CD Projekt RED na Festiwalu Fantastyki Pyrkon 2013

+
CD Projekt RED na Festiwalu Fantastyki Pyrkon 2013



Jeżeli w najbliższy weekend wybieracie się do Poznania naFestiwal Fantastyki, Pyrkon 2013, to na pewno zainteresuje Was fakt, że na konwencie pojawią się przedstawiciele CD Projekt RED. Twrcw gry Wiedźmin 3: Dziki Gon będzie można posłuchać w sobotę (23 marca) aż dwukrotnie. Pierwszy blok przewidziany jest na godzinę 10:00 (Aula 1, budynek 14, I p.), i będzie to spotkanie z twrcami trzeciej części przygd Geralta Pawłem Sasko (Projektant questw), Tomaszem Kozerą (Programista rozgrywki) oraz Tomaszem Czarnym (Programista). Kolejny segment z udziałem REDw przewidziany jest na 13:00 (budynek 7, I p.), i będzie to gawęda o tworzeniu fabuły oraz questw do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, prowadzona przez Pawła Sasko. Pełny program konwentu możecie zobaczyćtutaj. Serdecznie zapraszamy i mamy nadzieję do zobaczenia!
 
Zdecydowanie za późno ten news. Dojazd i załatwienie noclegu (np. w przypadku studentów czy zalatanych osób ) na ostatnią chwilę nie jest łatwe. :p
 
Me serce krwawi, że tak późno informujecie, a i że Pyrkon nie jest między końcem maja/październikiem... Matura + mało czasu = brak szans na przybycie ale moglibyście to porządnie udokumentować i tym którzy nie mogę przybyć udostępnić. ;-)
 
Vojtas said:
Zdecydowanie za późno ten news. Dojazd i załatwienie noclegu (np. w przypadku studentów czy zalatanych osób ) na ostatnią chwilę nie jest łatwe. :p/>

Z tego co pamietam na konwentach zawsze sa sale sypialne :p jesli kogoś jeszcze to zadowala to karimata, śpiwór i słuchanie do snu sesji rpg obok to sprawa noclegu załatwia się sama :D
 
Jeśli była by możliwość, to bardzo proszę, aby pojawiło się jakieś nagranie wideo z tych spotkań (wykładów) z udziałem REDów, czy to od udających się tam forumowiczów, czy może od samych REDów. Bardzo byłbym wdzięczny
 
DarthOrzech said:
Z tego co pamietam na konwentach zawsze sa sale sypialne :p
Owszem, ale nie wszyscy mają elastyczny grafik i nie wszyscy zwykli spać w szkole na podłodze (nie mówię o sobie, bo o Pyrkonie wiedziałem jednak trochę wcześniej, ale i tak mi nie pasuje).
 
szkoda że daleko do Poznania, bo z chęcią bym się tam skoczył też liczę na jakiś materiał video
 
Marcinie, kiedy jakieś szczegóły na temat gameplayu ? :D/>/>

Tytuł AA, to prawdopodobnie jakaś gra karciana albo coś na wzór Cybepunka:

http://www.cdprojektred.com/resources/document/prezentacje/CD_PROJEKT_SA_-_Podsumowanie_2013_plus_updeate_strategii.pdf

Zapowiada się nam coś ekstra - bo napisane jest wyraźnie "gra bez prądu" :) Może coś źle zrozumiałem.
 
NapoleonPL said:
Me serce krwawi, że tak późno informujecie, a i że Pyrkon nie jest między końcem maja/październikiem... Matura + mało czasu = brak szans na przybycie ale moglibyście to porządnie udokumentować i tym którzy nie mogę przybyć udostępnić. ;-)

Łoj tam matura to bzdura :D
 
@dla tych,co chcą relację
Video może nie zrobię,ale mam nadzieję,że chociaż krótki reportaż i kilka zdjęć Was zadowoli. :)
 
Dajcie znać Włodzimierzowi, bo inaczej biedak miesiąc pod evencie się zorientuje, że w ogóle coś było :D
 
iris said:
@dla tych,co chcą relację
Video może nie zrobię,ale mam nadzieję,że chociaż krótki reportaż i kilka zdjęć Was zadowoli. :)/>
Zdjęcia rzecz miła ale stary dobry dyktafon też weź bo wyjątkowo jedno zdanie warte może być tysiąca zdjęć.
Edit: A nie Rafaello?
 
Nimm 2 oznacza więcej niż 1000 słów więc nie zapomnij im dać cukiera i nagrywać wszystko :D

E: A może to było Almette? :D
 
Top Bottom