Rozpoczął się Sezon Wilka!

+

Burza46

CD PROJEKT RED


Zbierzcie watahę! Sezon Wilka właśnie się rozpoczął i potrwa do godziny 10:00 dnia 31.01.2019

W tym miesiącu, za udział w rozgrywkach rankingowych wszyscy gracze otrzymają Punkty Nagród. Drzewka Nagród nie są jeszcze dostępne.

Miłego polowania!
 
Drzewka Nagród nie są jeszcze dostępne.

A kiedy będą dostępne? To może usuńcie je tymczasowo całkowicie z gry bo tylko wkurzają swoim wyglądem.

Jak to mówią "Co z oczu to z serca" Kusicie nas tymi drzewkami od premiery i nadal "dostępne wkrótce" słabe to :(
 
Przyznam, że trochę szkoda tych drzewek. Na wilka miałem ochotę, bo rok temu w styczniu bardzo ciężko było zdobyć ramkę, a tak to kolejny rok czekania.
 
Czy w tym momencie za rangę właściwie dostaje się cokolwiek? Jeśli tak, to od której bo za 14 nie mam nic.
 
Czy w tym momencie za rangę właściwie dostaje się cokolwiek? Jeśli tak, to od której bo za 14 nie mam nic.

Jak weszłam dzisiaj na Gwinta to wyświetliło mi się: ,,Otrzymałeś 0x pkt Nagród", chyba gdzieś wcięło jedynkę z przodu bo przy mojej randze powinnam dostać 10 pkt, ale jak weszłam w księgę nagród to punkty rzeczywiście tam były
 

Lexor

Forum veteran
Dobra robie uninstall bo i tak od miesiąca nie gram i widzę że nie mam po co grać. Albo zmiany są złe albo ich wogule nie ma.
 
Trochę biednie wyglądają te sezony i lekko mówiąc... nie pomaga to Gwintowi.

Dobra robie uninstall bo i tak od miesiąca nie gram i widzę że nie mam po co grać. Albo zmiany są złe albo ich wogule nie ma.

Spróbuj zainstalować słownik, bo za taki wyczyn powinieneś jakąś nagrodę dostać :).
 
Jak weszłam dzisiaj na Gwinta to wyświetliło mi się: ,,Otrzymałeś 0x pkt Nagród", chyba gdzieś wcięło jedynkę z przodu bo przy mojej randze powinnam dostać 10 pkt, ale jak weszłam w księgę nagród to punkty rzeczywiście tam były
Miałem dokładnie tak samo. Za przedział od 10-0 rangi jest 10 punktów tak? I wyskoczyło 0. Super nagroda! :-D To chyba odzwierciedlenie moich starć czyli zero absolutne, gnój i tona wodorostów.
 
Nikaja:Spróbuj zainstalować słownik, bo za taki wyczyn powinieneś jakąś nagrodę dostać


Cholera. Niektóre nawyki zostają na długo. Przepraszam.
 
Top Bottom