Odpowiedzi na Wasze pytania poznacie już 26 stycznia [UAKTUALNIENIE]

+
Odpowiedzi na Wasze pytania poznacie już 26 stycznia [UAKTUALNIENIE]



CD Projekt RED S.A. podczas konferencji zaprezentuje swój najnowszy produkt, przedstawi szczegóły dotyczące jego wydania oraz określi dokładną datę premiery na całym świecie.
UAKTUALNIENIE: Stream na żywo z konferencji rozpocznie się o 19.00, 26.01. na oficjalnej stronie Wiedźmina na facebooku (facebook.com/thewitcher).
Ogłoszenie oczekiwanej przez graczy i inwestorów daty premiery Wiedźmina 2: Zabójcy Królów na konsolę Xbox 360 odbędzie się w warszawskim Centrum Kopernika. Podczas wydarzenia zaprezentowany zostanie również nowy film promujący grę.
„Wiedźmin 2 na Xbox 360 nie jest prostym portem gry z wersji na komputery PC, jest adaptacją. Nasza najnowsza gra jest w znacznym stopniu rozbudowana i według wielu ekspertów jest jedną z najlepiej wyglądających gier na tę konsolę w historii” – mówi Michał Nowakowski, członek zarządu CD Projekt RED S.A.
 
Yes! :) Czekam na transmisję online - oby w dobrej jakości. A dlaczego akurat w Centrum Nauki Kopernik? Jakaś forma promocji?
 
A ja chciałbym Wieśka 2 na PS3. Nie chce mi się grać 10 raz, garbiąc się przed małym monitorem.
 
Sheladin said:
Nie chce mi się grać 10 raz, garbiąc się przed małym monitorem.
Nie widzę problemu w zakupie dużego monitora/telewiozra do PC.

A odnośnie tematu to ja mam nadzieję na konkrety odnośnie wprowadzenia tych wzbogaceń z X'a na PC.
 
Dokładnie, nie wolno zapominać o nas, o PC'TOWCACH !!! My jesteśmy podporą dla tej gry :)

Fani którzy czekają na premiere na X360, życze miłej zabawy przy okazji premiery, bo warto zagrać ;)
 
Super ! Wreszcie zobaczymy ten filmik Tomasza Bagińskiego :D. Facet robi mistrzowskie animacje :D. Osobiście mogę powiedzieć, że choć nie mam Xboxa to jest nie mogę się doczekać tej premiery bo jestem tego pewien, że niedługo po tym będzie nowy patch :D. Pozdro dla wszystkich ;)
 
Sheladin said:
A ja chciałbym Wieśka 2 na PS3. Nie chce mi się grać 10 raz, garbiąc się przed małym monitorem.

Eeee tam, zawsze możesz podłączyć kompa do tv. Ja obecnie przechodzę pierwszego Wieśka na 46 calach:)
 
MM360 said:
Eeee tam, zawsze możesz podłączyć kompa do tv. Ja obecnie przechodzę pierwszego Wieśka na 46 calach:)
I tak sobie teraz pomyślałem, jak to by było grać w oba Wiedźminy na sali kinowej...
 
MM360 said:
CD Projekt RED S.A. podczas konferencji zaprezentuje swój najnowszy produkt, przedstawi szczegóły dotyczące jego wydania oraz określi dokładną datę premiery na całym świecie.
Znaczy się chodzi tu o Wiedźmina 2 na X360, czy o tą nową grę CDP RED? Bo nie jest to tu zbyt jasno sprecyzowane... ;P Niby z dalszej części wynika, że chodzi o W2, ale jednak ten pierwszy akapit mógłby sugerować, że zaprezentowana będzie jeszcze jedna, tajemnicza gra... ;P


MM360 said:
Ogłoszenie oczekiwanej przez graczy i inwestorów daty premiery Wiedźmina 2: Zabójcy Królów na konsolę Xbox 360 odbędzie się w warszawskim Centrum Kopernika. Podczas wydarzenia zaprezentowany zostanie również nowy film promujący grę.
Nowy filmik to ten od Platige Image? I can't wait ;)


MM360 said:
„Wiedźmin 2 na Xbox 360 nie jest prostym portem gry z wersji na komputery PC, jest adaptacją. Nasza najnowsza gra jest w znacznym stopniu rozbudowana i według wielu ekspertów jest jedną z najlepiej wyglądających gier na tę konsolę w historii"

Heh, to samo słyszałem przy okazji niedoszłej premiery RotWWa... ;P Ale oby tak było ;P
 
MM360 said:
Eeee tam, zawsze możesz podłączyć kompa do tv. Ja obecnie przechodzę pierwszego Wieśka na 46 calach:)
Komp nie najmłodszy. Radek Hd 6770 by się zajechał.
 
A skądże... Rozmiar telewizora nie ma znaczenia, znaczenie ma rozdzielczość, która zapewne wynosi 1080p. Sam gram w 1080p używając HD5770 (HD6770 to identyczna karta, tylko nazwę ma inną) i śmigam. A że gram na 22 calach? Żadna różnica :p
 
warzoch said:
Dokładnie, nie wolno zapominać o nas, o PC'TOWCACH !!!

Nie ma strachu - pewne rzeczy były wielokrotnie podkreślane.


Przykładowo:
http://gry.wp.pl/videoHD/wiedzmin-2-zabojcy-krolow-rozmawiamy-o-wersji-na-x360,4376.html
 
... a tu się nagle okazuje, że nowy update będzie w rewelacyjnie niskiej cenie - tylko 29,99 zł!
 
No coż miło by było gdyby został zapowiedziany Wiedźmin 3 bo chyba na to już tylko PC-towcy czekają
 
JakubWaleczny said:
No coż miło by było gdyby został zapowiedziany Wiedźmin 3 bo chyba na to już tylko PC-towcy czekają

Nie rozpędziłeś się aby trochę. Na W3 coś musi zarobić, a i gracze PC z przyjemnością (jak sądzę) odpalą edycje rozszerzoną W2.
 
Vojtasass said:
... a tu się nagle okazuje, że nowy update będzie w rewelacyjnie niskiej cenie - tylko 29,99 zł!
Dałbym, cholera, dałbym tyle z wielką chęcią, byle bym tylko nie musiał tego znowu ściągać z netu, jak w przypadku patcha 2.0 ;P
 
Mam nadzieje, że ta konferencja nie będzie w godzinach szkolnych i że tym razem pamięć mnie nie zawiedzie i ją obejrzę :p
 
Top Bottom