Nadchodzi zamknięta beta GWINTA na Androida!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Właśnie wystartowały zapisy do zamkniętej bety GWINTA: Wiedźmińskiej Gry Karcianej na Androida!

Zamknięta beta rozpocznie się we wtorek, 10 marca. Liczba miejsc jest ograniczona; dostęp będzie przyznawany według kolejności zgłoszeń Zgłosić może się każdy posiadający darmowe konto na GOG.COM i w Google Play.

Uczestnicy zamkniętej bety będą mogli przetestować wszystkie dostępne w finalnej wersji tryby oraz funkcjonalności. Postępy zrobione w trakcie bety zostaną przeniesione na konto GOG.COM, którego użyto do zalogowania, co oznacza, że będą dostępne w pełnej wersji gry na Androida, a także na PC i iOS. Pozostałe szczegóły na temat bety można znaleźć na stronie z zapisami.
 
Co z Xiaomi Redmi Note 8 PRO? Nie ma go dostępnego na liście.
Na razie zapisałem się pod Xiaomi Redmi 8 po prostu nie wiem czy to podobny model wydajnościowo.
 
Last edited:
Do sklepu google play i w ogóle wszystkich usług google używam konta i adresu KONTO_1@gmail.com.
Do gog.com oraz gwinta używam adresu KONTO_2@gmail.com

Do pre-rejestracji i otrzymania avatara użyłem standardowo KONTO_1@gmail.com (sklep google play)
Do zgłoszenia do zamkniętej bety android podałem KONTO_2@gmail.com (gog.com)

Rozumiem, że to nie ma znaczenia i nie muszę używać tego samego maila do google play oraz gog.com.
Bo zacząłem się obawiać, czy dostanę ten avatar.
 
Do sklepu google play i w ogóle wszystkich usług google używam konta i adresu KONTO_1@gmail.com.
Do gog.com oraz gwinta używam adresu KONTO_2@gmail.com

Do pre-rejestracji i otrzymania avatara użyłem standardowo KONTO_1@gmail.com (sklep google play)
Do zgłoszenia do zamkniętej bety android podałem KONTO_2@gmail.com (gog.com)

Rozumiem, że to nie ma znaczenia i nie muszę używać tego samego maila do google play oraz gog.com.
Bo zacząłem się obawiać, czy dostanę ten avatar.
Mail powinien być ten sam jak na gogu i google play
 
Musiałem założyć nowego maila by założyć nowe konto na GOG by mi przenieśli konto z konsoli na PC.
Na ogół nie używam tego maila w Google.
To co teraz mam zrobić by ściągnąć gwint na androida gdy już będę mógł ?
Nie będę mógł ?
 

Alicja.

CD PROJEKT RED
Zapisy do zamkniętej bety GWINTA na Androida zostały zamknięte. Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia!

Jutro wybrani gracze otrzymają zaproszenia do zamkniętej bety.
 
o ktorej godzinie zostana rozeslane zaproszenia? norma w pracy wyrobiona, takze czekam na dobre wiesci ;)
 
Zaproszenia do zamkniętej bety GWINTA na Androidzie zostały wysłane do zakwalifikowanych osób.
 
zlamaliscie mi serce :( bylbym najlepszym beta testerem ever.. jak ktos nie przyjmie zaproszenia, jestem gotowy do walki!
 
Szkoda byłem iście przekonany że się załapałem ,ale trudno miłej gry zakwalifikowanym. Ja się przyłączę za 2 tygodnie :)
 
Także dostałem zaproszenie o 11:42, a zapisałem się bardzo szybko, bo już 5 minut po dodaniu posta :D
 
witam wszystkich
czy macie może też problem z pobraniem bety gwinta na androida ?
po wybraniu linku z posta pojawia się
"Aplikacja niedostępna
Wersja testowa tej aplikacji nie została jeszcze opublikowana lub nie jest dostępna na tym koncie.
Jeśli masz zaproszenie do testowania, sprawdź, czy używasz konta, na które zostało ono wysłane. Jeśli zaproszenie dotyczy Grupy dyskusyjnej Google lub Społeczności Google+, sprawdź, czy należysz do tej Grupy lub Społeczności."
 
Oriętuje się ktoś ile ta gra zajmuje miejsca? Mam 3gb wolnego i nie mogę zainstalować z powodu braku miejsca :d
Post automatically merged:

witam wszystkich
czy macie może też problem z pobraniem bety gwinta na androida ?
po wybraniu linku z posta pojawia się
"Aplikacja niedostępna
Wersja testowa tej aplikacji nie została jeszcze opublikowana lub nie jest dostępna na tym koncie.
Jeśli masz zaproszenie do testowania, sprawdź, czy używasz konta, na które zostało ono wysłane. Jeśli zaproszenie dotyczy Grupy dyskusyjnej Google lub Społeczności Google+, sprawdź, czy należysz do tej Grupy lub Społeczności."

Musisz mieć na tym samym e mailu konto google play :)
 
witam wszystkich
czy macie może też problem z pobraniem bety gwinta na androida ?
po wybraniu linku z posta pojawia się
"Aplikacja niedostępna
Wersja testowa tej aplikacji nie została jeszcze opublikowana lub nie jest dostępna na tym koncie.
Jeśli masz zaproszenie do testowania, sprawdź, czy używasz konta, na które zostało ono wysłane. Jeśli zaproszenie dotyczy Grupy dyskusyjnej Google lub Społeczności Google+, sprawdź, czy należysz do tej Grupy lub Społeczności."

Ten sam problem. Mail ten sam co na gogu, sklepie play zalogowany.
 
Top Bottom