Komunikat od Waszego ulubionego Community Managera

+
Komunikat od Waszego ulubionego Community Managera



Na moim biurku leży sobie 17 wiedźmińskich medalionw, i coś podpowiada mi, że powinienem je rozdać Jak myślicie, dlaczego tak jest? Co jest takiego wyjątkowego w dzisiejszej dacie? Jeżeli chcielibyście otrzymać obowiązkowy gadżet każdego fana Geralta, jakim niewątpliwie jest ten oto medalion, to zostawcie swj komentarz poniżej, a ja wybiorę losowo 17 szczęśliwcw, ktrym wyślę nagrody. Zabawa trwa do jutra do godziny 17:00, wtedy to podam imiona zwycięzcw. Wszyscy gotowi? No to zaczynamy.:)
EDIT: Konkurs zakończony, dziękujemy wszystkim za uczestnictwo!
 

cosec

Forum regular
Wszystkiego najlepszego!! Serdeczne życzenia wielu kolejnych sukcesów dla ekipy Redów ;). A dla nas graczy wielu tak fantastycznych tytułów, jak Wiedźmin :)
 
wszystkiego naj

nigdy nic nie wygralem a noz sie uda a medalion do edycji kolekcjonerskiej 2 i orginalu jednynki wraz z rozszerzeniem przydal by sie warto sprobowac nie zaszkodzi
 
Nigdy nie sądziłem, że CD Projekt RED zostanie moim ulubionym producentem gier. A JEDNAK ! Jeszcze nigdy nie spotkałem firmy tak pozytywnie nastawionej do ludzi :) . Gorąco pozdrawiam i nie mogę się doczekać waszych kolejnych gier jak i oczywiście Wiedźmina 3 :D.

No i oczywiście WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO z okazji urodzin Wiedźmina 2 :D !!!
 
I koleeejny raz NAJLEPSZEGO dla wszystkich fanów Wiedźmina, z okazji "pierwszych urodzin W2" !! :D
 
dobry medalion nie jest zły, też chcę! :p
jak jestem modem, to mam 3x większe szanse, nie?
 
Na prawdę świętujecie 147 rocznicę założenia Międzynarodowego Związku Telegraficznego w Paryżu?
Super! Tylko co to ma wspólnego z Wiedźminem?
 
Sto lat sto lat :p
A tak poważnie to hmm Redzi to jednak spoko goście są :p Mają jajca i potrafią się bawić ;)
Szczerze to ja nie chcę tego medalionu ponieważ już taki posiadam dam szanse innym :D
 
Kurczę no :D Zobaczymy. Może mi się poszczęści. Jak nie to robię włam do waszej kwatery i wszystkie medaliki MOJEEE! :D
 
Oczywiście w dniu dzisiejszym obchodzimy wielkopomną rocznicę ukazania się światu gry Wiedźmin 2 Zabójcy Królów. Dodam, iż rocznica ta dotyczy jedynie słusznej i właściwej wersji tej gry - wersji PC ;)
Natomiast dnia wczorajszego także miała miejsce pewna rocznica - rocznica ostatecznej śmierci pomysłów o DRM w grach CDP ;)
Obie rocznice uczczę w dniu dzisiejszym spożywając stosowną ilość spirytualiów.

Wszystkiego dobrego i wielu kolejnych podobnych rocznic - życzę tak Studiu jak i Szanownym Forumowiczom ... no i oczywiście sobie.
 
Jak normalnie niczego nie noszę na szyi, tak ten medalion to bym chyba nawet pod prysznic zabierał :D CHĘTNY!
 
Top Bottom