PRZYPOMNIENIE: Darmowa kopia zapasowa gry Wiedźmin 2 na GOG.com

+
PRZYPOMNIENIE: Darmowa kopia zapasowa gry Wiedźmin 2 na GOG.com



Wszyscy gracze pecetowi, ktrzy już posiadają grę Wiedźmin 2 lub zamierzają nabyć ją w przyszłości otrzymają darmowy cyfrowy egzemplarz gry na platformie GOG.com.Wystarczy wejść na GOG.com/witcherbackup i postępować zgodnie z informacjami na ekranie by otrzymać darmową kopię zapasową. Jakie są korzyści z posiadania dodatkowego Wiedźmina 2 na GOG.com? Przede wszystkim macie dostęp do gry zawsze i wszędzie jeśli zgubicie płytę z grą lub zostawicie ją gdziekolwiek, dalej będziecie mogli zagrać w Wiedźmina 2. Egzemplarz na GOG.com jest jedyną cyfrową wersją gry bez zabezpieczeń DRM.UWAGA: Jeżeli nie posiadasz kodu do gry, możesz uzyskać kopię zapasową poprzez wysłanie nam dowolnego dowodu zakupu do 17 maja 2012 roku. Pozostały już tylko dwa tygodnie!
 
Świetny pomysł z tą kopią zapasową. Płytę może się zagubić lub zniszczyć. A tak mam obraz płyty który możemy sobie pobrać w każdej chwili. Tylko szkoda że nie ma wersji dark edion na pc.
 
Peeter28 said:
Świetny pomysł z tą kopią zapasową. Płytę może się zagubić lub zniszczyć. A tak mam obraz płyty który możemy sobie pobrać w każdej chwili. Tylko szkoda że nie ma wersji dark edion na pc.
Poczekaj aż GOG się wykopie. Poza tym jak można zgubić płytę z grą :confused:
 
Ta kopia zapasowa na GOG.com, to wspaniała rzecz i miły ukłon twórców w stronę fanów.
A najlepsze w tym wszystkim to, że możemy ściągnąć sobie dodatki dodawane do gry, więc jeśli ktoś nie miał EK to teraz może mieć artbook i wiele innych dodatków (komiks, tapety itd.).
 

borias

Forum veteran
Miro80 said:
Dlaczego nie ma takiej możliwości dla posiadaczy pierwszego Wiedźmina?

Fakt, taka możliwość mogłaby się pojawić. (btw. popatrzcie, jakie pomysły w głowach użytkowników powstają - CDP za bardzo nas chyba rozpieszcza )
 
dokładnie tak jak Alcatraz1024 pisze - to miły ukłon twórców w kierunku graczy - co akurat CD Projekt często robi, choćby udostępniając nieodpłatnie dodatki w przeciwieństwie do ogólnej tendencji płatnych DLC, i za to jestem bardzo wdzięczny :)
A jeśli chodzi o pierwszego Wiedźmina - ja kupiłem go w momencie premiery, teraz chciałbym po raz kolejny w niego zagrać co wiąże się z instalacją wszystkich patch'ów od zera. Trwa to wieczność (wiem, bo już to kilka razy robiłem :p). Byłoby bardzo miło i wygodnie móc zainstalować to wszystko jednym sprawnym instalatorem po sciągnięciu z sieci :) Przypuszczam że osób chętnych na taką cyfrową kopię znalazłoby się całkiem sporo!
 
WhiteWarrior said:
Poza tym jak można zgubić płytę z grą :confused:

Nie wiem. Po jakimś czasie otworzyłem pudełko z W1 i jej tam nie było. Jak to się stało? Nie mam pojęcia. Wiem tylko, że można. :) W sumie, to przykre :(
 
GwynCerbin said:
Nie wiem. Po jakimś czasie otworzyłem pudełko z W1 i jej tam nie było. Jak to się stało? Nie mam pojęcia. Wiem tylko, że można. :) W sumie, to przykre :(
Haha, no coż zdarza się jak widać. Faktycznie szkoda :(
 
Backup dawno siedzi na moim koncie GoG ...

Ale fajnie, że przypominacie innym zamiast po prostu 18.05 napisać (albo i nie) - "ups... sorka mieliście czas do wczoraj" ...
 
Byłoby świetnie gdyby jeszcze można było za free ściągać backupa W1. Niby płytki z W1 mam w idealnym stanie ale fajnie byłoby mieć na GOG oprócz W2, poprzedniego Wieśka :)
 
rafal12322 said:
Byłoby świetnie gdyby jeszcze można było za free ściągać backupa W1. Niby płytki z W1 mam w idealnym stanie ale fajnie byłoby mieć na GOG oprócz W2, poprzedniego Wieśka :)

Już nie przesadzaj. Jak to mówią "dać kurze grzędę, a ona wyżej siedzie". Kopię na GoG'u pierwszego Wieśka możesz sobie zafundować za punkty z zakupu gier od CD Projekt. Jeśli uprzednio odpowiednią ich ilość uzbierasz oczywiście ...
 
Nie wiem. Po jakimś czasie otworzyłem pudełko z W1 i jej tam nie było. Jak to się stało? Nie mam pojęcia. Wiem tylko, że można. W sumie, to przykre

Nie wiem jak wyrazić to, jak bardzo mi jest przykro... Gdybyś czegoś kiedyś potrzebował, wiesz gdzie mnie szukać.
Ja gdybym swoją kolekcjonerkę zgubił... nigdy już bym nie był taki sam.

Właśnie muszę znaleźć swój lodzik-kodzik... (przepraszam wszystkich, ale tak dziś sobie rymuje i już : p) i hmm... przyjąć moją kopię zapasową. Dziękuję za prezencik CD Projekcie!

No i mój Wiesław jest troszkę przytyrany :D gdyby była opcja zrobienia takiego backup'a do pierwszej części...
Nie podpuszczam oczywiście, ale nie zrobicie tego... : *
 
Bywają dziwniejsze rzeczy.

Mi na przykład, po dwóch tygodniach od utworzenia backupu, kopia poprostu zniknęła z konta GOG.com.
Mam tam też kopię W1, która, jak pozostałe gry jest tam dalej bez zmian.

Backup W1 to też niezła myśl ale była ona i tak dostępna jako prezent dla tych, którzy złożyli aplikację do recenzowania W2 na konsolach ;)
 
Super, fajnie - tylko ze mam pewien problem,

Kupilem wersje kolekcjonerska przez sklep.gram.pl, zarejestrowalem, zainstalowalem itp.
Problem w tym ze jak widac mozliwosc otrzymania kopii zapasowej jest ograniczona czasowo a ja przebywam na drugim koncu swiata i dostepu do plyt ani numeru seryjnego nie mam (wracam w lipcu).

Czy jest jakas inna mozliwosc otrzymania kopii ? Np. dla zarejestrowanych uzytkownikow itp.
 
Mam pytanie; Czy jeżeli zrobiłem już wszystko na gog'u co i jak trzeba było, to grę mogę pobrać załóżmy za pół roku? Jeżeli nie to czy można ją wypalić na płycie?
 
Magister1919 said:
Mam pytanie; Czy jeżeli zrobiłem już wszystko na gog'u co i jak trzeba było, to grę mogę pobrać załóżmy za pół roku? Jeżeli nie to czy można ją wypalić na płycie?

Będziesz mógł ją pobrać póki serwis GOG będzie istniał.
 
bartoszg said:
Super, fajnie - tylko ze mam pewien problem,

Kupilem wersje kolekcjonerska przez sklep.gram.pl, zarejestrowalem, zainstalowalem itp.
Problem w tym ze jak widac mozliwosc otrzymania kopii zapasowej jest ograniczona czasowo a ja przebywam na drugim koncu swiata i dostepu do plyt ani numeru seryjnego nie mam (wracam w lipcu).

Czy jest jakas inna mozliwosc otrzymania kopii ? Np. dla zarejestrowanych uzytkownikow itp.
Jeżeli masz wersję kolekcjonerską, to oznacza, że masz kod na tylnej okładce instrukcji. Tego kodu będziesz mógł użyć na http://www.gog.com/en/witcher2/backup/ nawet po 17 maja.
Termin 17 maja dotyczy osób, które nie mają kodu (zgubiły instrukcję itp.).
 
Top Bottom