Wiedźmin 3: Dziki Gon - Nowy zwiastun

+
Wiedźmin 3: Dziki Gon - Nowy zwiastun



Nowy zwiastun gry Wiedźmin 3: Dziki Gon jest już do obejrzenia na naszym kanale! Gorąco zapraszamy do oglądania i komentowania - jesteśmy ogromnie ciekawi Waszych opinii. Jednocześnie chcieliśmy z radością poinformować, że rozpoczęliśmy wspłpracę z polskim folkmetalowym zespołem Percival. To właśnie słowiańskie rytmy tej grupy nadają naszemu najnowszemu zwiastunowi autentyczne i wyjątkowe brzmienie. Kooperacja z Percivalem to nie jedyna muzyczna ciekawostka, jaką przygotowujemy dla Was w Wiedźminie 3. Chcecie wiedzieć więcej? Śledźcie uważnie nasze aktualności!
P.S. Wersję HD możecie pobrać tutaj.
 
Czy współpraca z Percivalem oznacza, że usłyszymy ich utwory podczas normalnej rozgrywki? Czy tylko na potrzeby trailerów?
 
Odpaliłem sobie na moim TV - cud, miód i orzeszki. Głos też lepszy - teraz wszystko jest czytelne.
 
qyzuqyzu said:
Czy współpraca z Percivalem oznacza, że usłyszymy ich utwory podczas normalnej rozgrywki? Czy tylko na potrzeby trailerów?

Trzeba czytać ze zrozumieniem:

Kooperacja z Percivalem to nie jedyna muzyczna ciekawostka, jaką przygotowujemy dla Was w Wiedźminie 3.



;)
 
Zwiastun wywołał u mnie ciary :) jeszcze bardziej nie mogę się doczekać premiery Wiedźmina :) I jestem pozytywnie zaskoczona faktem, że ropoczęliście współpracę z Percivalem - to jeden z moich ulubionych zespołów, a muzyka do teasera wyszła miodnie :)
 
Pod pojęciem Wiedźmin 3 może być wszystko. Zarówno trailer, intro jak i rozgrywka. Najbardziej prawdopodobne, że podczas rozgrywki również. Jednak konkretów nie podano. Po prostu pytam dla pewności.
 
Jak zawsze wszyscy się muszą czepiać pierdół. Intro jest częścią Wiedźmina 3, tak samo jak menu, czy chociażby pliki w folderze W3. Dajcie już spokój ;p

Właśnie obejrzałem w HD. Twarz Geralta jest wyrazistsza i dopiero teraz mogę powiedzieć: na pewno lepsza niż ostatnio.
Futro na barkach leżącego człowieka - super.
Jedynie nie podoba mi się krew, jak Geralt uciął rękę przeciwnikowi. Wygląda sztucznie. Za bardzo "galaretowata". W poprzednich częściach była lepiej dopracowana.
 
Prosimy o BIAŁE WŁOSY! Czemu Geralt "siwieje"? Jego wlosy stają sie popielatoszare, a przecież wszyscy wiemy jakie miał w sadze.

"Aplegatt drgnął Pytanie zadał ten siedzący w cieniu, z którego teraz wyszedł, stając obok gońca. Miał włosy białe jak mleko, ściągnięte na czole skórzaną opaską, czarną kurtkę nabijaną ćwiekami i wysokie buty. Nad prawym ramieniem połyskiwała mu kulista głowica przerzuconego przez plecy miecza."

Ten szary kolor nie pasuje.
 
Ten szary kolor nie pasuje.
Gdyby Geralt po tych wszystkich dniach podróży miał śnieżnobiałe włosy byłoby jeszcze dziwniej. Ma prawo mieć bród we włosach. Ewentualnie mogliby zrobić trochę więcej śladów tego, że te włosy miał rzeczywiście białe. Jednak ja na to nie narzekam.
 
Top Bottom