyraźnie widać, że obrywa jej się za pay2win. Niekoniecznie będzie to zatem problem dla Artifacta jeśli tylko ilość chcących płacić będzie odpowiednio duża.
 

Wikli

Forum regular
a zwykli zalogowani gracze ocenili grę na 2,1 ... (59 opinii pozytywnych 260 negatywnych) co jest wynikiem tragicznym.

Tylko wiesz, że takie opinie też można kupić?

Opinie na steam nie wygłądają już tak źle:

https://store.steampowered.com/app/583950/Artifact/

są mieszane, a nie negatywne.

Plus warto zwrócić uwagę na ilość graczy:

https://steamcharts.com/app/583950

Oczywiście ocena ilości graczy w niecały tydzień po premierze, to zdecydowanie za wcześnie (przyjdzie na to czas za kilka miesięcy), jednak pokazuje że premiera wyszła całkiem nieźle. Prawdopodobnie w dużej mierze dzięki streamerom ;)
 
Top Bottom