Krwawa Klątwa: zwiastun dodatku i pakiet przedsprzedażowy

+

Alicja.

CD PROJEKT RED
Zbyt długo czekaliśmy, by nasz czas nastał, prześladowani przez tych, którzy pławią się w luksusie…

Basta!



Pakiet przedsprzedażowy Krwawej Klątwy jest już dostępny! Zawiera legendarną skórkę “Krwawa Zbroja” dla Ukrytego, animowany rewers kart inspirowany Krwawą Klątwą oraz 40 Beczek Krwawej Klątwy (każda beczka zawiera 5 kart z dodatku).



Pakiet przedsprzedażowy można będzie kupić do premiery dodatku w dniu 28 marca tutaj.

Po zakupie, zawartość pakietu zostanie natychmiastowo dodana do Twojego konta, jednak otwarcie beczek i wyposażenie elementów kosmetycznych będzie możliwe dopiero w momencie premiery dodatku 28 marca.

Na chwilę obecną, skórka “Krwawa Zbroja” dla Ukrytego oraz rewers inspirowany Krwawą Klątwą są dostępne wyłącznie w ramach Pakietu przedpremierowego. W przyszłości obie te rzeczy mogą pojawić się w ofercie sklepu gry ponownie, w nieco zmienionej formie.
 
Spodziewałem się, że Dettlaff, w tej zmienionej postaci widocznej w zwiastunie jako zagrywana karta, będzie nowym dowódcą. Patrząc na zwiastun nie sprawdzi się to. Także jestem ciekawy, czym Redzi zaskoczą :) Niby pozostaje "zwykła" wersja Dettlaffa, ale ta się wydaje mniej ciekawa na dowódcę niż ta zmieniona.
 

Guest 4136390

Guest
Świetny trailer, który pozwala zerknąć na odrobinę animowanych kart, które są przepiękne :beer:. Myślę, że wracam do gry i udzielania się na forum tak jak za czasów OB pomimo, że parę rozwiązań mi w HC nadal mi nie pasuje.

Staracie się, ulepszacie funkcje, ciągle zapowiadacie i dodajecie coś nowego. Coś, co jest przydatne. Myślę, że zasłużyliście na to, aby dać Wam zarobić na pakiecie dostępnym w przedsprzedaży, choć mam tyle uzbieranych materiałów, że przez kilka lat nie muszę kupować nic, a mogę tworzyć wszystkie karty.

Odkąd Pan Slama przejął władzę jestem w miarę spokojny o przyszłość gry, czego nie można mówić o konkurencji, która akurat mnie nie interesuje. Nie no, szkoda gadać, kompletne olanie gry przez twórców, według mnie wyrok już zapadł, a Gwint pomimo, że nie jest z nim najlepiej, bo tłumów na serwerach nie ma, a wyniki finansowe Gwinta nie są zadowalające, to jednak projekt nie został porzucony, a ciągle zapowiadane są nowości, to się ceni.
 

Lexor

Forum veteran
@PanSzarata: Akurat w przypadku wspomnianej przez Ciebie konkurencji, to myślę, ze ten temat został nadmiernie rozdmuchany pod kątem negatywnym, gdy tym czasem nie było w tych "zwolnieniach" nic dziwnego. Obaj Panowie, a przynajmniej RG, zostali po prostu wynajęci do stworzenia fundamentów gry. Podstawy zostały stworzone, więc "nic tu po nich".

Gdyby ktoś wyczuwał w tym jakieś elementy negatywności (które ogólnie krążą wokół gry ale ich powody są zupełnie inne), to by było trochę tak, jakby chciał budowniczego mostu obwiniać za złe kierowanie ruchem drogowym po moście. Most został wybudowany, kontrakt się skończył, więc i budowlaniec opuszcza stanowisko. Proste.
 

Guest 4136390

Guest
@Lexor Ja nie mówię o zwolnieniach tylko o tym, że w tytuł gra kilkaset osób, a profile społecznościowe takie jak Twitter są nieaktywne od grudnia. Nie robią nic dalej ze swoją grą, Valve akurat na to stać. Słuchałem parę wypowiedzi osób, które grały i jest tak jak napisałem.
 
Mam nadzieję, że Henrietta będzie mieć jakąś fajną umiejkę. Z liderów to na nią głównie czekam.
 

Guest 4136390

Guest
@Lexor Spoko, tam na dole strony jest notka, że w tytuł gra mniej niż 600 osób w tym samym momencie, dlatego podrzuciłem link :ok:.
 
Sam kupiłem artifacta pograłem trochę i moja odczucia są takie:

Chcieli rzucić nowa karciankę i ustawić model zdobywania kart, pakietów jak w papierowej MTG (który na rynku ma już renomę od dziesięcioleci), gdzie nawet MTG w wersji cyfrowej jaka teraz powstała, czyli MTG:A, zeszła z takiego modelu finansowania.

MTG jest zaraz po Gwincie grą z najbardziej przyjaznym systemem grindowania kart i pakietów (jest jeszcze eternal cards, też bardzo przyjazny).
Mechanika gry bardzo mi się podoba, ale niektóre karty są za bardzo OP i niszczą wieżę przeciwnika bardzo szybko, i każdy takie karty musi mieć by coś ugrać w tej grze, czyli kupować trzeba pakiety inaczej nie wygra się.

Następnie najważniejsze wydajesz już te pieniądze i co ? Grasz cały czas drafty dla draftów bez rankingu żadnego ? To po co wydajesz kasę ? Zero rywalizacji ? :D Takie coś nie przejdzie w wersji cyfrowe. Jeżeli wydaję kasę na OP karty i poświęcasz zapewne dużo czasu, to nie chcę by moje miejsce było anonimowe, chcę by każdy z listy przyjaciół zobaczył jak wysoko jestem w rankingach =].

PS: Wiem, że jest tam drabinka, ale od biedy ona jest. Bez porównania z gwintem. Gwint ma najelpszą drabinkę. Nie jakieś gwiazdy jak w HS czy elder scroll legends, czy dywizje jak w MTG:A i Eternal cards tylko normalne pozycje globalne z ludźmi z całego świata =]. Jeszcze jakby dodali flagi narodowe dla graczy z jakich państw grają do drabinki, to byłby już kosmos =]
 
Mam rozumieć że sam dodatek jest darmowy, a ten pakiet to takie coś dla die hard fanów którzy chcą wam trochę sypnąć kasą?
 
Jak już tak na Artifacta zszedł temat :coolstory: to przyznam szczerze, że jestem cały czas pod dużym wrażeniem samej mechaniki, jaką wymyślili dla tej gry. Z karcianek w jakie przyszło mi grać, zrobiła ona na mnie największe wrażenie i w pełni doceniłem przez to nazwisko Garfielda :howdy: Ale RNG, które przy okazji wrzucili do tej gry, to jest totalna porażka... Możesz grać cały mecz b.dobrze (a dodajmy, że najkrótsze to one nie są), a i tak przegrasz bo creepy się będą pojawiać nie tam gdzie potrzeba, albo bohater z 10000 pkt dmg zamiast w wieże przeciwnika zapewniając zwycięstwo, huknie w jednego, jedynego creepa przeciwnika stojącego obok :confused: Rankingi, szmery bajery, to można przeboleć i sądzę, jak jak będą jeszcze reanimować Artifacta to dodadzą te rzeczy. RNG nie sądzę, żeby kiedykolwiek zmienili.

Wybór jest dla mnie bajecznie prosty, zwłaszcza że jestem oczarowany zaangażowaniem Redów, a o włączaniu się w społeczność nowego dyrektora J. Slamy nie wspomnę. Coś wspaniałego dla mnie :beer:

Edit. @5ander5 dodatek jest darmowy.
 
@Alicja. Nasza kochana opiekunko forum i Twich czatu :cool:, proszę przekazać gdzieś "wyżej" do osób odpowiedzialnych za preordery że te bonusy powinny być dostępne dla tych który je kupili natychmiast po potwierdzeniu zakupu. Po to aby wzbudzić ten pierwiastek zazdrości "WOW jaki ten rewers jest super - też chcę"

Skin do dowódcy może mniej (bo Ukryty nie jest chyba super popularny) ale rewers jest FENOMENALNY i gdybym spotkał kogoś kto go posiada to mocno by się to przyczyniło do decyzji o zakupie preordera - pomimo faktu że nie jest mi kompletnie do niczego nie potrzebny, mam surowców na karty na lata.

Takie smaczki działają na graczy, przydałby się jeszcze jakiś tytuł/ramka.

Może przy kolejnym dodatku?
 
Fajnie ,że można już zdobyć ten pakiet ale jedno mi nie pasuje. Czemu cena jest tak wysoka? Wiem ,że chcecie na swojej pracy coś zarobić-jest to dla mnie w pełni zrozumiałe ,ale żeby jakiś tam skin, odwrót karty (swoją drogą moim zdaniem dość dobry ale bez jakichś fajerwerków, rewers powinien budową przypominać rewersy sezonowe i standardowe- ciekawa obwódka, jakieś ładne i klimatyczne wypełnienie oraz pewien symbol na środku np. Jakiegoś plemienia wampirzego. Ten za to ma przesadnie zawalone boki i jest bardzo pusty w środku. Wiem ,że ta czerwona otchłań może symboliować jakieś przejście, portal ,lecz wygląda mi to poprostu średnio. Faktem jest to ,że ciężej byłoby nadać mu jakąś fajną animację ,ale w moim mniemaniu lepiej współgrało by to z aktualną koncepcją odwrotnych stron kart. Tak czy siak narazie najładniejszym dla mnie rewersem pozostaje ujawniony niedawno sezonowy wilka. Dobrze wracam do tematu bo się troszkę rozgadałem.)oraz 40 beczek (dlaczego aż tyle nie lepiej dać ich 20 albo 30,zmniejszyć cenę i zwiększyć grono potencjalnych nabywców ,bo 130 zł to ja raczej nie oddam ,ale za to 90 mielibyście jak w banku.) Były warte więcej od 30. godzinnej gry fabularnej? Nie możnaby zrobić dwóch wersji tych pakietów-jednej takiej jak powyżej i drugiej z mniejszą ilością beczek? Przypuszczam ,że zarobilibyście więcej na mniejszej cenie, ale większej ilości sprzedanych pakietów. No trudno... skoro elementy kosmetyczne będzie można uzyskać prawdopodobnie w sklepie to przeczekam jakiś tam czas. Mam też jedno pytanie. Czy cena wytworzenia kart z dodatku w skrawkach będzie identyczna jak cena kart z zestawu podstawowego?
 
Na konsoli nie ma mozliwosci zakupu z tego co widze. I prosze jeszcze o info. W ostatnim akapicie ze moga sie rewers i skorka pojawic w sklepie w innej formie. O co w tym chodzi? Jak to bedzie wygladalo? Bylbym wdzieczny za odpowiedz o te skorki itd oraz mozliwosc kupna na konsoli przedpremierowego dodatku. Dzoekuje z gory!
 
@PolishCebula sam preorder nie jest drogi, nie dość że dostajesz 40 pakietów w cenie o 20% niższej, to jeszcze masz do tego wspomniane dodatki. Sama idea preorderu też jest w pełni zachowana ponieważ dostajesz gratyfikacje za przedpremierowy zakup większej ilości pakietów/ beczek. Przecież nie chodzi o to, żeby Redzi zrobili przed premierą wyprzedaż beczek z nowego dodatku, po wszystkich standardowo dostępnych cenach ze zniżką, bo jednemu to odpowiada taka cena, a drugiemu inna.

Szczerze to sam jestem wręcz zaskoczony tym, że Redzi informują, że te dodatki mogą być później dostępne w osobnej sprzedaży. Takie rzeczy są niespotykane.

Niestety przy okazji zaczyna wychodzić bokiem hojność Redów, jeżeli chodzi o samą grę i łatwość zdobywania w niej nagród. Ludzie mają za dużo wszystkiego za darmo i narzekają, że muszą w preorderze kupować beczki, ponieważ te beczki nie stanowią dla nich żadnej wartości :coolstory: Z drugiej strony dawno nic nie było do kupienia (dla osób regularnie grających, zwłaszcza osób z bety) i można było sporo odłożyć, więc miejmy nadzieje, że ta sytuacja się z czasem jakoś unormuje. Dziwię się także, że Redzi od premiery HC nie wrzucili żadnej paczki z dowódcą i planszą za pył, czy za pieniądze. Teraz widać, jakie jest na to zapotrzebowanie i myślę, że na tym mogliby robić najlepszy interes.
 
Szczerze to sam jestem wręcz zaskoczony tym, że Redzi informują, że te dodatki mogą być później dostępne w osobnej sprzedaży. Takie rzeczy są niespotykane.

Z tego co zrozumiałem, to nie "te dodatki", tylko "podobne".

Szczerze to sam jestem ciekawy na czym ta "podobność" ma polegać? (tzn. co zostanie zmienione)
 
Top Bottom