Poznajcie zwycięzców Konkursu Fotograficznego Cyberpunk 2077!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


NAGRODY GŁÓWNE

1. miejsce należy do 思宇walker, za fantastyczne zdjęcie chińskiego Hangzhou, w którym idealnie uchwycił klimat retro cyberpunka, pokazując kontrast pomiędzy dawnym a nowoczesnym.



2. miejsce należy do Liann za zdjęcie Vancouver w Kanadzie, pokazujące niestandardowe spojrzenie ma mroczną przyszłość.



3. miejsce należy do DarkPig za zdjęcie z Hong Kongu, które przekazuje przygniatający niepokój towarzyszący dystopijnym wizjom przyszłości.



Wybranie tylko trzech zwycięzców spośród tak wielu zgłoszeń okazało się ciężkim zadaniem, dlatego postanowiliśmy nagrodzić trzy dodatkowe prace:

WYRÓŻNIENIA


Autor: Tex
Moskwa, Rosja


Autor: Cybercitypunk
Ho Chi Minh, Wietnam


Autor: OHM
Bangkok, Tajlandia

NAGRODY SPOŁECZNOŚCI

1. miejsce

Autor: Noealz
Seul, Korea Południowa

2. miejsce

Autor: Diego Gasca
Vancouver, Kanada

3. miejsce

Autor: CYBER WOLF
Wrocław, Polska

4. miejsce

Autor: Nayeli Regla
Guadalajara, Meksyk

5. miejsce

Autor: Dester
Budapeszt, Węgry

6. miejsce

Autor: yusazh
Krasnodar, Rosja

7. miejsce

Autor: Karolina
Szczecin, Polska

8. miejsce

Autor: tarryframe
Moskwa, Rosja

9. miejsce

Autor: MichalZ
Pruszków, Polska

10.miejsce

Autor: Karolina Banach
Warszawa, Polska
 
Fantastyczne są te zdjęcia - widać, że wygrywały ujęcia nieoczywiste, niosące klimat, niekoniecznie dosłowne.
A pierwsze miejsce to jest perfekcyjny kadr...
 
Kurczę, wszystkie te zdjęcia są świetne. Jednak to które zdobyło pierwsze miejsce, to faktycznie majstersztyk :). Gratulacje dla wszystkich wyróżnionych.
 
Zwycięska fotka wywołała u mnie chęć sięgnięcia po Ghost in the Shell. Naprawdę dobre zdjęcie.
Pozostałe fotki również fajne. Cieszę się, że wśród wyróżnionych pojawiły się fotki z Polski. Kibicowałem CYBER WOLF'owi. Bardzo mi się podobała ta praca. Myślę, że wśród dostarczonych zdjęć dałoby się wyróżnić jeszcze wiele fantastycznych ujęć, ale jak to każdy konkurs - musi mieć swoje ramy. Gratuluję więc nie tylko zwycięzcom, świetne prace. Gratuluję też i pozostałym uczestnikom. Przyjemnie się oglądało dostarczone prace.
 
Pierwsza fota to poezja, ale Hongkong z trzeciego miejsca mnie przeraża.

Moje miasto na wyróżnionym zdjęciu jest, nigdy bym nie pomyślał o tej miejscówce w tym kontekście :) A mieszkałem w tym podwórku będąc studentem :)
 
Piękne zdjęcia :) A tak ludzie narzekali, że gdzie w Polsce znaleźć coś cyberpunkowego, a tymczasem kilka wyróżnionych zdjęć pochodzi z naszego kraju i to wcale nie wszystkie z Warszawy ;)
 
Top Bottom