C:\sklep_cdpr\gadżety

+

Lilayah

CD PROJEKT RED


Hej Choomby!

Mamy dla Was gorącego niusa — właśnie ruszył oficjalny sklep z gadżetami CD PROJEKT RED!

Jeśli macie w zanadrzu kilka eurodolców wpadajcie na store.cdprojektred.com! +10 do Reputacji gwarantowane!

Na razie dostarczamy tylko do krajów Unii Europejskiej, ale nie martwcie się, już niedługo dostawa do Stanów Zjednoczonych i innych państw!

Pamiętajcie, styl ponad istotą!
 
Ta figurka Gerwanta jest świetna! Może nawet ktoś modzik jakiś zrobi nawiązując do niej :D
Swoją drogą cieplej powinno być niedługo więc trzeba coś dobrego na siebie narzucić ;)
 
Jak ktoś nie zdążył ostatnio kupić, to już jest nowa dostawa. Na początku wziąłem tylko jedną koszulkę z cp2077, bo trochę kosztuje. Za to jak koszulkę założyłem, to od razu wiedziałem, że była warta swojej ceny i wezmę jeszcze kilka.
 
Jak ktoś nie zdążył ostatnio kupić, to już jest nowa dostawa. Na początku wziąłem tylko jedną koszulkę z cp2077, bo trochę kosztuje. Za to jak koszulkę założyłem, to od razu wiedziałem, że była warta swojej ceny i wezmę jeszcze kilka.
Poczekam aż cieplej będzie i kilka zakupię ;)
 
Trochę widzę braki w rozmiarówce.
Jak na tak szumnie ogłaszany sklep, ciężko w nim coś kupić, bo wiecznie nic nie ma.
 
Środek lipca, a koszulki CP2077 w rozmiarze większym niż L nadal nie ma (właściwie obecnie nie widzę innego romziaru niż S). No chyba, że na początku lipca się pojawiła i "wyszła" w kilka dni. Nie mam czasu siedzieć na stronie sklepu i wciskać F5.

Proponowałbym zastanowić się nad sytuacją, bo zdaje się że tracicie pieniądze.
 
Last edited:
Nie wiem czy ktoś tak jak ja się czaił na t-shirty z cyberpunkowymi obrazkami, ale jeśli tak to w sklepie była dostawa towarów :p
 
Ja się czaję na czarną koszulkę z logo CP77. Niezła komedia, teraz z kolei jedynym dostępnym rozmiarem jest XXXL. :D
 
Marzy mi się możliwość zakupu Trolla w wersji Cyberpunkowej takiego jak w grze:
Shupe-the-Troll.jpg

oraz chętnie bym zakupił tego psa z dygoczącą głową do samochodu :p
MKve41I.png

Powiem szczerze, że powoli coraz więcej produktów zaczynam kupować z oficjalnego sklepu (sporo jest póki co niedostępnym więc czekam no wznowienie dostawy) ale również myślę, że wprowadzenie nowych gadżetów to dobry pomysł :)
 
Top Bottom