Zrecenzuj naszą grę – konkurs z serwisem Game Informer

+
Zrecenzuj naszą grę – konkurs z serwisem Game Informer



Jakiś czas temu wysłaliśmy 1000 egzemplarzy gry Wiedźmin 2 na konsolę Xbox 360 do graczy, ktrzy postanowili zrecenzować naszą produkcję.
Jeżeli otrzymaliście grę i stworzyliście jej recenzję udostępnijcie link do niej na naszym profilu na facebooku, w komentarzach poniżej lub napiszcie na review@thewitcher.com .
A teraz czas na wielką niespodziankę! Adam Biessener z serwisu Game Informer wybierze najlepsze recenzje. Prace zwycięzcw będą opublikowane na www.gameinformer.com, a ich autorzy dostaną upominki od CD Projekt RED.
Także jeśli prowadzić bloga, kanał wideo lub dowolne miejsce gdzie możecie pokazać swoją recenzję podzielcie się z nami adresem. Nagrody już na Was czekają!
Publikacje nalezy przesyłac do 07/05/2012.
 
Pięknie! Może się wezmę za pisanie recenzji!
Wiem,że napiszę teraz nie na temat, ale Wieśiek jest aktualnie numerem jeden w UK jeśli chodzi o sprzedaż gier na konsole. Dane z 23 kwietnia. Gratulacje!!! Oby tak dalej!:)


'Critically acclaimed RPG The Witcher II: Assassins of Kings: Enhanced Edition has booted FIFA Street off the summit of the U.K. All Format Charts following its launch last week.

As a result, EA Sports’ footie outing slips to second place, with FIFA 12 having a kick about at three. Kinect Star Wars and Mass Effect round out the Top Five.

Last week also saw the release of Bleach: Soul Resurrection on PlayStation 3 and Disgaea 3: Absence of Detention for PlayStation Vita, though sadly neither managed to dent the Top 40.

See below for the full round-up.

1 – The Witcher II: Assassins of Kings: Enhanced Edition
2 – FIFA Street
3 – FIFA 12
4 – Kinect Star Wars
5 – Mass Effect 3
6 – Tiger Woods PGA Tour 13
7 – Battlefield 3
8 – The Elder Scrolls V: Skyrim
9 – Mario & Sonic at the London Olympics
10 – Modern Warfare 3"
 
Właśnie miałem zamiar zrecenzować W2... chociaż wątpię by ktoś miał okazje przeczytać inne hajduckowe recenzje :D
 
Vojtasass said:
Kiedy upływa termin nadsyłania prac?
Dodałem już tę informację po czasie - przepraszam za to. Deadline to 7 maja, także macie całą majówkę.
 
GwynCerbin said:
Czy recenzję mogą wysyłać tylko Ci szczęśliwi z tysiąca?
Właśnie dobre pytanie moim zdaniem ten konkurs, powinien być dla osób spoza tego tysiąca, bo dla osób z egzemplarzem powinien być to obowiązek. W końcu grę dostali przekonując REDów, tym iż oni właśnie, nie ktoś inni powinni ją zrecenzować :). (Jak by nie było 1000 osób to nie wiele, więc nie mała rywalizacja co za tym idzie konkurs), do tego sama gra powinna być wyróżnieniem no i prestiż )chociaż by, na oficjalnej stronie w postaci linku do recenzji). W tej chwili to wygląda tak jak by REDzi prosili osoby które grę otrzymali, aby dali recenzje i osoby z poza tej póli, bo jest ich za mało... Bynajmniej Ja tak rozumiem tego newsa... (mogę się mylić). Bo gdzie te 1000 recenzji dlaczego jest tak cicho żadnego newsa ;)? W końcu już jakiś czas minął jakieś powinny się pojawić, nawet dwie trzy recenzje z tej puli, i informacja "Mamy pierwsze recenzje z konkursu "Zrecenzuj naszą grę..." A tak troszkę dziwnie to wygląd. Nie mam nic przeciwko osobą które się zgłosiły, wręcz przeciwnie gratulacje dla zwycięzców :) . Niech i oni otrzymają nagrodę. Ale powinna być osobna nagroda dla tych recenzentów, którzy zgłosili się do konkursu wcześniej, i osobna dla osób z poza tej puli :). Sam się nie zgłoszę, bo pisanie recenzji to nie moja dziedzina, nie jestem w tym dobry (a wychodzę z założenie, że jak coś robię nie zbyt dobrze za to się nie biorę :) ). Ale to tylko moje odczucia ;)
 
a ja już napisałem recenzję, napisałem to co chciałem i to co uważałem za słuczne, wiem że pewnie mnie ludzie będą krytykować, ale głos należy do ludu :) http://www.vastagames.cba.pl/?p=1327
 
usiorm said:
a ja już napisałem recenzję, napisałem to co chciałem i to co uważałem za słuczne, wiem że pewnie mnie ludzie będą krytykować, ale głos należy do ludu :) http://www.vastagames.cba.pl/?p=1327
A
Pozwolisz że wtrącę swoje 3 grosze - recenzja to recenzja, a nie przedstawienie gry. To robi się w 1-2 zdaniach :) Taka rada na przyszłość.
 
no rozumiem :) jednak, chciałem do tematu podejść odrobine odpowiedzialnie, wiesz kiedyś recenzja to nie była sklepka 2 zdań, lecz omówienie (nie zdradzając całego głównego wątku) czegość tak mnie uczono pisać recenzje.
 
hajducekk said:
A
Pozwolisz że wtrącę swoje 3 grosze - recenzja to recenzja, a nie przedstawienie gry. To robi się w 1-2 zdaniach :) Taka rada na przyszłość.
Hmmm... jeszcze nie widziałem recenzji na 1-2 zdania :p Jak znajdziesz taką, to pokaż.
 
usiorm said:
tego to już nikt nie wie :) ps. jak wam się podoba moja recka?
Jedna rzecz która mi się rzuca w oczy to zdanie w którym mówisz że "objaśnień w wersji na PC w tutorialu" nie było :p otóż były wcześniej niż na XBOXie ponieważ sam tutorial był na PC wcześniej (już w wersji 2.0). Wersja XBOX jest wersją 3.0 (edycja rozszerzona plus to co już było w PC) jak to co niektórzy określają :).
 
Top Bottom