Ostatni dzień głosowania na Wiedźmina 2 na EGA

+
Ostatni dzień głosowania na Wiedźmina 2 na EGA



Dziś mija ostatni dzień głosowania na Wasze ulubione gry w plebiscycie European Games Award. Gra Wiedźmin 2: Zabjcy Krlw została nominowana w 9 kategoriach, między innymi Best Community, Best Game oraz Best Character Design. Ceremonia wręczenia nagrd odbędzie się jutro, natomiast głosowanie kończy się dziś minutę przed płnocą. Jeżeli jeszcze nie oddaliście swoich głosw, możecie to zrobić tutaj.
 
Ostatnie głosy oddane, wykorzystałem wszystkie możliwe konta email :D Teraz trzymać kciuki za Wiesława :)
 
robert70r said:
Mnie już kciuki bolą od trzymania, ale dam radę do końca.

Zewrzyj poślady i trzymaj ;).

Trzy dodatkowe głosy właśnie ode mnie poszły (pobijemy Minecraft'a ? ).
 
Vojtasass said:
Można by jeszcze walnąć info na stronie CDP, GOG-u i profilach FB. ;)

Niech Agora zrobi im newsa na Polygami . Zawsze te kilka głosów więcej będzie.
 
IwaN said:
Zawsze te kilka głosów więcej będzie.
Ta, chyba na przeciwników. Nie trawię tamtejszej społeczności, która niemal zawsze jeździ po Wiedźminach i CDP jak po łysej kobyle.
 
Vojtasass said:
Ta, chyba na przeciwników. Nie trawię tamtejszej społeczności, która niemal zawsze jeździ po Wiedźminach i CDP jak po łysej kobyle.

Bo oni chcę być tacy "obiektywni". Wiedzą, że do Wiedźmina 2 łapę przyłożyła Agora (właściciel Polygami), więc po tym tytule wyjątkowo jeżdżą.

P.S. Namawiaj społeczność na GameTrailers do oddawania głosów :).
 
Według mnie, to należy się cieszyć, że Wiedźmin 2 nie jest prawnie zakazany w Niemczech. Wyobraźcie sobie, że za Odrą zakazali (oni nazywają to "indexed", jakkolwiek to tłumaczyć) m.in. polskiego Dead Island. Ciekawa sprawa, że W2 z masa erotyki nie jest na cenzurowanym, podczas gdy DI, gdzie jest trochę więcej przemocy jest banowany. Widać w Niemczech panuje zasada sex=good, gore=bad, podczas gdy w USA jest odwrotnie.
 
IwaN said:
Bo oni chcę być tacy "obiektywni".
Ja tam widzę hejterstwo w czystej postaci, i chęć zgnojenia wszystkiego, co może się gdzie indziej podobać. Bardzo irytuje mnie taka postawa.

@ assassin2601

Niemcy przynajmniej wiedzą, że damski cyc jeszcze nikomu nie zaszkodził, a wręcz pomagał i to od samych narodzin. ;)
 
patriotyczny obowiązek spełniony głównie na wieśka głosowałem ale tam gdzie go nie było to na inna polska gre oddało sie głosik
 
A może jakiś streaming z gali rozdania nagród? Skoro konferencja EA i Sony będzie transmitowana to może Wam coś się uda pokazać?
 
wiesiu od 1 nabrał dużo nowości ja tam sie nie boję oto ze wygra ponieważ króla niemożna zdetronizować ot tak sobie jakimś chłamem
 
Top Bottom