Zawsze jest Nadzieja

+
Zawsze jest Nadzieja



Ci z Was, ktrzy śledzą od dawna materiały związane z Wiedźminem 2 powinni pamiętać zwiastun pt. Nadzieja (natomiast Ci, ktrzy go nie znają powinni go zobaczyć jak najprędzej). Krtki filmik ozdobiony jest muzyką Fryderyka Chopina. Utalentowany użytkownik youtube Taioo postanowił zaprezentować nam swoje umiejętności i zagrał nokturn F-moll Op.55
Poprosiliśmy go by opowiedział nam coś o sobie: Studiuję w konserwatorium w Buenos Aires, gdzie specjalizuję się w grze na fortepianie. Podczas nauki gram jedynie muzykę klasyczną, ale na swoim kanale youtube staram się pokazywać ścieżki dźwiękowe z gier (oraz filmw). Najbardziej cieszy mnie, gdy mogę połączyć granie muzyki poważnej z grami tak było w przypadku Wiedźmina 2 i nokturnu
A czy Wy prbowaliście zagrać jakiś fragment ścieżki dźwiękowej z gier o wiedźminie? Jeśli tak, to śmiało podzielcie się z nami Waszymi aranżacjami.
PS. Czy pamiętacie jeszcze informacje o chrze, ktry wystąpił w Edycji Rozszerzonej Wiedźmina 2? Dostaliśmy kilka prśb o udostepnienie partytury tego utworu. I to ona LINK.
 
Jak dla mnie to najbardziej wzruszający trailer (dużą rolę odgrywa ścieszka dźwiękowa)
 

Vojtas

Forum veteran
Świetne wykonanie. Po trailerze Nadzieja na YT wzrosło zainteresowanie muzyką Chopina (sądząc po komentarzach). :)
 
Fajnie, że w końcu doceniliście Taioo - na forum wrzuciłem to już dawno (6.11.2011) temu:

kptwlodzimierz said:
Jeżeli komuś spodobał się delikatnie "podrasowany" na potrzeby trailera Hope utwór Chopina (Nocturne in F minor, Op. 55, No. 1) - tutaj jest jego wykonanie:

http://www.youtube.com/watch?v=-UMCzOzQjI8

Polecam kanał twórcy (Taioo), ma wiele ciekawych aranżacji, polecam :)
 
Wielki szacun dla Taioo. Swoją drogą to ten zwiastun robi największe wrażenie, właśnie dzięki muzyce Chopina.
 
Świetnie, że wielu ludzi docenia nasze Polskie produkcje (gry, muzykę).

Przepiękny utwór Chopina, nad którą człowiek rozczula się i przypomina sobie, że życie jest smutne, jak i zarazem piękne i radosne.
Oby w następnych trailerach znalazły się podobne utwory, zwłaszcza nasze rodzime utwory.

Gratulacje i podziękowania także dla Taioo, który swoim talentem przypomina i odtwarza nam piękne utwory.
Ma chłop talent! I to nie byle jaki!
 
Ja potrafię zagrać "Wlazł kotek" na cymbałkach, a że Geralt ma pionowe źrenice... no co?
 
Ten trailer ukazuje że muzyka nie musi być epicka by wzruszać i przyciągnąć uwagę widza !
 
Ubóstwiam !
a co do trailera i ścieżki dźwiękowej, to słusznie, jak w temacie, pozostaje tylko nadzieja, że zobaczę kiedyś Geralta w mojej kolekcji gier na PS3. (na PC mam =]). pozdrawiam.
 
O ile mogę pojąć chęć posiadania Wiedźmina na swoją ulubioną platformę, to jednak mam zastrzeżenie małe.

Zakładając, że prace są na super_zaawansowanym_jutro_premiera etapie - luz, dajcie W2 na PS3, niech się wszyscy znów spotkają, bo każda okazja jest dobra, żeby łyknąć temerskiej.

Jeśli jednak premiera miałaby nastąpić za więcej niż (powiedzmy) miesiąc-dwa... To przy zapowiedzianym na święta przyszłego roku objawieniu nowego Play Station zupełnie nie widzę sensu, szczerze mówiąc. Bo po co ładować w to moce przerobowe, skoro posiadacze PS3 za rok już nie usiądą do tej konsoli, bo będą mieli nową, lepszą.

Chyba, że przy gotowej adaptacji na klocka, port na PS3 to jak samotny nekker na Wiarołomcę. Wtedy rozumiem.
 
bassiunia said:
Jeśli jednak premiera miałaby nastąpić za więcej niż (powiedzmy) miesiąc-dwa... To przy zapowiedzianym na święta przyszłego roku objawieniu nowego PlayStation zupełnie nie widzę sensu, szczerze mówiąc. Bo po co ładować w to moce przerobowe, skoro posiadacze PS3 za rok już nie usiądą do tej konsoli, bo będą mieli nową, lepszą.
Poza tym IMO nierozsądne jest tracenie czasu na naukę programowania na PS3, gdy już za moment będzie PS4 i niemal cała z niemałym trudem zdobyta wiedza będzie bezużyteczna. Swoją drogą, ciekawe czy Sony nadal się będzie upierać przy Cellu. Wciąż trudno mi zrozumieć, po co było tworzyć architekturę developer-unfriendly. Strzał samobójczy.
 
Vojtasass said:
Poza tym IMO nierozsądne jest tracenie czasu na naukę programowania na PS3, gdy już za moment będzie PS4 i niemal cała z niemałym trudem zdobyta wiedza będzie bezużyteczna. Swoją drogą, ciekawe czy Sony nadal się będzie upierać przy Cellu. Wciąż trudno mi zrozumieć, po co było tworzyć architekturę developer-unfriendly. Strzał samobójczy.
Widać jak oboje mało wiecie o rynku konsol. Nie liczyłbym na premierę PS4 i X3 wcześniej niż pod koniec roku 2013.
Jeżeli zaś chodzi o oczekiwanie na grę to wielu poczeka. Najważniejsza jest sama zapowiedź.
 
WhiteWarrior said:
Widać jak oboje mało wiecie o rynku konsol. Nie liczyłbym na premierę PS4 i X3 wcześniej niż pod koniec roku 2013.
Myślę, że w 2013, ale dev-kity i tak będą przecież dostępne wcześniej. W kategoriach dewelopingu należy to odczytywać jako "już za chwilę".

WhiteWarrior said:
Jeżeli zaś chodzi o oczekiwanie na grę to wielu poczeka. Najważniejsza jest sama zapowiedź.
Deklaracje na forach nic nie znaczą, bo aktywnie udziela się mniejszość, a nie większość. Jak ktoś naprawdę chce zagrać w W2, to kupił/kupuje TERAZ. Zaklinanie rzeczywistości nic tu nie pomoże.
 
Top Bottom