Dzienniki Deweloperskie #1 – Najbardziej złożona i nieliniowa historia kiedykolwiek opowiedziana na konsoli Xbox 360

+
Dzienniki Deweloperskie #1 – Najbardziej złożona i nieliniowa historia kiedykolwiek opowiedziana na konsoli Xbox 360



Chociaż od pierwszego odcinka naszych dzienników deweloperskich minął zaledwie tydzień, to już mamy dla Was ich kolejną odsłonę. Tym razem nadszedł czas na przybliżenie historii opowiedzianej w grze Wiedźmin 2: Zabójcy Królów Edycja Rozszerzona. Możecie posłuchać jak autorzy scenariusza wraz z twórcami zadań opowiadają o powstawaniu najbardziej złożonej i nieliniowej historii jaka kiedykolwiek została opowiedziana na konsoli Xbox 360, randze wyborów, których przyjdzie nam dokonać podczas rozgrywki oraz o najdrobniejszych elementach, które czynią z Wiedźmina 2 wyjątkową grę RPG.

Materiał znajduje się do obejrzenia na naszym oficjalnym kanale YouTube.
 
Właśnie zauważyłem na fejsie wstawkę filmiku oczywiście zabieram się za oglądanie:) Z góry zakładam że bomba!:)
 
A widzieliście, jaką świetną koszulkę z Wiedźmina miał Pan Łukasz Szczepanowski?
Chcę taką mieć! :D
 
Sawu97 said:
A widzieliście, jaką świetną koszulkę z Wiedźmina miał Pan Łukasz Szczepanowski?
Chcę taką mieć! :D
To akurat stare i dobrze znane koszulki, mieli je Redzi już przy okazji premiery W2 na PC ;)
 
My tu gadu-gadu o koszulkach, bluzgach, czy zbrojach, a w 3:18 jest przecież pokazana Pani Brygida i jest to najprawdopodobniej jej pierwsza publiczna prezentacja! Nikt tego nie zauważył?
 
Sawu97 said:
A widzieliście, jaką świetną koszulkę z Wiedźmina miał Pan Łukasz Szczepanowski?
Chcę taką mieć! :D



To bardzo limitowana edycja - niestety już takich nie produkują.
 
Brygida? To imie zostalo wymyslone przez Was? Czy gdzieś już o niej wspominano? :p

@edit, juz sobie wszystko wygooglowałem :) nvm :p
 
Brygida wygląda dokładnie tak jak ją sobie wyobrażałem,ciekawe czy będzie mieć taki sam charakter jak ten który sobie wyobraziłem...

Zauważyliście że w dzienniku Brygida jest w LOC MUINNE natomiast, w jakiejś gazecie widziałem ją w lasku nieopodal Vergen.To by oznaczało że przygoda nie będzie się odbywać poza Głównym wątkiem,albo to że po zaimportowaniu jej do głównego wątku przeżyjemy kilka smaczków (taki jak ten w którym ratujemy ją od oprychów).
 
Arius963 said:
Brygida wygląda dokładnie tak jak ją sobie wyobrażałem,ciekawe czy będzie mieć taki sam charakter jak ten który sobie wyobraziłem...

Zauważyliście że w dzienniku Brygida jest w LOC MUINNE natomiast, w jakiejś gazecie widziałem ją w lasku nieopodal Vergen.To by oznaczało że przygoda nie będzie się odbywać poza Głównym wątkiem,albo to że po zaimportowaniu jej do głównego wątku przeżyjemy kilka smaczków (taki jak ten w którym ratujemy ją od oprychów).
Możesz podać jakieś konkretniejsze źródło? Ja czytałem, że w grze ma być dodatkowy lasek, ale koło Loc Muinne. Brygidy nigdzie przedtem nie widziałem. Na żadnym screenie jej nie było. No ale nie jestem w stanie czytać i widzieć wszystkiego.
 
Top Bottom