Poznaj finalistów konkursu cosplayowego!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Kwalifikacje do konkursu cosplayowego Cyberpunka 2077 dobiegły końca! Najpierw przypomnijmy sobie finalistów wybranych podczas kwalifikacji offline:


Ketrin jako V, gamescom


Lady Lunacy jako V, PAX West


Lola Zieta jako V, Tokyo Game Show


Stepanovz jako Royce, Igromir


Tingilya jako Dum Dum, Paris Games Week

Zgłoszenia do kwalifikacji online można było wysyłać przez stronę internetową do końca listopada. Otrzymaliśmy dziesiątki zapierających dech w piersiach zdjęć, więc decyzja nie była łatwa. Ostatecznie postanowiliśmy wybrać dwie dodatkowe osobowe! Oto nasi finaliści:


Larry Hastings jako Royce


Props It Yourself jako Żołnierz Trauma Team


Yugoro jako Chromanticore


Anna Ormeli jako Lizzy Wizzy


Selina Engel jako Entropizm




Kody jako Johnny Silverhand

Gratulacje Choomby! W 2020 naszych dwunastu finalistów spotka się w Wielkim Finale, gdzie będą walczyć o główną nagrodę — 15 tys. dolarów i profesjonalną sesję okładkową!

Szczegóły dotyczące Wielkiego Finału zostaną ujawnione w początkach 2020 roku. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o konkursie lub ściągnąć poradniki cosplayowe, sprawdź stronę konkursu.
 
Nawet nie potrafię odgadnąć ile zajęło stworzenie tych kostiumów, wyglądają obłędnie! :D Okropnie szczegółowe. Nie dziwię się, że wybór był trudny :D
 
Myślałem, że przy tak trudnym temacie będzie słabiej z tym cosplayem. A tu proszę, wow. Niektóre kreacje są naprawdę świetne.
 
Ja na targach w Poznaniu rozmawiałem z kilkoma naszymi cosplayerami i niektórym stworzenie kostiumu zajęło nawet rok. A te są po prostu świetne, więc na pewno musieli im poświęcić mnóstwo czasu. O kosztach nie wspomnę. Gratulacje :)
 
Nogi Selina Engel jako Entropizm pierwsza klasa, na jej instagramie widać całość.

Liczę na więcej podobnych konkursów w tym rysunkowy, artystyczny.
 
Top Bottom